مولاوردی در نشست خبری هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر اعلام کرد:

برگزاری بزرگداشت بانوی انقلاب، بانو ثقفی با حضور رییس جمهوری/ رونمایی از تندیس شهیده محبوبه دانش در میدان 17 شهریور

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده از برگزاری بزرگداشت بانوی انقلاب، بانو ثقفی با حضور رییس جمهوری در سالن اجلاس سران و رونمایی از تندیس شهیده محبوبه دانش در میدان 17 شهریوردر هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر خبر داد.

شناسه خبر: 85916 -

سه شنبه 18 فروردين 1394 - 17:42

شهیندخت مولاوردی روز سه شنبه در نشست خبری-مطبوعاتی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادرکه در سازمان تبلیغات اسلامی و با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار شد، با تبریک سال نو و ایام ولادت حضرت زهرا(س) اظهارداشت: این ایام فرصت مناسبی برای ارزیابی وضعیت حوزه زنان و خانواده و درس گرفتن از سیره فاطمی است. زنان باید در همه ابعاد و نقش ها به عنوان مادر، همسر، دختر و همچنین یک فعال اجتماعی از این حضرت به عنوان نمونه کامل یک انسان در تمام ابعاد وجودی درس بگیرند زیرا فاطمه زهرا(س) نسبت به سرنوشت جامعه زمان خود بی تفاوت نبود.
نامگذاری سال 94 نشان دهنده درایت، هوشمندی و دوراندیشی مقام معظم رهبری
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده ، نامگذاری سال 94 با عنوان "دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی" توسط مقام معظم رهبری را نشان از درایت، هوشمندی و دوراندیشی ایشان دانست و گفت: در این پیام به فرصت نیروی کارآمد و مبتکر اشاره شده است که با توجه به اینکه بخش اعظم این نیروی انسانی را زنان تشکیل می دهند باید از آن به عنوان فرصتی برای غلبه بر چالش ها و تهدیدها استفاده کرد.
وی با اظهار امیدواری برای همدلی و همزبانی بیشتر در حوزه زنان و خانواده در سال 94 ، بیان کرد: باید هم دولت در این حوزه بتواند به توانمندی ها، ارزش ها و استعدادها اتکا کند و هم ملت به برنامه ها و سیاست های دولت اعتماد کند تا بتوانیم به اهداف عالیه نظام و اهداف سند چشم انداز 20 ساله دست یابیم.
موفقیت هسته ای نتیجه تلاش تیم مذاکره کننده با هدایت و نظارت مقام معظم رهبری و تدبیر رییس جمهوری
مولاوردی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید براینکه در سال 94 با تلاش های شبانه روزی اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای با مدیریت دکتر ظریف و با هدایت و نظارت مقام معظم رهبری و همچنین تدبیر رییس جمهوری، به موفقیت بزرگی دست یافتیم، گفت: امیدواریم با جایگزینی سیاست تعامل به جای تقابل و پس از دستیابی به چارچوب مفهومی و تفاهم هسته ای، در مراحل بعدی برنامه جامع اقدام مشترک ه