چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 11:47
فارسی | العربية | English

عیادت دکتر نهاوندیان از مادر سردار احمد متوسلیان/ حضور در مراسم ترحیم والده دکتر سلطانی فر

رییس دفتر رییس‌جمهوری از مادر سردار جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان که در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است، عیادت کرد.

دکتر نهاوندیان از تئاتر سه وجهی در مجموعه فرهنگی سرچشمه دیدن کرد

رییس دفتر رییس‌جمهوری با حضور در مجموعه فرهنگی سرچشمه تهران به تماشای تئاتر «سه وجهی» نشست.

دکتر نهاوندیان در جمع سفیران و روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور:

برجام حرکتی هماهنگ وعالمانه برای برداشتن مانع تحریمها از مسیر رشد اقتصادی ایران اسلامی بود/ بخش خصوصی باید پرچمدار مدیریت اقتصاد باشد/ تاکید بر پرهیز از شتابزدگی؛ نباید کشورمان به بازار مصرفی بزرگ تبدیل شود

رییس دفتر رییس جمهوری در جمع سفیران و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور؛ برجام را یک حرکت هماهنگ، عالمانه، مدبرانه و صبورانه برای برداشتن مانع تحریمها از مسیر رشد اقتصادی ایران اسلامی دانست و تاکید کرد: تحریم ها نه تنها مانع تحقق ویژگی برون گرایی سیاستهای اقتصاد مقاومتی بودند، بلکه برای تحقق ویژگی درون زایی اقتصاد نیز مانع بزرگی به حساب می آمدند.

دکتر نهاوندیان در همایش سرمایه‌گذاری و توسعه استان کرمان :

از تک تک اقدامات لازم در حوزه اقتصاد مقاومتی باید تصویر روشنی داشته باشیم/ بخش خصوصی در مسیر توسعه پایدار پیش روی اقتصاد ایران، باید عهده‌دار پیشرانی اقتصاد باشد

رییس دفتر رییس‌جمهوری گفت: کار بزرگی که مردم از ما توقع و انتظار دارند این است که در فرصت پیش آمده، نگاه بلند و آینده‌نگری نسبت به توسعه همه جانبه کشور داشته باشیم.

روابط عمومی دفتر رییس جمهور:

خبرسازی در مورد انتصاب سفیر جدید ایران در فرانسه کذب محض است/ پیگیری حقوقی در دستور کار است

دفتر رییس جمهور، ادعاهای مطرح شده مبنی بر انتصاب یکی از مسئولین دفتر رییس جمهور به سفارت کشورمان در فرانسه را کذب محض خواند و از پیگیری حقوقی در این زمینه خبر داد.

رییس دفتر رییس جمهوری:

اقتصاد مقاومتی به معنای «مقاوم سازی اقتصاد» است/ مخاطب اقتصاد مقاومتی همه قوا، نهادها و ملت ایران هستند/ با رفع تحریم ها؛ همگان باید همدل به عرصه کار و تلاش بیایند/ رقابتی شدن اقتصاد و بازار، ضرورت اقتصاد مقاومتی است

رییس دفتر رییس جمهوری، اقتصاد مقاومتی را به معنای «مقاوم سازی اقتصاد» دانست و تاکید کرد که برای کاستن از آسیب پذیری اقتصاد کشور باید همگان به میدان کار و تلاش و خدمت به مردم بیایند.