پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

دکتر نهاوندیان در دیدار وزیر خارجه بنین:

ایران اولویت ویژه‌ای برای روابط با کشورهای آفریقایی قائل است

رییس دفتر رییس جمهوری روز سه‌شنبه در دیدار «نصیرو باکو» وزیر امور خارجه بنین ضمن اشاره به اینکه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران اهتمام و اولویت ویژه‌ای برای کشورهای آفریقایی و از جمله بنین قائل است، گفت: اشتراکات دینی و جمعیت قابل توجه مسلمانان در بنین این اهمیت را مضاعف می‌کند.

دكتر نهاوندیان با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان زنجان دیدار كرد

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری روز جمعه و در سفر به استان زنجان با آیت الله علی خاتمی امام جمعه زنجان و نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفتگو كرد.

رییس دفتر رییس جمهوری در دیدار اعضای اتاق بازرگانی استان زنجان:

باید توان بخش خصوصی جدی گرفته شود/ تصمیمات اقتصادی باید براساس منطق اقتصادی باشد

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری روز جمعه در نشستی با اعضای اتاق بازرگانی صنایع،معادن و کشاورزی استان زنجان،تصریح کرد:باید توان بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی کشور جدی گرفته شود.

با حضور دكتر نهاوندیان؛

كلینیك تخصصی سرطان خیریه مهرانه زنجان افتتاح شد

بهره برداری از فاز اول كلینیك تخصصی سرطان و مركز رادیو تراپی مهرانه زنجان روز جمعه با حضور دكتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری آغاز شد.

دکتر نهاوندیان در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها:

مجلس به مطالب نادرست درباره وزیر پیشنهادی وقعی نخواهد گذاشت/ تعامل با همسایگان گامی در جهت اصول اقتصاد مقاومتی/ همه ملامت‌ها برای "غیر از توافق هسته‌ای"متوجه زیاده‌خواهی‌های غرب خواهد شد

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری پنجشنبه شب پس از بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفتگو با خبرنگاران به پرسش های آنان پاسخ داد.