پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۵:۲۶

رییس دفتر رییس‌جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران استان سیستان و بلوچستان:

عزم دولت در تبدیل سیستان و بلوچستان به قطب بزرگ اشتغال‌زایی و توسعه کشور جدی است

رییس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری شامگاه سه‌شنبه در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اهتمام و عزم جدی دولت تدبیر و امید برای تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در راستای توسعه استان سیستان و بلوچستان گفت: دولت در عزم خود برای تبدیل استان سیستان و بلوچستان به قطب بزرگ اشتغال‌زایی و توسعه کشور مصمم و جدی است.

دکتر نهاوندیان در اولین همایش نیکوکاری و فعالان اقتصادی:

عزت‌آفرینی و ارتقای عزت اجتماعی از اهداف اقتصاد احسان‌محور است

سرپرست نهاد و رییس دفتر رییس‌جمهور عزت‌آفرینی و ارتقای عزت اجتماعی را از اهداف اقتصاد احسان‌محور عنوان کرد و گفت: عزت جامعه به این نیست که دائماً به افراد بیشتری در جامعه کمک شود و تعداد افراد نیازمند به کمک افزایش یابد. باید برای عزت و عزتمندی در جامعه شاخص تعریف شود و عزت‌آفرینی با تکرار شعارها امکان‌پذیر نیست.

رییس دفتر رییس جمهور در دیدار سفیر عمان:

ایران به اهمیت نقش عمان در مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی توجه دارد

سعود بن احمد البروانی سفیر عمان در ایران بعد از ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار با دکتر نهاوندیان سرپرست نهاد ریاست جمهوری و رییس دفتر رییس جمهوری، دعوتنامه رسمی سلطان قابوس پادشاه عمان از دکتر روحانی برای سفر به این کشور را تقدیم وی کرد.

رییس دفتر رییس جمهوری در دیدارِ هیأت اقتصادی و صنعتی آلمان:

دولت تدبیر و امید مصمم است روابط خود را با همه کشورهای اروپایی ارتقاء دهد

سرپرست نهاد و رییس دفتر رییس جمهوری در دیدارِ هیأت اقتصادی و صنعتی آلمان با ابراز خرسندی از حضور این هیأت در تهران، انجام اینگونه ملاقات‌ها و دیدارها را در توسعه و استحکام روابط دوجانبه بویژه همکاری‌های اقتصادی مهم توصیف کرد.

رییس دفتر رییس جمهوری در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی:

اهتمام دولت تدبیر و امید گسترش فرهنگ ایرانی و اسلامی است

رییس دفتر رییس جمهوری در مراسم تودیع و معارفه رییس جدید سازمان اسناد و کتابخانه ملی، بر همکاری جدی کتابخانه ملی و وزارت امور خارجه برای حفاظت و صیانت از میراث فرهنگی کشور تأکید کرد.

رییس دفتر رییس‌جمهوری در مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر:

هنرمندان پرچم اعتدالی را که ملت ایران برداشته‌اند، برافراشته‌تر کنند

رییس دفتر رییس‌جمهوری در مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با بیان اینکه هنر اصیل و مردمی می‌تواند فضای اعتدال در جامعه را پاسداری، توانمند و گسترده‌تر کند، گفت: جشنواره فیلم فجر فرصتی برای تبیین، ترویج و توسعه ارزش‌هایی است که ملت ایران در حماسه سیاسی خود در انتخابات ۲۴ خرداد آفریدند.

رییس دفتر رییس جمهوری در دیدار فرستاده ویژه رییس جمهوری سیرالئون:

ایران از تعمیق روابط با کشورهای آفریقا استقبال می‌کند

فرانکلین بای کارگ بو فرستاده ویژه رییس‌ جمهوری سیرالئون ظهر امروز (پنج‌شنبه) با دکتر نهاوندیان رییس‌دفتر رییس‌جمهوری دیدار کرد.

رییس دفتر رییس جمهوری در دیدار هیأت ۱۴۰ نفره فعالان اقتصادی کشور فرانسه:

افق جدید اقتصاد ایران روشن و مستعد سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت است

رییس دفتر رییس جمهوری در دیدارِ هیأت ۱۴۰ نفره کارفرمایان و فعالان اقتصادی فرانسه، با بیان اینکه امروز فصل جدیدی در مناسبات ایران و اروپا آغاز شده، تلاش برای حضور در ایران را به یک مسابقه بزرگ تشبیه کرد.