سه شنبه 25 مهر 1396 - 11:30
فارسی | العربية | English

بازدید رییس دفتر رییس جمهور از مرکز خیریه کهریزک

رییس دفتر رییس جمهور روز یکشنبه و پس از شرکت در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که با حضور رییس جمهور در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد ، از مرکز خیریه نگهداری ، درمان و آموزش معلولان و سالمندان کهریزک بازدید کرد.

دکتر واعظی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور قبرس:

ایران از توسعه همکاری ها با قبرس استقبال می کند/ تاکید بر توسعه روابط بخشهای خصوصی دو کشور

رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به ظرفیت های گسترده ایران و قبرس برای توسعه همکاری در عرصه های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران از توسعه مناسبات و همکاری مشترک بویژه میان فعالان اقتصادی و بخش های خصوصی دو کشور استقبال می کند.

رییس دفتر رییس جمهور درجمع خبرنگاران:

استاندار پروازی نمی تواند به مردم استان خدمت کند/ استانداران از ظرفیت های جوانان و بانوان در استانها استفاده کنند/ دولت در انتخاب مسوولان تفاوت جنسیتی قائل نمی شود/ سفر رییس جمهور به نیویورک کوتاه و فشرده خواهد بود/ سیاست هایی که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ و بر آنها تاکید می شود، موجب قوت دولت است

رییس دفتر رییس جمهور روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در این جلسه 7 استاندار جدید موفق به کسب رای اعتماد از هیات وزیران شدند، گفت: رییس جمهور بر این تاکید دارند که رده سنی استاندران باید جوانتر شده و استاندار هر استان باید به همراه خانواده خود ساکن همان منطقه باشد چراکه استاندار پروازی نمی تواند به مردم استان خدمت کند.

دکتر واعظی در گفت وگوی تلفنی وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان:

مصمم به توسعه همکاری های تهران - باکو هستیم/ تاکید بر ضرورت اجرای توافقات

رییس دفتر رییس جمهور با تاکید بر توسعه روز افزون روابط تهران – باکو گفت: با توجه به ظرفیت های گسترده همکاری و اشتراکات فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان، مصمم هستیم با فعال کردن همه ظرفیت های موجود در مسیر منافع ملت های خود، روابط دو کشور را بیش از پیش توسعه دهیم.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار دکتر واعظی:

دولت دوم آقای روحانی قطعا با توجه به 4 سال تجربه کشورداری موفق تر عمل خواهد کرد/ از دعا و کمک برای توفیق دولت دریغ نخواهم کرد

مرجع عالیقدر جهان تشیع در دیدار رییس دفتر رییس جمهور تصریح کردند: دولت دوم آقای دکتر روحانی قطعاً با توجه به تجربه 4 سال گذشته و استفاده از نظرات کارشناسان حوزه‌های مختلف در رسیدگی به حل و فصل مشکلات بهتر از گذشته عمل خواهد کرد و ما نیز از هیچ کمکی در این مسیر دریغ نخواهیم کرد و حتماً برای رییس محترم جمهور و دولت ایشان دعا کرده و توفیقات بیش از پیش آنان را از خداوند خواهانیم.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی در دیدار دکتر واعظی:

سوابق درخشان دکتر روحانی و تلاش دولت ایشان برای حل مشکلات بر کسی پوشیده نیست

مرجع عالیقدر جهان تشیع در دیدار رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه سوابق درخشان دکتر روحانی را می شناسند و تلاشهای دکتر روحانی و دولتش برای حل مشکلات بر کسی پوشیده نیست، تصریح کردند که همواره برای توفیق دولت دعا کرده و خواهند کرد.

حضرت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی در دیدار دکتر واعظی:

همواره برای موفقیت رییس جمهور و دولت دعا کرده و خواهم کرد/ تند سخن گفتن با دنیا خدمت به اسرائیل است

مرجع عالیقدر جهان تشیع در دیدار رییس دفتر رییس جمهور اظهار داشتند: فرصت خدمت محدود و موقت است، قدر این فرصت را بدانید. در این فرصت محدود در مسیر خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنان تلاش و سعی کنید همه کارهای شما در خدمت به دین، مذهب و شعائر و ارزش‌ها باشد.

حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار رییس دفتر جمهوری:

همواره از رییس جمهور حمایت کرده ام/ نقدها باید با ادبیات دوستانه باشد

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی اظهارداشتند: شخصا معتقدم باید از رییس جمهور حمایت کنیم، چرا که رییس جمهور منتخب مردم بوده و مستحضر به تنفیذ مقام معظم رهبری است.

حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار دکتر واعظی:

مشکلات اقتصادی باید با تدبیر رفع شود/ باید با جهان تعامل کنیم، نمی شود با دنیا درگیر شد

حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار رییس‌ دفتر رییس جمهور با بیان اینکه بنده از انبوه مشکلاتی که پیش روی دولت است، مطلع هستم، تصریح کردند: با وجود این باید با تدبیر با مشکلات مواجه شد. ما می خواهیم با دنیا تعامل داشته باشیم، نمی شود با دنیا درگیر شد.

حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی در دیدار دکتر واعظی:

قلبا معتقدم پرداخت یارانه باید برداشته شود / کار دولت یازدهم خوب بوده و در مجموع دولت موفقی بود

حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی در دیدار رییس‌ دفتر رییس جمهور تصریح کردند: کار دولت یازدهم خوب بوده و در مجموع دولت موفقی بود. دولت آقای دکتر روحانی قدمهای زیادی برای خدمت به مردم برداشته و امیدوارم توفیقات دولت ایشان روز به روز بیشتر شده و وحدت و همدلی و همفکری در کشور روز به روز بیشتر شود.

دکتر واعظی در گفت و گو با شبکه یک تلویزیون:

معیشت مردم، اشتغال و رونق اقتصادی جزو اولویت‌های دولت دوازدهم است / واگذاری هایی به شبه دولتی ها شده که ما این را خصوصی سازی نمی دانیم/ اجازه نداده و نمی دهیم به اسم برجام یا هر اسم دیگری به مسایل نظامی و امنیت ملی ما وارد شوند/ ارزیابی و نظارت جزو کارهای اساسی دولت دوازدهم است / برجام یک توفیق ملی است و باید از آن صیانت کنیم

رییس دفتر رییس جمهور، تحقق رشد هشت درصدی را با توجه به انسجام داخلی، آرامش و امنیت ایران اسلامی دست یافتنی دانست و تاکید کرد: برای دست یابی به ایجاد ٩٠٠ هزار اشتغال، نیازمند سرمایه گذاری داخلی و خارجی ٧٧٥ هزار میلیاردی هستیم که در این راستا باید اعتماد سرمایه گذاری را جلب کنیم.

دکتر واعظی در گفتگو با شبکه تلویزیونی آذربایجان شرقی:

پیوستی از وظایف وزرا و معاونین دولت دوازدهم همراه حکم مسئولیت به آنان ابلاغ شده است/ دولت توجه ویژه ای به حل مسائل جوانان و زنان دارد/ آذربایجان شرقی می تواند موتور محرکه کشور به ویژه در عرصه اقتصاد و صادرات غیرنفتی باشد

رییس دفتر رییس جمهور در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی در گفتگویی تلویزیونی با شبکه استانی "سهند" تصریح کرد: رییس جمهور هنگام صدور حکم هر کدام از وزرا و معاونین دولت دوازدهم پیوستی با این حکم ابلاغ کردند که بر مبنای آن مشخص شده است که هر کدام از وزرا و معاونان ایشان در 4 سال پیش رو چه اقداماتی باید انجام دهند.

دکتر واعظی در گفتگو با رسانه های استان آذربایجان شرقی:

آذربایجان الگوی موفقی از اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی برای دیگر استانهاست/ وزارت کشور توانست نگاه اقتصادی را بر استانداری ها و فرمانداری ها حاکم کند

رییس دفتر رییس جمهور در نشستی با خبرنگاران در تبریز،  آذربایجان شرقی را تجربه موفقی از اجرای اقتصاد مقاومتی داست و با تاکید بر اینکه این تجربه باید به دیگر استانها انتقال داده شود، گفت: وزارت کشور در 4 سال گذشته در کنار نگاه سیاسی و اجتماعی، نگاه اقتصادی را نیز در سطح استانداری ها و فرمانداری ها حاکم کرده است و امروز فرماندهی اقتصاد مقاومتی نه تنها در تهران و در دولت، بلکه در سطح استانها و شهرستانها نیز در حال پیشبرد اهداف این سیاستها است.

دکتر  واعظی در حاشیه افتتاح سد آقبلاغ ورزقان و در گفتگو با خبرنگاران:

چهره استان آذربایجان شرقی با اقدامات بزرگ 4 سال گذشته متحول شده است /تاکید بر نقش مهم مشارکت و همکاری سازنده دولت و بخش خصوصی در توسعه کشور

رییس دفتر رییس جمهور پس از  افتتاح سد مخزنی آقبلاغ ورزقان در استان آذربایجان شرقی ، در نشستی با خبرنگاران ، سفر اعضای دولت به مناطق مختلف کشور در هفته دولت را سنت مبارک و فرصتی مغتنم دانست و اظهارداشت : اعضای دولت در جریان این سفرها  از نزدیک با مردم دیدار کرده، گزارش اقدامات دولت را ارائه  داده  و نقطه نظرات و نیازهای مردم را شنیده و در سیاست‌گذاری‌ها برای آینده لحاظ می کنند.