دکتر واعظی درگذشت برادر حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی و عموی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور را تسلیت گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیام های جداگانه ای، درگذشت برادر حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر و عموی آقای علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور را تسلیت گفت.

وزیر تجارت ترکیه در تماس تلفنی با دکتر واعظی:

مشکل کامیون های ایرانی در مرزهای ترکیه حل شد

وزیر تجارت ترکیه در تماس تلفنی با دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که مشکل کامیون های ایرانی در مرزهای ترکیه حل شد.

در تماس تلفنی دکتر واعظی با معاون نخست وزیر آذربایجان و وزیر تجارت ترکیه؛

راههای تقویت همکاریهای تجاری مشترک و رفع مشکلات ناشی از بیماری کرونا بررسی شد

رئیس دفتر رئیس جمهور در تماس های تلفنی جداگانه با معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان و وزیر تجارت ترکیه، درباره تقویت همکاری های تجاری مشترک و رفع موانع در مسیر این همکاری ها به دلیل شیوع بیماری کرونا، گفت و گو و تبادل نظر کرد.

دکتر واعظی:

رئیس جمهور وزارت اطلاعات را مامور پیگیری موارد مطرح شده از سوی وزیر بهداشت کرد

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور نامه ارسالی از سوی وزیر بهداشت درمورد تخلفات صورت گرفته درمورد اقلام بهداشتی از جمله ماسک و لباس مخصوص برای محافظت در مقابل کرونا را برای پیگیری به وزارت اطلاعات ارجاع کرده و دستور موکد دادند که این موضوع در اسرع وقت پیگیری و متخلفان به دستگاه قضائی و افکار عمومی معرفی شوند.

در تماس تلفنی انجام شد؛

تبادل نظر دکتر واعظی و معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان درباره مهمترین مسایل دوجانبه

رئیس دفتر رئیس جمهور و معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان در تماسی تلفنی درباره مهمترین مسایل دوجانبه و راههای تقویت بیش از پیش روابط تهران – باکو گفت و گو و تبادل نظر کردند.

به نمایندگی از سوی رئیس جمهور و در تماس تلفنی دکتر واعظی با استاندار آذربایجان غربی و دبیر کل جمعیت هلال احمر انجام شد؛

پیگیری وضعیت زلزله‌زدگان استان آذربایجان غربی / ابلاغ دستور رئیس جمهور برای تسریع در روند امدادرسانی و ارائه خدمات به موقع به زلزله زدگان

رئیس دفتر رئیس جمهور، در پی وقوع زلزله‌ای به بزرگی ۵.۷ درجه در مقیاس امواج درونی زمین یا ریشتر در آذربایجان‌غربی، به نمایندگی از سوی رئیس جمهور طی تماس های جداگانه ای با استاندار این استان، دبیر کل جمعیت هلال احمر و سایر دستگاه های مسوول ، دستورات رئیس جمهور را برای تسریع در روند امدادرسانی به آسیب‌دیدگان و ارائه خدمات به موقع برای زلزله‌زدگان ابلاغ کرد.

دکتر واعظی در ستاد انتخابات وزارت کشور:

مردم ایران امروز با حضور گسترده در انتخابات دوباره دشمنان را مایوس می کنند/ آمریکا و رژیم صهیونیستی مردم ایران را درست نمی شناسند/ مشکلات مردم با همکاری و تعامل دولت و مجلس حل می شود/ بی نتیجه بودن تحریم آمریکایی ها ثابت شده است

رئیس دفتر رئیس جمهور،گفت: امروز مردم با حماسه آفرینی خود در انتخابات دوباره دشمنان ایران را مایوس خواهند کرد و آمریکا و رژیم صهیونیستی بار دیگر متوجه خواهند شد که مردم ایران را درست نشناخته اند.

دکتر واعظی درحاشیه جلسه دولت:

انتخابات دوم اسفند از هر نظر مهم است، مشارکت بالا توطئه دشمنان را خنثی می کند / اختصاص سهمیه بنزین نوروزی در دست بررسی است/ اعلام آمار دقیق کشته شدگان آبان ماه به شایعات پایان خواهد داد

رئیس دفتر رییس جمهور گفت: رئیس جمهور دیروز به آقای دکتر نوبخت دستور دادند مقدماتی فراهم کند تا آن دسته از کارمندانی که حقوق شان افزایش نداشته بر اساس آن چیزی که برخی از دستگاهها از صرفه جویی خودشان استفاده کردند، آنها هم بتوانند از این حقوق بالاتر برخوردار شوند که این اتفاق ،تحول خیلی خوبی برای بخش قابل توجهی از کارمندان دولت خواهد بود.

دکتر واعظی در مصاحبه پایان سفر به استان آذربایجان شرقی:

شکوفایی بخش گردشگری نقش مهمی در اشتغال زایی دارد

رئیس دفتر رئیس جمهور شامگاه پنجشنبه در پایان برنامه‌های سفر به استان آذربایجان شرقی، در مصاحبه با خبرنگاران، اظهار داشت: خوشبختانه استان آذربایجان شرقی جزو استان‌هایی است که از همه پتانسیل‌ها در بخش‌های مختلف برای رشد و توسعه روزافزون برخوردار است.

دکتر واعظی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی:

تقویت اتحاد، انسجام و وحدت، پایانی بر توطئه‌افکنی دشمنان است/ توسعه صادرات یک کار جهادی است/ همه باید تلاش کنیم تا دوم اسفندماه انتخاباتی پرشور برگزار شود/ ابراز خرسندی از افزایش 50 درصدی صادرات استان آذربایجان شرقی نسبت به سال گذشته و فعال شدن مجدد بنگاههای تعطیل و یا نیمه تعطیل

رئیس دفتر رئیس جمهور در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: امروز از دوران سخت سال قبل با تلاش مردم و مسئولان و هدایت‌ و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی عبور کردیم و دشمن نسبت به توطئه‌های خود ناامید شده است و تقویت اتحاد، انسجام و وحدت پایانی بر توطئه‌افکنی آنها خواهد بود.

دکتر واعظی در نشست هم‌اندیشی با فعالان اقتصادی استان آذربایجان شرقی:

حرکت جهادی در مقطع دشوار کنونی کشور ، کار و تلاش مضاعف در مسیر ارزآفرینی است

رئیس دفتر رئیس جمهور  حرکت جهادی در مقطع کنونی کشور را کار و تلاش مضاعف در مسیر ارزآفرینی و عبور از شرایط دشوار کنونی دانست و تاکید کرد: آمریکا با هدف تسلیم ملت بزرگ ایران فشار بی سابقه ای را بر کشور وارد کرده و  بی تردید اگر  این فشار به هر کشور دیگری وارد می شد، چند ماه بیشتر دوام نمی‌آورد.

دکتر واعظی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز:

در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم؛ با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تکیه بر توان داخلی، دشمنان مجبور به عقب‌نشینی شده‌اند

رئیس دفتر رئیس جمهور احساس قرابت و نزدیکی مردم با مسئولان را بسیار حائز اهمیت برشمرد و با تجلیل از تلاش‌های نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی که پیشگام و مبدع این فرهنگ جدید در کشور بودند، اظهار امیدواری کرد که این روابط صمیمی میان مردم و مسئولان در سایر استان‌های کشور نیز بیش از پیش تقویت شود.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

بهره‌برداری از پروژه طراحی و ساخت مخزن چهارم ذخیره نفتا پتروشیمی تبریز

پروژه طراحی و ساخت مخزن چهارم ذخیره نفتا پتروشیمی تبریز و نصب سیستم کنترل و تعویض سیلهای مخازن موجود با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

بهره‌برداری از پروژه انتقال خط اتیلن از میاندوآب به پتروشیمی تبریز

پروژه انتقال خط اتیلن از میاندوآب به پتروشیمی تبریز با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

دکتر واعظی در پایان سفر به استان گلستان:

سیاست دولت حمایت از بخش خصوصی است/ روند اجرای طرحهای توسعه ای و زیربنایی استان گلستان رو به جلو است/ با وحدت مردم و همکاری بیش از پیش دولت و بخش خصوصی، توطئه های دشمنان ناکام خواهد ماند

رئیس دفتر رئیس جمهور در پایان سفر به استان گلستان، روند اجرای طرحهای توسعه ای و زیربنایی این استان را رو به جلو خواند و تاکید کرد که با وحدت مردم و همکاری بیش از پیش دولت و بخش خصوصی، توطئه های دشمنان ناکام خواهد ماند.

مناسبت ها