پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۰
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

دكتر نهاوندیان در مراسم افطار با استانداران و معاونین وزرا:

امید مردم را باید زنده نگه داشته و تدبیر را در امور گسترش دهیم/ باید در اطلاع‌رسانی درست پیشگام باشیم

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به فرازی از وصیت‌نامه امام علی(ع) در خصوص رعایت بیت‌المال، تقوا و وفای به عهد و توجه به آن در منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید اظهار داشت: امروز در آستانه دوساله شدن شروع به كار دولت وظیفه داریم كارنامه خودمان را با ملاك‌های علوی مورد ارزیابی قرار دهیم.

رییس دفتر رییس جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران خراسان شمالی:

مصمم به همکاری هم‌افزایانه با بخش خصوصی برای ایجاد رشد اقتصادی پایدار هستیم/ مدیریت صحیح می‌تواند معجزه اقتصادی ایجاد کند/ انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ و نتیجه آن تجلی حضور آگاهانه مردم بود

رییس دفتر رییس‌جمهوری گفت: دولت عزم جدی دارد تا با همکاری هم‌افزایانه با بخش خصوصی رشد اقتصادی پایدار در کشور ایجاد کند و امیدوارم عزم بخش خصوصی در این راستا هر چه بیشتر تجلی یابد.

دکتر نهاوندیان در مراسم تشییع پیکرهای پاک ۲۷۰ تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس شرکت کرد

رییس دفتر رییس‌جمهور عصر سه‌شنبه با حضور در مراسم تشییع پیکرهای پاک ۲۷۰ تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کرد.

دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور و باشکوه مردم استان خراسان شمالی قدردانی کرد

دفتر رییس جمهوری در پیامی با قدردانی از استقبال پرشور و باشکوه مردم استان خراسان شمالی از کاروان دولت تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد که طرح‌ها و برنامه‌های اساسی دولت برای تقویت زیرساخت‌های مواصلاتی و حمایت از سرمایه‌گذاری استان، هر چه سریع‌تر جامه عمل بپوشد تا شاهد شکوفایی بیشتر این بخش از ایران عزیز باشیم.

رییس دفتر رییس جمهوری در بازدید از سامانه ۱۱۱ در استان خراسان شمالی:

چرخ های رونق در استان خراسان شمالی به چرخش درخواهد آمد/ سامانه ۱۱۱منجر به شناسایی کاستی های دستگاه های دولتی و رفع مشکلات مردم خواهد شد

رئیس دفتر رییس جمهوری افق آینده کشور را بسیار روشن توصیف کرد و با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ گفت:دولت تلاش دارد در صحنه دیپلماتیک همه موانع تحریم را بشکند.