پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۵
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

شرکت دکتر نهاوندیان در مراسم سالگرد درگذشت مرحوم عسگراولادی

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در مراسمی که به مناسبت اولین سالگرد درگذشت مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی برگزار شده بود، شرکت کرد.

رییس دفتر رییس جمهوری از آیت الله صانعی عیادت کرد

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری روز شنبه با حضور در بیت آیت الله یوسف صانعی ، از ایشان عیادت کرد.

به نمایندگی از سوی رییس جمهوری؛

عیادت دستیار ویژه رییس جمهوری و وزیر بهداشت از مصدوم اسید پاشی

دستیار ویژه رییس جمهوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه به نمایندگی از سوی رییس جمهوری، با حضور در بخش مراقبت های ویژه سوختگی بیمارستان شهید چمران در تهران، از یکی از قربانیان حادثه اسید پاشی عیادت کردند.

رییس دفتر رییس جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان زنجان:

روند توسعه کشور متکی به تلاش مردم است/ الزامات نقشه راه مشترک از آینده اقتصاد کشور/ دولت برای اجرای قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار عزم قطعی دارد/ سرمایه گذاری در هر نقطه ایران قابل دفاع است

رییس دفتر رییس‌ جمهوری روز چهارشنبه در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان زنجان، "ترسیم مسیر و نقشه روشن و مشترک از افق آینده کشور" را از جمله اهداف این نشست ها درجریان سفرهای رییس جمهوری به استانهای کشور برشمرد و تصریح کرد: دولت و مردم باید یک تصویر واحد از مسیر آینده اقتصاد کشور داشته باشند و در همین کنار هم نشستن‌ها است که تصویر و مسیر آینده باید به اشتراک گذاشته شود.

بازدید دكتر نهاوندیان از سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در زنجان

رییس دفتر رییس جمهوری از ستاد پاسخگویی سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) مستقر در زنجان بازدید كرد و با توضیحات دست اندركاران این مجموعه، از جزییات فعالیتهای آن مطلع شد.

دكتر نهاوندیان با تسلیت به اعضای بیت آیت الله مهدوی كنی:

همگرایی بین سلیقه های مختلف تاكید همیشه آیت الله مهدوی كنی بود/ رویكرد معتدل، میراث ارزشمند آیت الله مهدوی كنی است

دكتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری در پی رحلت حضرت آیت الله مهدوی كنی با حضور در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) با حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی كنی فرزند و آیت الله باقری كنی برادر آن مرحوم دیدار و ارتحال آیت الله مهدوی كنی را تسلیت گفت.