يکشنبه 7 شهريور 1395 - 09:34
فارسی | العربية | English

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:

برای توفیق بیشتر دولت دعا می کنم/ ابعاد مادی و معنوی زندگی مردم باید در کنار هم دیده شوند/ تقدیر از زحمات و تلاشهای دولت

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام به دکتر روحانی، از زحمات و تلاشهای دولت تقدیر کرده و گفتند: زحماتی که دولتمردان در مسیر خدمت به مردم و پیشرفت کشور متحمل می شوند، نزد خداوند متعال محفوظ است و آرزوی قبولی خدمات دولت در پیشگاه خداوند متعال را دارم.

حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:

اگر در تمام کارها رضایت خداوند و امام زمان (عج) در نظر باشد، شک نکنید موفق خواهید بود/ تقدیر از اقدامات و تلاشهای انجام شده در سه سال گذشته

حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام به دکتر روحانی و تقدیر از اقدامات و تلاشهای انجام شده در سه سال گذشته، برای مسئولین و دولتمردان آرزوی توفیق خدمت بیشتر کرد.

حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری:

انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است/ دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود/ اقدامات دولت در همه حوزه ها ، به طور ملموس برای مردم تبیین و تشریح شود

حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه" انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است و زحمات زیادی می کشد"، گفتند: دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود.

دکتر نهاوندیان در دیدار حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی:

دولت، در کنار علما، حوزه‌های علمیه و مرجعیت است

رییس دفتر رییس‌جمهوری در جریان سفر به قم به مناسبت هفته دولت، با حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران دیدار و گفتگو کرد.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:

مجموعه اقدامات دولت در حوزه‌های مختلف رضایت‌بخش و خوشحال کننده است

حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی با تقدیر و تشکر از تلاش‌های دولت یازدهم، اظهارداشتند: مجموعه اقداماتی که دولت برای خدمت به مردم و جامعه در حوزه‌های مختلف انجام می‌دهد، رضایت‌بخش و خوشحال‌کننده است.

حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:

تلاش‌ها و فعالیت‌های دولت برای جامعه تبیین و تشریح شود/ قاچاق، سود بانکی و پرداخت یارانه‌ها آسیب‌های جدی برای اقتصاد کشور هستند/ تقدیر از تلاش‌های سه ساله دولت یازدهم

حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با ابلاغ سلام به رییس‌ جمهوری و تقدیر از تلاش‌های انجام شده توسط دولت در سه سال گذشته فرمودند: جامعه نیازمند تبیین و تشریح تلاش‌ها و فعالیت‌های دولت است و حتماً باید بکارگیری شیوه های موثر، این دستاوردها برای مردم تبیین شوند.

حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدارِ رئیس دفتر رئیس جمهوری:

دولت در مسیری که تاکنون پیموده موفقیت های زیادی به دست آورده است/ آرامش موجود، مهمترین دستاورد دولت است

حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری ، با تقدیر و تمجید از تلاشهای دولت و مسئولان، تصریح کردند: دولت در مسیری که تاکنون پیموده موفقیت های زیادی به دست آورده است.

دکتر نهاوندیان در دیدار رییس اتاقهای بازرگانی و بورس ترکیه:

دولت یازدهم برای تقویت بخش خصوصی اهمیت زیادی قائل است/همکاری اتاقهای بازرگانی ایران و ترکیه قطعا افزایش خواهد یافت

رییس دفتر رییس جمهوری با تقدیر از نقش ارزنده بخش خصوصی ترکیه در پیشرفتهای این کشور اظهار داشت: با توجه به رویکرد دولت دکتر روحانی به اهمیت تقویت بخش خصوصی، همکاری بین اتاق های بازرگانی دو کشور در سالهای آتی بهتر و نزدیکتر خواهد بود.

دکتر نهاوندیان در گردهمایی خیریه ها و سازمانهای مردم نهاد اشتغالزا:

توانمندسازی افراد کم توان، مشکلات آنها را با حفظ عزت و کرامت شان رفع می کند

رییس دفتر رییس جمهوری اظهار داشت: تلاش برای توانمندسازی افراد کم توان و محروم، ضمن رفع مشکلات آنها، عزت و کرامت افراد را نیز حفظ کرده و حتی ارتقا می دهد.

رییس دفتر رییس‌جمهوری:

اعضای اکو با تدبیر و گام‌های مصمم ، سطح همکاری‌های خود را افزایش دهند/ پیشرفت و توسعه پایدار، در سایه ثبات و امنیت منطقه بدست می آید/ سیاست دولت یازدهم تقویت رویکرد چندجانبه‌گرایی است

رییس دفتر رییس‌جمهوری سازمان همکاری‌های اقتصادی (اکو) را یک چارچوب و ظرفیت بسیار ارزشمندی دانست که هنوز فرصت بهره‌برداری کامل از ظرفیت های آن فراهم نشده است و افزود: امروز اعضای سازمان همکاری های اقتصادی باید با ژرف‌نگری و توجه به شرایط منطقه، بر فرصت‌ها و نقاط مشترک متمرکز شده و با تدبیر و گام‌های مصمم به سوی آینده روشن، سطح همکاری‌های خود را هر چه بیشتر افزایش دهند.

دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور مردم استان کهگیلویه و بویراحمد تشکر کرد/سه برابر کردن بودجه طرحهای عمرانی استان

دفتر رییس جمهوری در پیامی با قدردانی از استقبال پرشور دلیرمردان و شیرزنان فداکار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان حافظان سلحشور بام ایران بزرگ از کاروان دولت تدبیر و امید تاکید کرد: دولت با برنامه ای گسترده مصمم است نارسایی ها و کاستی های موجود در سطح این استان را از بین ببرد.

دکتر نهاوندیان در حاشیه بازدید از سامانه 111 استان کهگیلویه و بویراحمد:

برای تقویت زیرساخت های کهگیلویه و بویر احمد و تامین مالی پروژه ها تصمیمات خوبی اتخاذ شده است

رییس رفتر رییس جمهور در حاشیه بازدید از سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری استان کهگیلویه و بویراحمد در مصاحبه با خبرنگاران با تبریک میلاد امام رضا ( ع ) و قدردانی از زحمات دست اندرکاران و کارشناسان این سامانه گفت: سامانه 111 این امکان مناسب را برای همه مردم استان در شهرها و روستاها فراهم کرده که با کمترین زحمت، دیدگاه ها و نظرات خود را با رییس جمهور در میان بگذارند.