پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۹
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس دفتر رییس جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان زنجان:

روند توسعه کشور متکی به تلاش مردم است/ الزامات نقشه راه مشترک از آینده اقتصاد کشور/ دولت برای اجرای قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار عزم قطعی دارد/ سرمایه گذاری در هر نقطه ایران قابل دفاع است

رییس دفتر رییس‌ جمهوری روز چهارشنبه در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان زنجان، "ترسیم مسیر و نقشه روشن و مشترک از افق آینده کشور" را از جمله اهداف این نشست ها درجریان سفرهای رییس جمهوری به استانهای کشور برشمرد و تصریح کرد: دولت و مردم باید یک تصویر واحد از مسیر آینده اقتصاد کشور داشته باشند و در همین کنار هم نشستن‌ها است که تصویر و مسیر آینده باید به اشتراک گذاشته شود.

بازدید دكتر نهاوندیان از سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در زنجان

رییس دفتر رییس جمهوری از ستاد پاسخگویی سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) مستقر در زنجان بازدید كرد و با توضیحات دست اندركاران این مجموعه، از جزییات فعالیتهای آن مطلع شد.

دكتر نهاوندیان با تسلیت به اعضای بیت آیت الله مهدوی كنی:

همگرایی بین سلیقه های مختلف تاكید همیشه آیت الله مهدوی كنی بود/ رویكرد معتدل، میراث ارزشمند آیت الله مهدوی كنی است

دكتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری در پی رحلت حضرت آیت الله مهدوی كنی با حضور در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) با حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی كنی فرزند و آیت الله باقری كنی برادر آن مرحوم دیدار و ارتحال آیت الله مهدوی كنی را تسلیت گفت.

دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری عصر پنج‌شنبه در جریان سفر به شهر مقدس قم، با شش تن از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.

طی سفر یکروزه به قم؛

رییس دفتر رییس‌جمهوری با مراجع عظام تقلید دیدار کرد

دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری عصر پنج‌شنبه در جریان سفر به شهر مقدس قم، با شش تن از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور در پیامی درگذشت حاج محمد رضا صارمی پدر بزرگوار الگوی ماندگار جامعه خبری كشور، شهید والامقام محمود صارمی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری به مناسبت درگذشت پدر شهید صارمی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور در پیامی درگذشت حاج محمد رضا صارمی پدر بزرگوار الگوی ماندگار جامعه خبری كشور، شهید والامقام محمود صارمی را تسلیت گفت.

دکتر نهاوندیان در فدراسیون جانبازان و معلولین:

سرمایه‌گذاری در ورزش، سرمایه‌گذاری در آرامش جامعه است/ جلوگیری از معضلات اجتماعی مستلزم حمایت از ورزش است

رییس دفتر رییس‌جمهوری ورزش جانبازان و معلولان را منبع درس‌آموزی، امید به زندگی، نشاط، همت و پیروزی برای کل جامعه دانست و گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش، «هزینه» نیست، بلکه سرمایه‌گذاری در آرامش و بهداشت روح جامعه و حفظ روحیه نشاط و امیدواری جوانان است.

دکتر نهاوندیان در دیدار دبیرکل سازمان بین‌المللی کارفرمایان:

بزرگترین سرمایه ایران، اتکا به داشته‌های خودش است/ دکتر روحانی باب تعامل سازنده با جهان را گشود / در مرحله انتقال به اقتصادی مردم‌سالار و مشارکت جو هستیم

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه بر اساس گزارش‌های مجامع بین‌المللی، ایران دارای بهترین ظرفیت‌های اقتصادی است، اظهار داشت: این شرایط نه فقط به این دلیل است که ایران از ذخایر عظیم نفت و گاز بهره‌مند است یا بهترین مسیر ارتباطی بین شمال و جنوب یا شرق و غرب است و یا اینکه دارای سرمایه انسانی عظیمی است، بلکه به این دلیل است که در ۳۰ سال گذشته توان پایداری و اتکا بر داشته‌ها و برنامه‌ریزی داخلی خود را به اثبات رسانده است.