يکشنبه 2 آبان 1395 - 19:35
فارسی | العربية | English

اسماعیلی درگذشت رضا رستمی روزنامه نگار توانمند و با اخلاق کشورمان را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در پیامی درگذشت رضا رستمی روزنامه نگار توانمند و با اخلاق کشورمان را تسلیت گفت.

آیت الله مظاهری در دیدار دکتر نهاوندیان عنوان کرد:

تحسین عملکرد دولت در اصلاح امور و استقامت در برابر مشکلات

دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور در سفر به اصفهان با حضرت آیت الله‌العظمی ‌مظاهری دیدار و گفتگو کرد.

دکتر نهاوندیان با حضور در تمرینات ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک ریو:

ورزش جبهه غیرت ملی است/ دولت از هیچ تلاشی برای حمایت از ورزش جانبازان و معلولان دریغ نخواهد کرد/ در پارالمپیک نمایندگان شایسته ملت ایران باشید

رییس دفتر رییس جمهوری با حضور در فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، ضمن بازدید از تمرینات تیم والیبال نشسته بانوان کشورمان و تیم بسکتبال با ویلچر مردان، از روند تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم‌ها و نفرات اعزامی کشورمان به رقابت‌های پارالمپیک ریو مطلع شد.

دکتر نهاوندیان در نشست شورای اداری استان تهران:

هدف دولت یازدهم پیشرفت عزتمندانه توام با حفظ اصول و ارزش های انقلاب است/ اساس اقتصاد مقاومتی حرکت هدفمند به سوی رشد و توسعه پایدار است/ هر جا امکان انتخابگری یک ملت بیشتر شود، آن ملت از عزتمندی بیشتری برخوردار است/ امروز بدعهدی‌ها و بدحسابی‌های آمریکا مورد اعتراض اروپا و دیگر کشورهای دنیا است

رییس دفتر رییس‌جمهوری، داشتن نگاه بلند در تصمیم‌گیری، لزوم برخورد ریشه‌ای با فساد، تربیت نیروی انسانی و ساماندهی حضور مردم در صحنه را از مؤلفه‌های اساسی دستیابی به رشد پویا و پایدار دانست و اظهار داشت: هدف دولت یازدهم دستیابی به پیشرفت و توسعه عزتمندانه توام با حفظ اصول و ارزش های انقلاب اسلامی است.

دکتر نهاوندیان در همایش «نقش زنان در اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار»:

برنامه جدی دولت گسترش و تعمیق پایدار فرصت‌های شغلی است/ رشد هدفمند، پایدار و هم‌افزایی شرط لازم در تحقق اهداف اقتصادی است

رییس دفتر رییس‌جمهوری توانمندسازی را لازمه تحقق حقوق زنان دانست و اظهار داشت: دولت یازدهم وظیفه خود را به طور اساسی و اصولی فرصت‌سازی برای رشد و پیشرفت متوازن و پایدار همه مردم و جامعه می‌داند.

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:

برای توفیق بیشتر دولت دعا می کنم/ ابعاد مادی و معنوی زندگی مردم باید در کنار هم دیده شوند/ تقدیر از زحمات و تلاشهای دولت

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام به دکتر روحانی، از زحمات و تلاشهای دولت تقدیر کرده و گفتند: زحماتی که دولتمردان در مسیر خدمت به مردم و پیشرفت کشور متحمل می شوند، نزد خداوند متعال محفوظ است و آرزوی قبولی خدمات دولت در پیشگاه خداوند متعال را دارم.

حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری:

انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است/ دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود/ اقدامات دولت در همه حوزه ها ، به طور ملموس برای مردم تبیین و تشریح شود

حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه" انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است و زحمات زیادی می کشد"، گفتند: دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود.

دکتر نهاوندیان در دیدار حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی:

دولت، در کنار علما، حوزه‌های علمیه و مرجعیت است

رییس دفتر رییس‌جمهوری در جریان سفر به قم به مناسبت هفته دولت، با حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران دیدار و گفتگو کرد.

حضور رییس دفتر رییس‌جمهوری در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

رییس دفتر رییس‌جمهوری در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به ریاست آیت‌الله یزدی حضور یافت و ضمن ارایه گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید، با رییس و اعضای این جامعه دیدار و گفتگو کرد.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:

مجموعه اقدامات دولت در حوزه‌های مختلف رضایت‌بخش و خوشحال کننده است

حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی با تقدیر و تشکر از تلاش‌های دولت یازدهم، اظهارداشتند: مجموعه اقداماتی که دولت برای خدمت به مردم و جامعه در حوزه‌های مختلف انجام می‌دهد، رضایت‌بخش و خوشحال‌کننده است.

حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:

تلاش‌ها و فعالیت‌های دولت برای جامعه تبیین و تشریح شود/ قاچاق، سود بانکی و پرداخت یارانه‌ها آسیب‌های جدی برای اقتصاد کشور هستند/ تقدیر از تلاش‌های سه ساله دولت یازدهم

حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با ابلاغ سلام به رییس‌ جمهوری و تقدیر از تلاش‌های انجام شده توسط دولت در سه سال گذشته فرمودند: جامعه نیازمند تبیین و تشریح تلاش‌ها و فعالیت‌های دولت است و حتماً باید بکارگیری شیوه های موثر، این دستاوردها برای مردم تبیین شوند.