قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال صمیمی مردم استان بوشهر از کاروان دولت تدبیر و امید

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال لبریز از محبت و صفای مردم خونگرم و مهمان‌نواز استان بوشهر از کاروان دولت تدبیر و امید، تاکید کرد: با افتتاح طرح‌های بزرگ در این سفر و سایر طرح‌های در دست اقدام، انتظار می‌رود این استان به عنوان یکی از مناطق مهم صنعتی و اقتصادی روز به روز در مسیر رشد و شکوفایی و توسعه بیشتر قرار گیرد.

دکتر واعظی در نشست با فعالان اقتصادی استان بوشهر:

باید ساز و کاری ایجاد شود تا ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور بازگردد/ تاکید بر ضرورت تعامل و ایجاد فهم مشترک میان بخش‌های دولتی و خصوصی در راستای رفع موانع و مشکلات از مسیر فعالیت‌های اقتصادی

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه بخش خصوصی باید فعال و پویا باشد تا بتواند عوارض، بیمه و مالیات پرداخت کند، بر ضرورت تعامل و ایجاد فهم دوطرفه میان بخش‌های دولتی و خصوصی در راستای رفع موانع و مشکلات از مسیر فعالیت‌های اقتصادی در شرایط کنونی کشور تاکید کرد.

دکتر واعظی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:

باید با تقویت همدلی و انسجام دشمن را ناامید کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: ملت ایران همواره در برابر توطئه دشمنان مقاوم بوده و در این نقشه هم می توانیم با تقویت همدلی و انسجام دشمن را ناامید کنیم.

دکتر واعظی در نشست با فعالان سیاسی و اجتماعی استان بوشهر:

تلاش دولت دفاع از منافع کشور تحت هر شرایطی است/هم‌اندیشی میان فعالان سیاسی در استان‌ها موجب پویایی فکر و اندیشه مؤثر و تقویت تصمیم‌گیری‌ها می‌شود

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه تلاش دولت بر این است که در همه حال از منافع کشور دفاع کند، گفت: باید تلاش کنیم تا در شرایط جنگ اقتصادی پیام وحدت، صمیمیت و اقتدار از کشور به خارج از ایران منعکس شود.

دکتر واعظی در فرودگاه بوشهر:

مهمترین برنامه دولت تامین معیشت مردم است

رئیس دفتر رئیس جمهور بعد از ظهر شنبه در آستانه سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان بوشهر وارد بوشهر شد و از سوی استاندار و جمعی از مسوولان استان مورد استقبال قرار گرفت.

دکتر واعظی در دیدار وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان:

تهران هیچگونه محدودیتی برای توسعه روابط با باکو قایل نیست/ مناسبات و همکاری‌های دو کشور در همه سطوح در حال گسترش است/ تفاهمات و قراردادهای مشترک به خوبی و در راستای منافع دو ملت در حال اجرایی شدن است

رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان با تأکید بر اهتمام تهران بر توسعه همه جانبه سطح روابط با باکو، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان دو کشور دوست و برادر هستند و برخورداری از علائق و اشتراکات فراوان بین دو ملت زمینه مناسبی برای تحکیم و تعمیق همه جانبه سطح روابط است.

دکتر واعظی در نشستی با فعالان اقتصادی استان گیلان:

دولت نمی‌پذیرد همزمان تصدی‌گری و سیاست‌گذاری اقتصادی داشته باشد/ دولت نباید رقیب بخش خصوصی باشد

رئیس دفتر رئیس جمهور در نشستی با فعالان اقتصادی، تجار و کارآفرینان بخش خصوصی استان گیلان مسایل و مشکلات آنان را در حوزه‌های مختلف اقتصادی مورد بررسی قرار داد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار فعالان سیاسی استان گیلان:

تقویت وحدت، انسجام و همبستگی برای عبور از گردنه جنگ اقتصادی ضروری است/همه باید برای خنثی کردن جنگ روانی دشمنان، دست به دست هم دهیم/بی تردید با همراهی مردم  از مشکلات عبور می کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار فعالان سیاسی استان گیلان ، تقویت وحدت، انسجام و همبستگی را برای عبور از گردنه جنگ اقتصادی ضروری دانست و اهمیت توجه به شایسته‌سالاری و استفاده از تمام ظرفیت‌ها را برای رفع مشکلات مردم، مورد تأکید قرار داد.

دکتر واعظی در فرودگاه رشت:

دولت برای عمران و آبادانی روزافزون استان گیلان اهتمام جدی دارد/ رسیدن خط آهن سراسری به رشت اقدام بسیار بزرگی بوده است/ آغاز عملیات اجرایی خط آهن رشت – آستارا و تکمیل اتوبان تهران – رشت

رئیس دفتر رئیس جمهور با تأکید بر اهتمام جدی دولت بر عمران و آبادانی روزافزون استان گیلان، اظهار داشت: برای آبادانی و توسعه هر چه بیشتر استان گیلان علاوه بر اجرای طرح‌های استانی و ملی، رقم بسیار مناسبی در بودجه گنجانده شده است.

دکتر واعظی در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان گیلان:

قطعا آمریکا به اهداف خود نخواهد رسید / صف های گوشت ناشی از بی تدبیری و مشکل در توزیع و نظارت بود/ هدف دشمنان، ناامیدی مردم است / همبستگی و انسجام داخلی برای کوتاه کردن دوره تحریم های آمریکا ضروری است/ تاکید براهمیت استان های مرزی از جمله گیلان

جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان گیلان عصر سه شنبه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور، استاندار و جمعی از مسئولان این استان برگزار و مهم ترین برنامه ها و ظرفیت های دولتی و بخش خصوصی برای توسعه و پیشرفت استان گیلان بررسی شد.

توضیحات روابط‌عمومی دفتر رئیس‌جمهوری درباره اظهارات نماینده مردم مشهد

دستور رئیس‌جمهور برای تخصیص 1000 میلیارد تومان جهت پرداخت به سهامداران پدیده شاندیز کذب محض است.

روابط‌عمومی دفتر رئیس‌جمهوری با صدور اطلاعیه‌ای اظهارات نصرالله پژمانفر نماینده مردم محترم مشهد را تکذیب کرده و هرگونه دستور رئیس جمهوری مبنی بر تخصیص 1000 میلیارد تومان جهت پرداخت به سهامداران و مالباختگان شاندیز را تکذیب کرد.

رییس دفتر رییس جمهور در دیدار سفیر ترکیه:

ایجاد تحرک و نوآوری برای تعمیق مناسبات تهران و آنکارا ضروری است

رییس دفتر رییس جمهور با تاکید بر ضرورت ایجاد تحول و نوآوری برای تعمیق روابط و همکاری های تهران – آنکارا، گفت: باید با همکاری و هماهنگی های همه جانبه، تمام ظرفیت های موجود را در راستای منافع دو ملت بزرگ ایران و ترکیه فعال سازیم.

مناسبت ها