پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
سه‌شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۸
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور درگذشت دو خبرنگار ایرانی را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در پیامی درگذشت دو خبرنگار ایرانی در حادثه سقوط هواپیمای ایرباس در جنوب فرانسه را به خانواده های این عزیزان، همکاران رسانه ای و بویژه ورزشی نویسان و جامعه مطبوعاتی تسلیت گفت و از خداوند بزرگ برای درگذشتگان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.

رییس دفتر رییس‌جمهور :

۱۴ اولویت ویژه دولت یازدهم/ جنگ بزرگ دولت، جنگ با سر چشمه های رانت است / شرط توفیق در مبارزه با فساد حمایت فراگیر اجتماعی است / از نقدها استقبال و در برابر تخریب سکوت نمی‌کنیم

رییس دفتر رییس جمهوری با برشمردن ۱۴ اولویت ویژه دولت تدبیر و امید، از روابط عمومی وزارتخانه‌ها و دستگاههای اجرایی خواست تا تلاش خود را برای تشریح و تبیین این اولویت ها و دستاوردهای دولت بکار گیرند.

دكتر محمد نهاوندیان در گفتگو با روزنامه اطلاعات:

تاریكخانه‌های اقتصاد،‌ زیستگاه انحصار و فساد است/شفاف‌سازی و رقابت، درمان فساد اقتصادی است

دكتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری با تشریح وضع اقتصادی كشور و میزان توانمندی آن در مواجهه با شرایط كنونی جهان، سیاست‌های دولت یازدهم را برای كارآمدی بخش اقتصادی كشور برشمرد و تصریح کرد: شفاف‌سازی و رقابت، درمان فساد اقتصادی است.

قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور مردم استان قم از کاروان تدبیر و امید /این سفر برای خدمتگزاران عرصه اجرایی کشور اطمینان بخش و امیدآفرین بود

دفتر رییس جمهوری در اطلاعیه ای با قدردانی از استقبال پرشور مردم استان قم از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد که با اجرایی شدن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی تصویب شده و تسریع در برنامه‌های در دست اقدام، توسعه‌ای در خور شأن و شایستگی مردم این استان محقق شود.

رییس دفتر رییس‌جمهوری در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان قم:

به افق های روشن پیش رو مطمئن هستم/دیپلماسی كشور باید حامی فعالان بخش خصوصی باشد/تحریم باشد یا نباشد،قادریم اقتصاد كشور را به خوبی اداره كنیم

رییس دفتر رییس‌جمهوری روز پنج شنبه در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان قم، با بیان اینكه امید دولت در عرصه اقتصاد به حضور مردم است، گفت: تاکید رییس جمهوری این است كه دولت باید به وظایف اصلی خود در طراحی و نظارت عمل کند و کارها در عرصه اقتصاد به مردم و بخش خصوصی واگذار شود.

دکتر نهاوندیان با حضور در سامانه ۱۱۱ استان قم:

خدمت رسانی به مردم وظیفه دولت است/تاکید بر تسهیل دریافت درخواست‌ها، پیشنهادها و انتقادات مردم

رییس دفتر رییس جمهوری روز چهارشنبه با حضور در محل سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان قم، در جریان روند خدمت رسانی این سامانه به منظور تسهیل در ارائه درخواست ها، پیشنهادها و انتقادات مردم این استان قرار گرفت.