پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۹
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور درگذشت دکتر قندی را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور درپیامی درگذشت دکتر حسین قندی استاد صاحب سبک خبر و روزنامه‌نگاری ایران را تسلیت گفت.

با انتشار پیامی عنوان شد؛

قدردانی دفتر رییس جمهوری از مردم استان گیلان

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم غیور استان گیلان از کاروان دولت تدبیر و امید ، تصریح کرد:در ابتدای سالی که عنوان مدبرانه و امید آفرین«دولت و ملت ، همدلی و همزبانی» از سوی مقام معظم رهبری زینت بخش آن شده است ، این استقبال پرشکوه ، برگ زرین دیگری بر افتخارات دولت افزود.

دکتر نهاوندیان در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان گیلان:

سال ۹۴ باید سال شکوفایی امیدها باشد/وقت تغییر است، باید به رونق،از نگاه تقاضا و عرضه نگریست/ باید برای صادرات فکر جدی کرد/ کاهش ۲۰ درصدی تورم، حاصل مراقبت مجموعه ستاد اقتصادی دولت است

رییس دفتر رییس جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان گیلان با تاکید بر اینکه "سال ۹۴ باید سال شکوفایی امیدها باشد"، تصریح کرد: بخش خصوصی باید برای حرکت شتابان اقتصاد کشور به سمت رشد و توسعه ، بیش از پیش وارد صحنه شود.

رییس دفتر رییس جمهور در جریان بازدید از سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در استان گیلان:

تلاش می کنیم حداکثر تا یک ماه به همه تماس ها و نامه ها پاسخ داده شود

رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در استان گیلان در سفر رییس جمهور به این استان با ۲۵۰ خط تلفن فعال است، گفت: تلاش می کنیم حداکثر تا یک ماه به همه این تماس ها و نامه ها پاسخ داده شود.

دکتر نهاوندیان:

رونق اقتصادی و اشتغالزایی از اولویت های برنامه های سال جاری است

دکتر محمد نهاوندیان، رییس دفتر رییس‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در نشست سراسری مدیران ستادی و استانی صندوق کارآفرینی امید در محل سالن اجتماعات ستاد مرکزی صندوق حضور یافت.