پیام تسلیت دکتر واعظی به مناسبت درگذشت همشیره آقای کواکبیان

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی درگذشت همشیره آقای کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

رئیس دفتر رئیس جمهور از حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی عیادت کرد

رئیس دفتر رئیس جمهوری روز پنجشنبه با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عیادت کرد.

دکتر واعظی با حضور در منزل خانواده مرحومه ملک از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی:

شنیدن خبرسقوط هواپیمای اوکراینی برای همه ایرانیان دردناک بود

رئیس دفتر رئیس جمهور شامگاه پنجشنبه با حضور در منزل خانواده مرحومه مریم ملک از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده این جانباخته سانحه سقوط هواپیمایی مسافربری اوکراینی دیدار کرد.

دکتر واعظی با حضور در منزل خانواده محمدحسین و زینب اسدی لاری از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی:

سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی مایه غم، درد و حزن همه ایرانیان شد

رئیس دفتر رئیس جمهور در منزل خانواده محمدحسین و زینب اسدی لاری از نخبگان علمی و پزشکی کشور حضور یافت و به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده این جان‌باختگان سانحه هوایی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی دیدار کرد.

دکتر واعظی با حضور در منزل خانواده مرحومه مهندس حاجی قاسمی از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی:

این سانحه هوایی جانگداز، فاجعه ای دردناک برای کشور است/وظیفه دولت و قوه قضاییه برقراری عدالت و گزارش دهی به مردم و خانواده های این جان‌باختگان است

رئیس دفتر رئیس جمهور در منزل خانواده مهندس مهدیه حاجی قاسمی و آرسام و آرنیکا نیازی؛ فرزندان این مرحومه که در این سانحه هوایی جان باختند، حضور یافت و به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده این جان‌باختگان سانحه هوایی سقوط هواپیمایی مسافربری اوکراینی دیدار کرد.

دکتر واعظی با حضور در منزل خانواده دکتر کدخدا زاده کاشانی از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی:

دولت به طور جدی پیگیر روشن شدن زوایای این سانحه هوایی است

رئیس دفتر رئیس جمهور شامگاه چهارشنبه به نمایندگی از رئیس جمهور با حضور در منزل دکتر سعید کدخدا زاده کاشانی از جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی با خانواده این مرحوم دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت:

اقدامات تبلیغاتی اخیر سه کشور اروپایی درباره برجام هیچ پایه و اساسی ندارد/ طرف های اروپایی به تعهداتشان در قبال برجام عمل کنند/100 میلیارد تومان اعتبار برای کمک فوری به مناطق سیلزده تخصیص داده شد/وحدت راه ناامیدکردن دشمنان و شکست توطئه های آنها علیه ملت است

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه اقدامات تبلیغاتی اخیر سه کشور اروپایی درباره برجام هیچ پایه و اساسی ندارد، طرف های اروپایی برجام را به تلاش برای انجام تعهداتشان در قبال این توافق فرا خواند و برخی حرکتهای اخیر آنها را انفعالی و ناشی از ضعف در عمل به تعهداتشان عنوان کرد.

به نمایندگی از سوی رئیس جمهور؛

دکتر واعظی در مراسم ترحیم آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی شرکت کرد

دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از سوی رئیس جمهور در مراسم ترحیم عالم ربانی حضرت آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی (قدس سره) شرکت کرد.

دکتر واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت:

آمریکایی‌ها اگر اقدام دیگری انجام دهند قطعا با واکنش متقابل مواجه خواهند شد/ شهید سلیمانی محور و مرکز ثقل مقاومت منطقه بود/ آمریکایی ها بدانند دیگر در منطقه امنیت ندارند/ تسلیت به خانواده های جانباختگان حادثه مراسم تشییع در کرمان و سقوط هواپیمای اوکراینی

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: آمریکایی‌ها با به شهادت رساندن شهید سپهبد سلیمانی از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران عبور کردند و اگر بخواهند اقدام دیگری انجام دهند تردیدی نیست که با واکنش قاطع و متقابل مواجه خواهند شد.

دکتر واعظی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:

دولت برای عملیاتی کردن تعهدات و وعده‌های خود در استان‌ها همه تلاش خود را انجام خواهد داد

رئیس دفتر رئیس جمهور سه شنبه شب در دیدار با آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان اردبیل، گفت: ان‌شاء الله در سفر روز چهارشنبه رئیس جمهور، تعدادی از پروژه‌های زیربنایی و توسعه‌ای استان افتتاح می‌شود و برای روند پیشرفت و توسعه استان تصمیمات مهم و خوبی اتخاذ خواهد شد و دولت اصرار دارد همه تعهداتی که در سفرهای اول به استان‌ها از جمله استان اردبیل به مردم داده شده، تا پایان این دولت عملیاتی شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور در بدو ورود به اردبیل:

تصمیمات مهمی برای توسعه و پیشرفت استان اردبیل در سفر رئیس جمهور اتخاذ و اجرایی می‌شود/ دولت و رئیس جمهور به استان اردبیل نگاه ویژه ای دارند/عملیات ریل گذاری خط آهن اردبیل به میانه بلافاصله با انتخاب پیمانکار آغاز می شود

رئیس دفتر رئیس جمهور مردم استان اردبیل را مردمی غیور، فهیم، کارآفرین و مبتکر خواند و با تاکید بر اینکه دولت و رئیس جمهور نگاه ویژه ای به اردبیل دارند، گفت: تصمیمات مهمی برای توسعه و پیشرفت استان اردبیل در سفر رئیس جمهور اتخاذ و اجرایی می‌شود.

مناسبت ها