پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۵
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور مردم استان قم از کاروان تدبیر و امید /این سفر برای خدمتگزاران عرصه اجرایی کشور اطمینان بخش و امیدآفرین بود

دفتر رییس جمهوری در اطلاعیه ای با قدردانی از استقبال پرشور مردم استان قم از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد که با اجرایی شدن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی تصویب شده و تسریع در برنامه‌های در دست اقدام، توسعه‌ای در خور شأن و شایستگی مردم این استان محقق شود.

دکتر نهاوندیان با حضور در سامانه ۱۱۱ استان قم:

خدمت رسانی به مردم وظیفه دولت است/تاکید بر تسهیل دریافت درخواست‌ها، پیشنهادها و انتقادات مردم

رییس دفتر رییس جمهوری روز چهارشنبه با حضور در محل سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان قم، در جریان روند خدمت رسانی این سامانه به منظور تسهیل در ارائه درخواست ها، پیشنهادها و انتقادات مردم این استان قرار گرفت.

دیدار دکتر نهاوندیان با حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی در دیدار رئیس دفتر رئیس جمهوری بر تلاش های مشترک دولت و حوزه ‌های علمیه برای ارائه چهره واقعی اسلام در جهان تاکید کرد.

رییس دفتر رییس‌جمهور با برخی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کرد

رییس دفتر رییس‌جمهور با حضور در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با حضرات آیات و حجج الاسلام مقتدایی،‌حسینی بوشهری، غروی و جمشیدی دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله نوری همدانی در دیدار دکتر نهاوندیان:

دولت مقتدرانه در جهات مختلف به مردم خدمات می‌دهد/ باید با تعامل موجب اعتلای عزتمندانه و توأم با حکمت نظام شویم

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه «الحمدالله دولت محترم خدمات بسیار خوب و ارزنده‌ای به مردم کشور ارایه کرده است»، اظهار داشتند: خدا را شکر می‌کنیم که دولت امروز مقتدرانه در جهات مختلف از جمله در حوزه اقتصاد و بخصوص در موضوع سلامت و بهداشت به مردم خدمات می‌دهد.