معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور درگذشت خبرنگار ایرنا و دبیر تحریریه پایگاه خبری الف را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در پیامی درگذشت آقایان سید باقر سبحانی خبرنگار خبرگزاری ایرنا در شهرستان بیجار و مهرداد حسیبی دبیر تحریریه پایگاه خبری الف را تسلیت گفت.

رئیس دفتر رئیس جمهور درگذشت مادر مکرمه دکتر محسن اسماعیلی و آقای پرویز اسماعیلی را تسلیت گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مادر مکرمه و بزرگوار دکتر محسن اسماعیلی عضو شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری و آقای پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور، از درگاه خداوند رحمان برای آن مادر مهربان و پرهیزگار علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامت، مسألت کرد.

دکتر واعظی در نشست هم اندیشی با مدیران و سردبیران ارشد رسانه‌های داخلی:

رسانه ها پل ارتباطی دولت و مسئولان با مردم هستند/ هدف دولت دوازدهم، ساماندهی اقتصاد ، بهبود شرایط زندگی مردم و گسترش تعاملات اقتصادی است/ همه جناح ها، گروها و افکار مختلف در کشور دولت را در مقابله با توطئه دشمنان و حل مشکلات یاری کنند/ دولت برای رفع کمبودها و مشکلات رسانه های کشور جدیت دارد/تاکید بر نقش رسانه ها در امیدبخشی به جامعه

رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست هم اندیشی با مدیران و سردبیران ارشد رسانه‌های داخلی، با اشاره به نقش آفرینی رسانه ها در شرایط گوناگون و تاثیرگذاری آنها بر آحاد مختلف جامعه، بر ضرورت هم‌فکری، تعامل و هم اندیشی مسئولان با صاحبنظران، فرهیختگان و متخصصان رسانه‌ای در راستای حل مشکلات و تقویت امید و نشاط در کشور تاکید کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور:

آنچه امروز در مجلس اتفاق افتاد نمایش وحدت و دموکراسی بود / همواره دغدغه‌های مقام معظم رهبری،مجلس و ملت شریف ایران مد نظر دولت خواهد بود

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تشکر و قدردانی از مجلس شورای اسلامی برای تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم، گفت: آنچه امروز در مجلس اتفاق افتاد نمایش مقتدرانه وحدت، دموکراسی و پویایی سیاسی در کشور بود و ملاحظه کردیم که همه طرفهای مخالف و موافق نظرات کارشناسی خود را با آزادی کامل بیان کردند و نهایتا به آنچه که به صلاح منافع ملی و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود رأی دادند.

به نمایندگی از رئیس جمهور؛

دکتر واعظی از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عیادت کرد

رئیس دفتر رئیس جمهور با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عیادت کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در گفت وگوی تلویزیونی:

قیمت ارز قطعاً کاهش می‌یابد/تشریح دستاوردهای سفر رئیس جمهور به نیویورک/ آژانس بین المللی انرژی اتمی بارها فعالیت های ایران را راستی آزمایی کرده است/ اگر مسائل صادقانه به مردم گفته شود آنان تحت تأثیر مسائل روانی قرار نمی گیرند

رئیس دفتر رئیس جمهور  با بیان اینکه برای عبور از دوران گذر کنونی باید تعامل جدی میان تولید کننده، کسبه، دولت و مردم بوجود آید، تصریح کرد: شرایط در یکی دو ماه آینده عادی خواهد شد و  به هیچ وجه قیمت کنونی ارز برای دولت قابل قبول نیست و ما بدنبال کاهش قیمت آن هستیم و با سازکارهایی که طراحی کرده ایم،  قطعا قیمت ارز کاهش می یابد.

دکتر واعظی در گفتگو با تلویزیون ملی ترکمنستان:

ایران و ترکمنستان برای ارتقاء سطح روابط تا ۶۰ میلیارد دلار تلاش می کنند

رئیس دفتر رئیس جمهوری در تشریح اهداف و دستاوردهای سفر یک روزه خود به ترکمنستان، از تلاش دو کشور برای ارتقاء سطح روابط اقتصادی خود به ۶۰ میلیارد دلار خبر داد.

در دیدار و مذاکره مقامات ایران و ترکمنستان مورد توافق قرار گرفت؛

توسعه روابط راهبردی تهران -عشق آباد در حوزه های مختلف اقتصادی ،سیاسی، امنیتی و فرهنگی

دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری که در صدریک هیات بلندپایه سیاسی، اقتصادی به ترکمنستان سفر کرده است در ادامه دیدارهای خود با مقامات ابن کشور عصر چهارشنبه به همراه هیات همراه با وزیر خارجه ترکمنستان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر واعظی در دیدار رئیس جمهور ترکمنستان:

تحکیم و تعمیق روابط با همسایگان بویژه ترکمنستان از سیاستهای راهبردی ایران است/تقدیم پیام کتبی دکتر روحانی به رئیس جمهور ترکمنستان

رئیس دفتر رئیس جمهوری که در رأس یک هیات بلند مرتبه سیاسی، اقتصادی روز چهارشنبه وارد عشق آباد شد، با قربانقلی بردی محمداف رئیس جمهور ترکمنستان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت:

نیازمند همدلی بیشتر دستگاه ها و قوا هستیم/هجمه به اعضای دولت با اهداف سیاسی را نمی پذیریم/ کمیته ویژه ای برای هریک از گروه های حقوق بگیر، بسته هایی آماده می کند/ برنامه دولت برای اختصاص بودجه برای سفر زائران اربعین حسینی

رئیس دفتر رئیس جمهور روز چهارشنبه و در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در شرایطی که مثلث آمریکا ، عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی، با هماهنگی کامل در خصوص فشار اقتصادی علیه ایران عمل می کنند و جنگ روانی شدیدی را در این زمینه راه انداخته اند، نیازمند همدلی بیشتر همه دستگاه ها و قوا هستیم.

دکتر واعظی: دولت با شفافیت به مقابله با رانت اطلاعاتی پرداخته است

رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به تلاش دولت برای عدم دسترسی عده ای به رانت اطلاعاتی گفت: دولت دوازدهم با سرلوحه قرار دادن شفافیت به مقابله با دسترسی برخی به رانت های اطلاعاتی پرداخته است.

مناسبت ها