حضور دکتر واعظی در مراسم ترحیم مرحوم«سید موسی طباطبائی»

رئیس دفتر رئیس جمهور روز پنجشنبه در مراسم ترحیم مرحوم «سید موسی طباطبائی» پدر همسر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی شرکت کرد.

دکتر واعظی درگذشت پدر همسر دبیر شورای عالی امنیت ملی را تسلیت گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور با تسلیت درگذشت پدر همسر آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

با حضور دکتر واعظی؛

مراسم معارفه معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور برگزار شد

جلسه معارفه دکتر «فریدون وردی نژاد» معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور روز سه شنبه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال پرشور مردم استان خراسان شمالی از کاروان دولت تدبیر و امید

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال گرم، صمیمی و پرشور مردم سخت‌کوش و با ایمان خطه پربرکت خراسان شمالی از کاروان دولت تدبیر و امید و خلق حماسه‌ای دیگر از همگامی و همبستگی ملت و دولت، تاکید کرد: مردم این استان با ابراز صادقانه اعتمادشان به خادمان ملت، بار دیگر بر خیال خام تهدیدگران، تحریم‌کنندگان و طراحان جنگ‌های روانی و اقتصادی قلم بطلان کشیدند و جلوه‌ای تازه از اقتدار و یکپارچگی ملی آفریدند.

دکتر واعظی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی:

دولت به استان‌های تازه تأسیس نگاه ویژه دارد

رئیس دفتر رئیس جمهور شنبه شب در دیدار با آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با بیان اینکه دولت به استان‌های تازه تأسیس نگاه ویژه دارد، گفت: معتقدیم ایران فقط تهران و تعدادی از کلانشهرها نیست و توسعه کشور باید همه جانبه بوده و همه جای کشور باید آباد شود.

دکتر واعظی در نشست با فعالان سیاسی استان خراسان شمالی:

با وحدت و انسجام باید دشمنان نظام را مأیوس کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهور روز شنبه در دیدار با فعالان سیاسی استان خراسان شمالی، بر ضرورت تقویت وحدت و همبستگی در جامعه تأکید کرد و گفت: در شرایطی که دشمنان ملت ایران با توطئه‌های مختلف و اعمال تحریم‌ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی و به راه انداختن جنگ تبلیغاتی و روانی به دنبال ضربه زدن به ملت و نظام هستند تنها با انسجام و وحدت و کنار گذاشتن اختلافات است که می‌توانیم در مقابل دشمنان بایستیم و آنها را مایوس کنیم.

دکتر واعظی در نشست با فعالان اقتصادی و کارآفرینان استان خراسان شمالی:

برای توسعه کشور همه باید دست به دست هم دهیم / مشکلات اقتصادی و فشار دشمنان بر اراده و تلاش دولت برای توسعه کشور تأثیر نداشته است / با همکاری و وحدت، از مشکلات عبور می‌کنیم/ ارز کشور باید برای تأمین کالاهای ضروری مردم هزینه شود

رئیس دفتر رئیس جمهور همت بیشتر و اختصاص بودجه بیشتر برای ارتقاء و توسعه سریع زیرساخت‌های استان‌ های تازه تاسیس از جمله خراسان شمالی را سیاست دولت تدبیر و امید عنوان کرد و اظهارداشت: برای تحقق این هدف، دولت، بخش خصوصی و کارآفرینان باید دست به دست هم دهند.

دکتر واعظی در فرودگاه بجنورد:

توسعه و پیشرفت استان خراسان شمالی برای دولت بسیار حائز اهمیت است/ دولت طی 6 سال گذشته سالانه بیش از 450 میلیارد تومان در این استان سرمایه‌گذاری کرده است

رئیس دفتر رئیس جمهور توسعه و پیشرفت استان خراسان شمالی را برای دولت بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: در چارچوب همین سیاست، طی 6 سال گذشته سالانه بیش از 450 میلیارد تومان از سوی دولت در این استان سرمایه‌گذاری شده است که نزدیک به 3 برابر میزان سرمایه‌گذاری در دولت‌های قبل است.

دکتر واعظی در حاشیه جلسه دولت:

زمانی اینستکس را قبول می‌کنیم که نفت ایران فروش رفته و پولش بازگردد/ آرامش و اطمینان بازار موجب کاهش نرخ ارز شده است/معتقدیم هنوز هم نرخ ارز بالاست و باید پایین‌تر بیاید

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اینستکس یک روش تبادل است و موقعی آن را قبول می‌کنیم که نفت ایران فروش رفته و پول آن وارد اینستکس شده تا از آن طریق بتوانیم خرید انجام دهیم و این سیاستی است که دولت آن را دنبال می‌کند.

حضور دکتر واعظی در مراسم ترحیم دکتر «صفاری نطنزی»

رئیس دفتر رئیس جمهور روز دوشنبه در مراسم ترحیم دکتر «مرتضی صفاری نطنزی» نماینده فقید مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی شرکت کرد.

دکتر واعظی در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان خراسان شمالی:

خراسان شمالی ظرفیت های فراوانی برای پیشرفت و توسعه دارد/ طرح های توسعه ای استان باید به سرعت عملیاتی شود/بهار امسال 27 هزار میلیارد تومان برای طرح های توسعه ای استانها اختصاص یافت / منابع بانکی باید به پروژه‌های اشتغال‌زا اختصاص یابد

جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان خراسان شمالی روز دوشنبه به ریاست رئیس دفتر رئیس جمهور و به منظور بررسی طرحها، برنامه ها و راهکارهای دولت تدبیر و امید برای پیشرفت و توسعه بیش از پیش این استان برگزار و بر ضروت بهره گیری از ظرفیت های بخش عمومی، دولتی و بخش خصوصی در جهت رشد و پیشرفت اقتصادی استان خراسان شمالی تاکید شد.

مناسبت ها