افتتاح دو طرح صنعتی در اصفهان با حضور دکتر واعظی

رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر جمعه با حضور در شرکت قطورسازان اسپادان خط تولید انواع لوله‌های فولادی با درز جوش مارپیچ (اسپیرال) را افتتاح کرد.

دکتر واعظی در آیین آغاز عملیات حفاری خط دو قطار شهری اصفهان؛

خوشبختانه امروز همه ایران و از جمله اصفهان به کارگاه سازندگی تبدیل شده و این نشان از شکست جنگ اقتصادی دشمن است

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به افتتاح پروژه‌های متعدد برای توسعه و عمران اصفهان گفت: خوشبختانه امروز همه ایران و از جمله اصفهان به کارگاه سازندگی تبدیل شده و این نشان می‌دهد که فشار حداکثری و جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران شکست خورده است.

در ادامه برنامه‌های سفر به استان اصفهان؛

پل آفتاب در شمال شرق اصفهان با حضور دکتر واعظی افتتاح شد

پل آفتاب و خیابان‌های تابان و آسمان در منطقه شمال شرقی شهر اصفهان با هزینه 2هزار میلیارد ریال روز جمعه با حضور دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور افتتاح شد.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

افتتاح پروژه‌های مخابراتی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر 3هزار و 400 میلیارد ریال

پروژه‌های مخابراتی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر 3هزار و 400 میلیارد ریال روز جمعه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور افتتاح شد.

ادای احترام دکتر واعظی به مقام شامخ شهدای اصفهان

رئیس دفتر رئیس جمهور صبح جمعه در دومین روز از سفر خود به اصفهان با حضور در گلستان شهدای شهر اصفهان با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شهدای والامقام استان ادای احترام کرد.

دکتر واعظی در دیدار با نماینده ولی فقیه در اصفهان:

دولت توجه ویژه‌ای به استان اصفهان دارد/ قدردانی از حمایت علما از برنامه‌های مدیریت استان برای مهار کرونا/ تاکید بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی در جهت افزایش تولید

رئیس دفتر رئیس جمهور از استان اصفهان به عنوان یکی از استانهای مهم و تاثیرگذار کشور نام برد و گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به استان اصفهان به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری و صنعتی کشور دارد.

به منظور افتتاح تعدادی از طرح‌های توسعه‌ای و زیرساختی استان اصفهان؛

دکتر واعظی وارد اصفهان شد

رییس دفتر رییس جمهور بعد از ظهر پنج‌شنبه به منظور افتتاح تعدادی از طرح‌های زیرساختی و‌توسعه‌ای، وارد شهر اصفهان شد و از سوی استاندار و‌ مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.

دکتر واعظی در آیین افتتاح 6 طرح فناورانه و زیرساختی بانک صنعت و معدن:

باید با تلاش مضاعف در دوره گشایش پس از سختی‌ها، از مقاومت مردم تجلیل و قدردانی شایسته شود/ اعلام انصراف آمریکا از تلاش برای فعال کردن مکانیسم ماشه به معنی شکست جنگ اقتصادی و فشار حداکثری و حقانیت ملت ایران است/ بر اساس توافق سازمان انرژی اتمی؛ قانون مجلس برای توقف پروتکل الحاقی اجرا می‌شود و آژانس از این پس وظایف نظارتی خود را بر پایه مفاد پادمان هسته‌ای انجام می دهد/ تاکید بر اهمیت تصویب دو لایحه مرتبط به اف.ای.تی.اف در مجمع تشخیص مصلحت نظام برای دوره پساتحریم ها

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه "باید قدردان ایستادگی و مقاومت مردم نجیب و شریف کشورمان باشیم"، تاکید کرد که افتتاح طرح‌های متعدد عمرانی در کشور در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی، تحریم‌های همه جانبه و مشکلات ناشی از همه‌گیری کرونا، گواه تلاش مسوولین و همدلی همگانی، پویایی اقتصاد و آهنگ رو به جلوی روند توسعه کشور است.

دکتر واعظی در گفتگو با خبرنگاران:

اجرای قانون مصوب مجلس برای احیای برجام مورد اجماع همگانی است/ هیچ بهانه‌ای برای طرف‌های مقابل در برجام نگذاشته‌ایم که بخواهند قانون احیای برجام اجرا نشود/ بر اساس بیانیه ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی همکاری‌های دو طرف در قالب پادمان ادامه خواهد داشت/ امیدواریم بازار بورس توازن خود را در آینده حفظ کند

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه هیچ بهانه‌ای برای طرف‌های خود در برجام باقی نگذاشتیم که بر اساس آن از ایران توقع داشته باشند که قانون مصوب مجلس برای احیای برجام را اجرا نکند، اظهارداشت: در ایران اجماع همگانی برای اجرای قانون احیای برجام وجود دارد.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

بهره‌برداری از ۶ طرح فناورانه و زیرساختی بانک صنعت و معدن

بهره‌برداری از ۶ طرح فناورانه و زیرساختی بانک صنعت و معدن با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و در راستای تلاش برای تحقق شعار تدبیر و امید برای جهش تولید به طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در تماس تلفنی دکتر واعظی ابلاغ شد؛

دستورات رئیس جمهور به استاندار، وزیران کشور و راه و روسای سازمانهای هلال احمر و برنامه و بودجه برای تسریع در امدارسانی به زلزله زدگان کهگیلویه و بویر احمد

دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور روز پنجشنبه از سوی رئیس جمهور و در تماس تلفنی با استاندار کهگیلویه و بویر احمد، ضمن دریافت گزارشی را از آخرین وضعیت زلزله زدگان این استان، تاکید کرد که رئیس جمهور پیگیر وضعیت استان است و دستورات لازم را به وزارتخانه ها و دستگاه های مسوول صادر کرده است.

دکتر واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت:

بودجه کاری کارشناسی و تخصصی است و نیازی به تهمت و برخی سخنان قبل از تصمیم گیری و تصویب وجود ندارد / با تصمیم کمیسیون تلفیق برای حذف ارز 4200 تومانی برای همه کالاهای اساسی، طبیعی است کالاهای موجود در انبارهای بخش خصوصی گران تر می شود/ قدردانی از نمایندگان مجلس برای رد پیشنهاد کمیسیون تلفیق

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به فضای تبلیغاتی علیه بودجه سال 1400 در فضای مجازی و رسانه ای، تاکید کرد: بودجه کاری کارشناسی و تخصصی است و نیازی به تهمت و برخی سخنان قبل از تصمیم گیری و تصویب وجود ندارد و نباید هر کس از زاویه دید سیاسی به بودجه نگاه کند.

دکتر واعظی در مراسم رونمایی از سامانه اسناد نقش دولت در دفاع مقدس:

اسناد جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران باید برای آیندگان گردآوری شود/ آمریکایی ها در جنگ سه ساله اقتصادی دریافتند ملت و دولت ایران با تحریم تسلیم نمی‌شوند/ تاکید بر ضرورت دوری از نگاه و دیدگاه سیاسی نسبت به دوران جنگ

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دشمنان مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی نظامی 8 ساله و همچنین جنگ تحمیلی سه ساله اقتصادی به هیچ‌یک از اهداف خود نرسیدند، تصریح کرد: باید اسناد این جنگ و فشار اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران برای آیندگان گردآوری شود.

مناسبت ها