پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۱
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس دفتر رییس جمهوری:

ایتالیا مصمم است جایگاه نخست خود را در اقتصاد ایران باز یابد

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری از برنامه ریزی جدی ایتالیا برای ایجاد آمادگی لازم، به منظور تقویت هر چه بیشتر روابط با ایران خبر داد و گفت: ایتالیا طی ماه های اخیر جزء فعال ترین کشورها در اعزام هیات های تجاری و سیاسی به ایران بوده و این نشان دهنده اهتمام و تصمیم این کشور برای بازیابی ، جایگاه اول خود در اقتصاد ایران است.

دکتر "محمد نهاوندیان" رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در اسلو پایتخت نروژ اعلام کرد که ایران و آمریکا در مقطع کنونی تنها در موضوع هسته‌ای و در قالب گروه ۵ بعلاوه یک متشکل از آمریکا، انگلیس، فرانسه، چین و روسیه و آلمان گفت‌و‌گو می‌کنند.

رییس دفتر رییس جمهوری در اسلو تاکید کرد:

ایران در مقطع فعلی تنها در چارچوب مذاکرات هسته‌ای با آمریکا گفتگو می‌کند

دکتر "محمد نهاوندیان" رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در اسلو پایتخت نروژ اعلام کرد که ایران و آمریکا در مقطع کنونی تنها در موضوع هسته‌ای و در قالب گروه ۵ بعلاوه یک متشکل از آمریکا، انگلیس، فرانسه، چین و روسیه و آلمان گفت‌و‌گو می‌کنند.

رییس دفتر رییس جمهوری در دیدار وزیر خارجه نروژ:

مدیریت مقابله با تروریسم در عراق برعهده ملت و دولت این کشور است

رئیس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در دیدار وزیر خارجه نروژ تصریح کرد که "مدیریت مقابله با تروریسم در عراق برعهده ملت و دولت این کشور بوده و این وظیفه جامعه بین المللی است که بنابه درخواست دولت عراق، حمایت و مساعدت لازم را در اختیار آنها قرار دهد".

رییس دفتر رییس جمهور :

حضور فعالان بخش خصوصی در میدان های رقابتی زمینه ساز رونق اقتصادی است

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: امروز رساندن پیام فرهنگی ملت ایران به جهان مرهون توفیق اقتصادی است و اگر بتوانیم در حوزه اقتصادی، بسیاری از مفاسد اجتماعی را ریشه کن کنیم و کارنامه قابل قبولی ارائه دهیم در آن صورت دنیا بیش از پیش علاقمند دریافت پیام ما خواهد بود.

در حکمی از سوی رییس دفتر رییس جمهوری؛

رییس جدید مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات دفتر رییس جمهوری منصوب شد

رییس دفتر رییس‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در حکمی به پیشنهاد معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی، خانم «طاهره قیومی» را به عنوان رییس جدید مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات دفتر رییس جمهوری منصوب کرد.

دکتر نهاوندیان در دیدار رییس دفتر حافظ منافع مصر در تهران:

تحقق مردم‌سالاری در گرو اراده مردم و حضور همه‌ گروه‌های فکری در مصر است

رییس دفتر رییس جمهوری عصر دوشنبه در دیدار خالد سعید اماره رییس دفتر حافظ منافع مصر در ایران اظهار امیدواری کرد که در فرآیند مردم‌سالاری مصر، اراده مردم این کشور حاکم گردیده و همه گروه‌های فکری و افراد موثر حضور داشته باشند.