پنحشنبه 16 ارديبهشت 1395 - 18:44
فارسی | العربية | English

عیادت رییس دفتر رییس جمهوری از حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی

رییس دفتر رییس جمهوری عصر دوشنبه با حضور در بیمارستان‌‌، از حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی عیادت کرد.

بازدید رئیس دفتر و دستیار ویژه رئیس جمهوری از سامانه 111 در سمنان

رییس دفتر و دستیار ویژه رئیس جمهوری روز سه شنبه در جریان سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان سمنان، به طور جداگانه از بخش های مختلف ستاد ارتباطات مردمی ریاست جمهوری مستقر در سمنان بازدید کردند و در جریان فعالیت این ستاد قرار گرفتند.

رییس جمهور کره جنوبی دوازدهم اردیبهشت ماه وارد تهران می شود/ امضای چندین سند همکاری و آغاز دوره ای جدید در روابط تهران – سئول

رییس جمهور کره جنوبی به دعوت رسمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، دوازدهم اردیبهشت ماه وارد تهران می شود.

رییس دفتر رییس جمهوری:

اقتصاد مقاومتی به معنای «مقاوم سازی اقتصاد» است/ مخاطب اقتصاد مقاومتی همه قوا، نهادها و ملت ایران هستند/ با رفع تحریم ها؛ همگان باید همدل به عرصه کار و تلاش بیایند/ رقابتی شدن اقتصاد و بازار، ضرورت اقتصاد مقاومتی است

رییس دفتر رییس جمهوری، اقتصاد مقاومتی را به معنای «مقاوم سازی اقتصاد» دانست و تاکید کرد که برای کاستن از آسیب پذیری اقتصاد کشور باید همگان به میدان کار و تلاش و خدمت به مردم بیایند.

رییس دفتر رییس جمهوری در دیدارِ وزیر خارجه انگلیس:

انتظار رهبری و مردم ایران تحقق عملی نتایج توافقات است/ کلید اقتصاد می تواند قفل توسعه روابط تهران - لندن را باز کند/ایرانی ها از حقوق و استقلال خود عقب نشینی نخواهند کرد و همه باید این مولفه را مدنظر داشته باشند

رییس دفتر رییس جمهوری در دیدار "فلیپ هاموند" وزیر خارجه انگلستان، با مثبت خواندن نتایج توافق هسته ای میان ایران و ٥+١در توسعه روابط دو کشور گفت: تعامل سازنده به عنوان اصلی ترین راهبرد سیاست خارجی ایران فصل جدیدی را در همکاری با سایر کشورها ایجاد کرده و برجام می تواند به عنوان بزرگ ترین دستاورد این سیاست قلمداد شود.

رییس دفتر رییس جمهوری در جمع نشستی در لندن:

عصر رشد و ثبات اقتصادی در ایران آغاز شده است /اقتصادِ آینده دار ایران واقعیتی است که نمی توان آنرا نادیده گرفت

رییس دفتر رییس جمهوری در نشستی که به ابتکار روزنامه فایننشیال تایمز با عنوان ایران، فرصت ها و چالش ها در یک قدرت اقتصادی در لندن برگزار شد ، به تشریح فرصت های سرمایه گذاری و تبیین سیاست های تعاملات اقتصادی ایران برای پذیرش سرمایه گذاری خارجی پرداخت.

دکتر نهاوندیان در بازدید از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های دهیاری های استان تهران:

مردم هفتم اسفندماه با خلق حماسه ای دیگر جهانیان را شگفت زده می کنند/ ملت به تداوم مسیر خدمت که راه اصیل انقلاب اسلامی است، رای خواهد داد

رییس دفتر رییس جمهوری با تشریح خدمات دولت و نظام اسلامی به مردم، تاکید کرد: مردم ایران اسلامی با خلق حماسه ای دیگر در هفتم اسفندماه، جهانیان را شگفت زده کرده و وحدت و انسجام ملی را به نمایش خواهند گذاشت.

دکتر نهاوندیان در همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران:

در برجام 2 بخشی نگری جایی ندارد ؛ دوره هم افزایی است/ اجازه نمی دهیم صنعت داخلی از تکانه‌های خارجی آسیب ببیند

رییس دفتر رییس‌جمهوری با اشاره به حجم گسترده سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد به عنوان بخش غیرقابل انکار توسعه‌ای اقتصاد کشور تأکید کرد که دولت تدبیر و امید اجازه نخواهد داد صنعت داخلی از جمله صنعت فولاد به دلیل تکانه‌های خارجی آسیب ببیند.