پنحشنبه 10 فروردين 1396 - 15:19
فارسی | العربية | English

حجت الاسلام انصاری در نشست خبری را نمایندگان رسانه ها در بندرعباس:

رسانه با هدف رقابتی پرشور در انتخابات، به تقویت اخلاق، همبستگی و نشاط ملی کمک کنند /مردم با  تبدیل تهدیدها به فرصت ، بن مایه های اقتصاد مقاومتی را پایه ریزی کردند/ مردم تفاوت انتقاد سازنده از دولت و تخریب آن را خوب می فهمند

معاون حقوقی رییس جمهوری در نشست با خبرنگاران در بندرعباس اظهارداشت: خوشحالیم که علیرغم بدخواهی های دشمنان، مردم ایران نه تنها توانستند در برابر فشارها مقاومت کنند، بلکه توانستند از تهدیدها فرصت ساخته و بن مایه های اقتصاد مقاومتی را پایه ریزی کنند.

امین زاده از مرکز اطلاعات اورژانس تهران بزرگ و ایستگاه شماره یک آتش نشانی بازدید کرد

دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی با حضور سرزده در مرکز اطلاعات اورژانس تهران بزرگ و ایستگاه شماره یک آتش نشانی ضمن تبریک عید نوروز، در بازدید از بخش‌های مختلف این مراکز ، در جریان روند خدمات‌رسانی آنها قرار گرفت.

مولاوردی با خانواده یکی از زندانیان دیدار کرد/ تاکید بر توانمندسازی و بهبود وضعیت و شرایط خانواده زندانیان

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با حضور در منزل خانواده یکی از زندانیان مواد مخدر، به بررسی مشکلات و مسائل این خانواده آسیب دیده پرداخت.

مولاوردی در همایش نقش آفرینی زنان در اقتصاد مقاومتی:

نقش زنان در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مهم و تاثیرگذاراست/همه باید با همدلی و برای رفع مشکلات موجود در مسیر توسعه اقتصاد ایران تلاش کنیم

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، نقش زنان در تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی را از ابعاد مختلف مهم و موثر توصیف کرد و اظهار داشت: زنان با توجه به نقش محوری آنها در تربیت خانواده و اجتماع، می توانند در گفتمان سازی و تبدیل این سیاستها به یک مطالبه عمومی نقش بسیار موثری ایفا کنند.

عیادت دستیار ویژه رییس جمهوری از آیت الله موسوی بجنوردی

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اجرایی عصر یکشنبه از آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی عیادت کرد.

دکتر امین زاده در نشست خبری منشور حقوق شهروندی:

نیاز به نهضت اصلاح رفتار اجتماعی در کشور داریم

دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه برای تحقق همه ابعاد منشور حقوق شهروندی نیاز به نهضت اصلاح رفتار اجتماعی داریم، این منشور را یک برنامه و خط مشی برای پیشبرد یکی از اهداف مهم نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید توصیف کرد.

معاون حقوقی رییس جمهوری در مراسم گرامیداشت روز شهدا و تجلیل از خانواده های شهدای فرهنگی:

برای ساختن کشور و رفع مشکلات همه باید با همدلی مشارکت کنند/ در تبلیغات انتخاباتی باید فرهنگ شهیدان و رعایت انصاف را دنبال کنیم/ برجام بر پایه های محکم حقوقی استوار است/ استمرار فرهنگ شهادت در جامعه موجب حفظ استقلال کشور می شود

معاون حقوقی رییس جمهوری با اشاره به تدوین منشور حقوق شهروندی در دولت تدبیر و امید، تاکید کرد: مفاد این منشور در راستای ایجاد جامعه ای در تراز آرمان شهیدان است تا در آن ظلمی صورت نگرفته و مردم با آگاهی از حقوق خود، در محیط زندگی و دادگاهها از حق خود دفاع کنند.

معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری:

شهیدان مظهر عقلانیت دینی، مدافع حقانیت معنوی و تجلی عدالت انسانی هستند/ آرامش و امنیت کشور را مرهون خون شهدا هستیم

معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری شهیدان را مظهر عقلانیت دینی، مدافع حقانیت معنوی و تجلی عدالت انسانی توصیف کرد و گفت: باید در جای جای زندگی و لحظه به لحظه عمر خود همواره یاد شهیدان را عزیز و گرامی بداریم، چرا که آرامش کشورمان را مرهون خون شهدا هستیم.