معاون حقوقی رئیس جمهور در اجلاس شورای عالی استان‌ها:

اهتمام جدی دولت به شوراها، تعامل، همکاری و هماهنگی بیشتر است

معاون حقوقی رئیس جمهور با تأکید بر اهتمام جدی دولت به تعامل، همکاری و هماهنگی بیشتر با شوراها، اظهار داشت: شوراها از جایگاه ویژه ای برخوردارند و تقویت هر چه بیشتر آنها می‌تواند در رفاه، آبادانی و توسعه پایدار، مؤثر باشد.

درخواست کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین – نهاد ریاست جمهوری از مردم برای شرکت گسترده در مراسم روز قدس

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین – نهاد ریاست جمهوری در بیانیه ای از همه ملتهای مسلمان و آزادیخواهان جهان به ویژه ملت عزیز ایران دعوت کرد در دفاع از حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین، در راهپیمایی روز قدس بطور گسترده شرکت کنند.

بازدید دکتر نهاوندیان از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

معاون اقتصادی رئیس جمهور روز پنج شنبه با حضور در مصلی امام خمینی (ره) از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.

دکتر ابتکار در نشست زنان ایثارگر:

آرامش، آسایش و امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم/توجه ویژه دولت به خانواده شهدا و ایثارگران

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه امنیت، آرامش و آسایش امروز در جامعه را مدیون خون شهدا و فداکاری جانبازان و آزادگان هستیم، گفت: دولت توجه ویژه ای به وضعیت خانواده معظم شهدا و ایثارگران دارد.

دکتر نهاوندیان در همایش سیاست های پولی و چالش های بانکداری و تولید

روان سازی اقتصاد و هماهنگی، راه عبور از مشکلات امروز است/ استراتژی ما برای مقابله با تحریم اقتصادی، تسهیل اقتصادی است / پاسخ توطئه دشمن برای ایجاد انشقاق در کشور، انسجام داخلی است/ تاکید بر ضرورت وحدت و همدلی برای مقابله با بحران اقتصادی/ ضرورت اصلاح نظام بانکی

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه در شرایط تهدید و تحریم دشمنان زمینه هایی برای ایجاد انشقاق در کشور ایجاد می شود، گفت:پاسخ به توطئه دشمن برای ایجاد انشقاق و اختلاف در کشور، انسجام داخلی و وحدت است و امروز باید فضای کشور را به فضای وحدت، اتحاد و یگانگی تبدیل کنیم.

با همکاری مدیران دو مجموعه نهاد ریاست جمهوری ؛

معادل 10 میلیارد ریال کالای مورد نیاز سیلزدگان به سازمان امداد و نجات هلال احمر تحویل شد

با همکاری مدیران مجموعه اجلاس سران و مجموعه فرهنگی - ورزشی نهاد ریاست جمهوری، اقلام اهدایی به ارزش تقریبی 10 میلیارد ریال برای کمک به سیلزدگان کشور به سازمان امداد و نجات هلال احمر تحویل شد.

سرپرست دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور:

هیچ استثنایی در بازرسی و مقابله با فساد وجود ندارد/ رویکرد مبارزه با فساد باید عالمانه ، غیر احساسی و غیر سیاسی باشد

در سومین نشست تخصصی جامعه نظارت و بازرسی دولت، مهم‌ترین چالش‌های حوزه نظارت و بازرسی و اولویت‌های کاری مدیران بازرسی دستگاه‌های اجرایی در سال آینده مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر نهاوندیان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی:

برای خدمت به مردم ، دولت و بخش خصوصی در کنار هم هستند/ ترکیب بخش خصوصی و منفعت عمومی گره گشای اقتصاد کشور/ تفویض اختیارات باید با قبول مسئولیت از طرف بخش خصوصی باشد/ فعالیت موسسات مالی غیر مجاز یکی ازعوامل اصلی افزایش نقدینگی

معاون اقتصادی رئیس جمهور عصر پنج شنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی تبریز، تاکید کرد: شورای گفتگو براساس یک مفهومی متولد شده و بدون آن رشد نمی کند و آن مفهوم این است که دولت و بخش خصوصی برای خدمت به مردم در مقابل هم نیستند بلکه در کنار هم و در یک طرف میز قرار دارند.

دیدار دکتر نهاوندیان با خانواده شهیدان اذرآبادی حق در تبریز

معاون اقتصادی رئیس جمهور، پنج شنبه شب با حضور در منزل شهیدان محمد، رضا و یعقوب آذر آبادی حق در شهر تبریز، با پدر و مادر والامقام سه شهید سرافراز میهن اسلامی دیدار کرد.

دکتر نهاوندیان در جمع فعالان بخش خصوصی و نخبگان اقتصادی آذربایجان شرقی:

بخش خصوصی با مشارکت فعال برای حل مشکلات اقتصادی کشور راهکار ارائه دهد/ ضرورت استفاده از فرصت های ناشی از تحریم دشمنان / همگرایی بین سیاستگذار و بخش خصوصی برای عبور از بحران ضروری است

معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت اعتماد به بخش خصوصی، همگرایی بین سیاستگذار و بخش خصوصی را مهم و اساسی توصیف کرد و گفت: بخش خصوصی باید با استفاده از فرصت هایی که تحریم دشمنان و شرایط جنگ اقتصادی برای کشور ایجاد کرده، برای افزایش تولید و صادرات کالاهای داخلی تلاش کند.

دکتر نهاوندیان در جلسه ستاد بازآفرینی شهری تبریز:

بازآفرینی شهری یک طرح ملی بوده و از اولویت های اصلی مدنظر رییس جمهور است/ عزم جدی دولت برای اجرای طرح ملی بازآفرینی شهری

معاون اقتصادی رئیس جمهور طرح باز آفرینی شهری را یک موضوع مهم ملی دانست که به عنوان یکی از اولویت های اصلی دولت دوازدهم مد نظر رئیس جمهور قرار داشته و آیین نامه مربوط به آن با جدیت در دولت بررسی ، تصویب و برای اجرا ابلاغ شده است.

معاون اقتصادی رییس جمهور با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دیدار کرد

معاون اقتصادی رئیس جمهور که به تبریز سفر کرده است، صبح پنج شنبه با حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کرد.

معاون توسعه روستایی ومناطق محروم ریاست جمهوری:

اختصاص یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستاییان از جمله اقدامات بسیار ارزشمند دولت تدبیر و امید است/مهمترین حلقه پازل توسعه روستایی، بوم گردی است

معاون توسعه روستایی ومناطق محروم ریاست جمهوری ، اختصاص یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستاییان را از جمله اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید دانست و تاکید کرد که اشتغالزایی، جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و افزایش مهاجرت معکوس به روستا و همچنین احیای فرهنگ های مختلف کشور از نتایج و تاثیرات مهم بوم گردی در توسعه متوازن و پایدار روستاها است.

مناسبت ها