روابط عمومی ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای تاکید کرد:

ادعای ساخت منزل مسکونی برای رئیس جمهور کذب محض است / ملک مذکور اداری و متعلق به نهاد ریاست جمهوری است / ساخت این ساختمان در هماهنگی کامل با شهرداری تهران بوده است / کسانی که برای این ملک برنامه دیگری داشتند، پس از نرسیدن به هدف‌شان، دست به این خبرسازی و انتشار مطلب کذب زدند

پیرو انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر ساخت بنایی با متراژ 4 هزار متر به عنوان ملک و ساختمان شخصی رئیس جمهور در منطقه جماران، روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری ضمن تکذیب این خبر، در اطلاعیه‌ای در این خصوص توضیحاتی را ارایه کرد.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا مطرح شد:

تاکید دکتر نهاوندیان بر تسریع در پرداخت تسهیلات به اصناف و مشاغل آسیب دیده از کرونا/ بررسی راهکارهای ارائه شده برای حمایت از مستاجران

جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع ویروس کرونا روز دوشنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد و در این جلسه تسریع در پرداخت تسهیلات به شاغلین و شرکت‌های زیرمجموعه حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی آسیب دیده از کرونا مورد تاکید قرار گرفت.

همکاری معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و سازمان فرهنگ و ارتباطات برای معرفی جاذبه های روستایی   

معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به منظور ایجاد هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه ها و نهادهای فرهنگی برای معرفی جاذبه ها و میراث تاریخی، فرهنگی، مذهبی و گردشگری مناطق روستایی ایران در سطوح منطقه ای و بین المللی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا انجام شد؛

ارایه و بررسی پیشنهادات و اقدامات وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی در کاهش آثار بیماری کرونا

شانزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان وزارتخانه ها و دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

معاون حقوقی رئیس جمهور:

نیازمند تدوین طرح جامع حقوقی و نظام مند درباره آثار و تبعات ویروس کرونا هستیم

معاون حقوقی رییس جمهور ضرورت تدوین طرح جامع و نظام مند حقوقی برای مدیریت آثار و تبعات ویروس کرونا را مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز زمان آن است که در کشورمان اقدام ساختارمند ، نظام‌مند و طرح جامع حقوقی در راستای پیش‌بینی‌های قانونی لازم در خصوص مدیریت آثار ناشی از شیوع ویروس کرونا تدوین شود.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا به تصویب رسید؛

اعطای تسهیلات 60 میلیون ریالی به رانندگان مسافربر برون و درون شهری با بیمه خویش فرما

سیزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

پاسخ روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور به نامه وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت

پیرو انتشار نامه‌‌ای از سوی جناب آقای رحمانی، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت و طرح برخی ادعاهای خلاف واقع در خصوص رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور که به منظور گمراه‌سازی و تشویش اذهان عمومی بیان شده، نکات ذیل را به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا انجام شد؛

ارایه و بررسی پیشنهادات وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی در مقابله با کاهش آثار و تبعات اقتصادی شیوع کرونا

دهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

به ریاست دکتر نهاوندیان تشکیل شد؛

کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا

جلسه کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا به ریاست دکتر محمد نهاودیان معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اعلام کرد:

تصویب تشکیل شورای عالی توسعه روستایی و عشایر با هدف انسجام بخشی، سیاست گذاری و هماهنگی فعالیت ها در عرصه روستایی / تشریح اقدامت دولت و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در زمینه روستاییان و جامعه عشایری

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اعلام تصویب تشکیل شورای عالی توسعه روستایی و عشایر، انسجام بخشی، سیاست گذاری و هماهنگی فعالیت ها در عرصه روستایی را از مهم ترین اهداف تشکیل این شورا عنوان کرد.

دکتر امید در کارگروه روستایی و عشایر ستاد مدیریت کرونا:

رئیس جمهور و ستاد ملی کرونا ترتیبات مناسبی در زمینه  کاهش آسیب ها و تبعات ناشی از شیوع کرونا در کشور اتخاذ کرده اند/عزم جدی دولت برای جبران خسارات و تبعات اجتماعی و اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تاکید کرد: دولت برای جبران خسارات و تبعات اجتماعی و اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور بویژه در جامعه روستایی و عشایری عزم جدی دارد.

جلسه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا برگزار شد/ تاکید بر لزوم حمایت از جامعه پزشکی به ویژه پرستاران و دیگر فعالان حاضر در خط مقدم مبارزه با کرونا/ بررسی سازوکارهای چگونگی پرداخت تسهیلات خرید به 24 میلیون خانوار

هشتمین جلسه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا عصر چهارشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ایثارگرانه و مجاهدانه آن دسته از پزشکان، پرستاران و دیگر مشاغل و افرادی که در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا حضور دارند، بر لزوم حمایت جدی از این قشر تاکید شد.

در جلسه کارگروه مدیریت آثار و پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا انجام شد؛

تشریح مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در ارتباط با اختصاص بسته 100 هزار میلیارد تومانی /بررسی راهکارهای توسعه فروش‌ غیرحضوری با هدف همراهی بیشتر مردم در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

جلسه کارگروه مدیریت آثار و پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا، عصر یکشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

مناسبت ها