رییس جمهوری با تجلیل از جانباز 70 درصد محمد حامی:

ملت ایران قدردان جانبازان هستند/ مسوولان خادم کوچکی برای مردم ایران هستند

رییس جمهوری با بیان اینکه جوان های این مرز و بوم باید بیش از پیش از افکار ، رشادت ها و فداکاری‌های کسانی که در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جانفشانی کردند، آگاه شوند، تصریح کرد: شهدا و جانبازان و کسانی که در راه انقلاب، دفاع مقدس و کشور از هیچ چیز دریغ نکردند، مایه افتخار هستند.

شناسه خبر: 85961 -

چهارشنبه 19 فروردين 1394 - 21:16

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در دیدار با محمد حامی جانباز 70 درصد دوران انقلاب اسلامی، با تجلیل از روحیه بالا و بانشاط وی، اظهار داشت: الحمدالله همه کسانی که در راه انقلاب و کشور و دفاع از آرمان‌ها، گام برداشته‌اند، هیچگاه پشیمان نشدند و ملت ایران قدردان آنهاست.
رییس جمهوری گفت: جوانان کشور با دیدن جانبازان که با صبر، رنج‌ها را تحمل می‌کنند، می‌فهمند که چه کارها و فداکاری‌های بزرگی برای کشور انجام شده است و علت اینکه شما جانبازان صبر برایتان آسان‌تر می‌شود این است که مسیر حق را انتخاب کردید شما در مسیر انقلاب و دفاع از منافع کشور گام برداشتید.
دکتر روحانی گفت: چهره شما پر از روحیه و نشاط است با اینکه مدت زمان زیادی از 17 شهریور سال 57 تاکنون بر روی ویلچر بوده‌اید دیدار شما ، خاطرات مبارزه ملت بزرگ ایران علیه رژیم ستمشاهی را زنده می کند و حضور در کنار شما انسان را به شوق می‌آورد.
رییس جمهوری سپس با بیان اینکه ما خادم کوچکی برای مردم ایران هستیم، گفت: امیدوارم با عنایت خداوند و توجهات خاندان رسالت و حضرت فاطمه زهرا(س) همه بتوانیم به وظیفه خود عمل کنیم. ما هر چه داریم از اهل بیت است و افتخار همه علما و خطبا این است که اهداف دین و کلمات اهل بیت را برای مردم تبیین می‌کنند.
آقای محمد حامی نیز در این دیدار با شرح ماجرای جانبازی خود در روز 17 شهریور، گفت: نصف طول عمر خود را با ویلچر گذرانده‌ام، اما خداوند به انسانی که هدفش را انتخاب کرده است، صبر می‌دهد.
وی با دشوار توصیف کردن وظیفه مسئولان برای آباد کردن کشور و جاری کردن اسلام در دنیای کنونی از زحمات رییس‌ جمهوری قدردانی و اظهار امیدواری کرد که مسئولان نظام زیر سایه ولایت بتوانند، در مسیری که شهدا و جانبازان از صدر اسلام و فاجعه کربلا تاکنون طی کردند، گام بردارند.

شناسه خبر: 85961

- دیدارهای داخلی

- رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

اخبار برگزیده