مشاور رئیس‌جمهور در دیدار با نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی

تأکید بر ضرورت توجه به حقوق اقلیت‌های دینی در کشور

دکتر ماموستا عبدالسلام کریمی؛ مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی عصر روز گذشته، با نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌و گو کرد.

دکتر رضایی:

مصمم هستیم که تحریم‌های داخلی و خارجی برداشته شود

معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به نقش کارآفرینان در حل مشکلات اقتصادی کشور،‌ گفت: مصمم هستیم که تحریم‌های داخلی و خارجی برداشته شود.

دکتر محسن رضایی:

بانک ها و بازار سرمایه باید همکاری تنگاتنگی برای ایجاد ثبات در بازار مالی داشته باشند

معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت ثبات مالی و همکاری نزدیک بانک‌ها و بازار سرمایه در زمینه ثبات بازار مالی گفت: ارکان بازار مالی از جمله بانک‌ها و بازار سرمایه باید همکاری تنگاتنگی برای ایجاد ثبات در بازار مالی داشته باشند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور:

دولت استفاده از ظرفیت نخبگان حوزه و دانشگاه را برای اداره کشور ضروری می داند/ ایجاد سیستم اجماع نخبگانی برای شتاب بخشیدن به توسعه اقتصادی موثر است

معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر لزوم ایجاد سیستم و نظام اجماع نخبگانی در روند اداره اقتصادی کشور، گفت: دولت مصمم است قبل از تصمیم گیری های مهم اقتصادی با اساتید و نخبگان اقتصاد، همفکری و هم اندیشی کند.

با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور؛

جلسه رفع مشکلات کارخانه تعطیل شده قند نورآباد و ممسنی برگزار شد

سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای تسهیل و رفع موانع تولید به کار گرفته و با اجرای برنامه‌های دقیق و کارشناسی تولید را برای تولیدکنندگان تسهیل و سودآور خواهد کرد.

معاون حقوقی رئیس جمهور در دیدار وزیر دادگستری عراق:

اشتراکات عمیق بین ایران و عراق بستر مناسبی برای گسترش تعاملات دو کشور است/ پیشنهاد تاسیس دیوان حقوقی داوری منطقه‌ای

معاون حقوقی رئیس جمهور، گفت: اشتراکات مذهبی و فرهنگی عمیق موجود بین ایران و عراق بستر مناسبی برای رفع مشکلات و موانع احتمالی در مسیر گسترش تعاملات دو کشور است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در دیدار وزیر امور خارجه ونزوئلا:

دولت ایران آمادگی دارد در بخش اقتصادی گام های بلندی در زمینه همکاری با ونزوئلا بردارد / ایران و ونزوئلا ثابت کردند که اراده ملت‌ها بالاتر از اراده ابرقدرت‌هاست/ آماده برنامه ریزی برای اجرای نقشه راه اقتصادی 20 ساله هستیم

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه ایران و ونزوئلا تصمیم دارند همکاری‌های اقتصادی خود را در یک مسیر روشن ادامه دهند،گفت:تهران و کاراکاس ثابت کردند که اراده ملت‌ها بالاتر از اراده ابرقدرت‌هاست و همکاری دو کشور می تواند الگویی برای کشورهای دوست باشد.

معاون رئیس جمهور:‌ توانمندسازی زنان روستایی مهاجرت به شهرها را کاهش می‌دهد

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با بیان اینکه زنان در اقتصاد روستا سهم قابل توجهی دارند،گفت: توانمندسازی زنان روستایی موجب کاهش مهاجرت به شهرها می‌شود.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در دیدار اعضای جدید شورای‌عالی بورس:

تقویت بازار بورس از اولویت‌ها و سیاست‌های جدی دولت است/ ارزش و بازدهی بازار بورس باید با ورود سهام جدید واقعی‌تر شود/ حضور در بازار بورس از صحیح ترین روش های سرمایه گذاری است

معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه بازار سرمایه برای دولت و شخص رئیس جمهور اهمیت زیادی دارد،گفت: دولت به تقویت بازار سرمایه کمک می کند و از سرمایه‌گذاران خرد حمایت خواهد کرد. باید از تجارب قبلی درس بگیریم و اجازه ندهیم رویدادهای تلخ گذشته دوباره تکرار شوند.

با حکم سید صولت مرتضوی؛

سید علی قریشی به سمت قائم مقام معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب شد

سید صولت مرتضوی با صدور حکمی سید علی قریشی را به سمت قائم مقام معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری:

ایجاد ارتباط نزدیک، صادقانه و عزتمندانه با مردم راهبرد مرکز ارتباطات ریاست جمهوری است

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، ایجاد ارتباطی نزدیک، صادقانه و عزتمندانه با مردم را راهبرد اصلی این مرکز عنوان کرد.

با حکم معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوی؛

رحمان نصرالله زنجانی به عنوان "سرپرست معاونت هماهنگی و پیگیری نهاد ریاست جمهوری" منصوب شد

معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با صدور حکمی، رحمان نصرالله زنجانی مدیرکل برنامه ریزی و نظارت معاونت هماهنگی و پیگیری را با حفظ پست سازمانی، به سمت "سرپرست معاونت هماهنگی و پیگیری نهاد ریاست جمهوری" منصوب کرد.

با حکم معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری؛

حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی به سمت "رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری" منصوب شد

معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی را به سمت " رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری" منصوب کرد.

با حکم معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری؛

محمود رنجبر به سمت «مدیرکل توسعه منابع انسانی، تشکیلات و آموزش» نهاد ریاست جمهوری منصوب شد

معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با صدور حکمی محمود رنجبر را به سمت «مدیرکل توسعه منابع انسانی، تشکیلات و آموزش نهاد ریاست جمهوری» منصوب کرد.

با حکم معاون اجرایی رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری؛

ابوالقاسم کریمی به سمت "معاون اداری و مالی نهاد ریاست جمهوری" منصوب شد

معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با صدور حکمی "ابوالقاسم کریمی" را به سمت "معاون اداری و مالی نهاد ریاست جمهوری" منصوب کرد.

با حکم معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری؛

حسین رمضانی به سمت "مشاور نهاد و رئیس مرکز حراست نهاد ریاست جمهوری" منصوب شد

معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با صدور حکمی، حسین رمضانی را به سمت "مشاور نهاد و رئیس مرکز حراست نهاد ریاست جمهوری" منصوب کرد.

در جلسه کارگروه اقتصادی کرونا ؛

زمان ثبت‌نام وام ودیعه مسکن تا پایان آذر ماه تمدید شد/ تمدید زمان دریافت وام مشاغل آسیب پذیر در پاندمی کرونا

نخستین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا به ریاست دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور، بعد از ظهر دوشنبه برگزار شد و وضعیت گروه ها و اقشار آسیب دیده از کرونا مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

با حکم آیت الله رئیسی؛

انسیه خزعلی به سمت معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور منصوب شد

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی طی حکمی خانم دکتر انسیه خزعلی را به سمت معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده منصوب کرد.

با حکم آیت الله رئیسی؛

محمد دهقان به سمت معاون حقوقی رییس جمهور منصوب شد

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی طی حکمی دکتر محمد دهقان را به سمت معاون حقوقی رئیس جمهور منصوب کرد.

مناسبت ها