آیت‌الله رئیسی: مصمم به قرار دادن کشور در مسیر توسعه و آبادانی پایدار هستیم

آیت‌الله رئیسی گفت: مصمم به قراردادن کشور در مسیر توسعه و آبادانی پایدار هستیم.

شناسه خبر: 130060 -

جمعه 18 تير 1400 - 14:45

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در دیدار با آیت‌الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی با بیان اینکه مردم گرفتار مشکلات فراوانی هستند و باید گشایشی در زندگی آنها ایجاد کنیم، گفت: دولت جدید با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار و با دعای مراجع عالی‌قدر تقلید مصمم است با تلاش شبانه روزی در مسیر جلب اعتماد مردم و برطرف‌کردن مشکلات آنان و قرار دادن کشور در مسیر توسعه و آبادانی پایدار گام بردارد.
رئیس جمهور منتخب دغدغه آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در خصوص ارتباط گسترده با کشورهای همسایه را مورد اشاره قرار داد و گفت: تقویت و ایجاد مناسبات و روابط همه‌جانبه با کشورهای همسایه از اولویت‌های دولت بنده خواهد بود و این‌گونه روابط را به نفع ایران و کشورهای همسایه می‌دانیم.

 آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی نیز در این دیدار با اشاره به ضرورت تلاش برای رفع گرفتاری های مردم اظهار داشت: بی‌تردید با ویژگی‌ها و محاسنی که از شما سراغ داریم می‌توانید گام های مفید و مؤثری در بهبود وضعیت زندگی مردم بردارید و در این راه دعاگوی شما هستیم.
این مرجع تقلید با بیان اینکه مردم گرفتاری‌های فراوانی دارند و هر روز بر ابعاد آن اضافه می‌شود گفت: امروز مسئولیت بسیار سنگینی بر دوش شما قرار گرفته است و مردم نیز چشم امید به شما دوخته اند لذا هر مقدار که در توان دارید باید برای کمک به مردم تلاش کنید.
آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی ارتباط مؤثر با جهان اسلام و کشورهای همسایه را حائز اهمیت دانست و گفت: برقراری و تقویت ارتباط مسالمت‌آمیز با جهان اسلام و به‌ویژه کشورهای همسایه از اهمیت زیادی برخوردار است که نباید از آن غفلت کرد.

شناسه خبر: 130060

- رئیس‌جمهوری

- جلسات

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده