با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

افتتاح پروژه‌های مخابراتی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر 3هزار و 400 میلیارد ریال

پروژه‌های مخابراتی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر 3هزار و 400 میلیارد ریال روز جمعه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور افتتاح شد.

شناسه خبر: 119872 -

جمعه 8 اسفند 1399 - 09:30

توسعه شبکه همراه اول در سطح استان، توسعه پورت‌های پرسرعت، توسعه زیرساخت شبکه‌های انتقال دیتا، توسعه ارتباطات روستایی و توسعه تلفن ثابت استان، طرح‌های مخابراتی استان اصفهان بود که امروز با حضور دکتر محمود واعظی بهره‌برداری از آن آغاز شد.
رئیس دفتر رئیس جمهور در سخنان کوتاهی در آیین افتتاح طرح‌های مخابراتی، خدمات روستایی و خدمت به مناطق محروم کشور را از اولویت‌های دولت دوازدهم دانست و گفت: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی از افتخارات دولت تدبیر و امید است.
دکتر محمود واعظی افزود: در دوره شیوع ویروس کرونا به وضوح مشخص شد که توسعه ارتباطات و زیرساخت‌های مخابراتی چه کار مهم و ارزشمندی بوده است. فراهم شدن بستر دیجیتال برای مشاغل و کسب و کارها اقدام مهمی بود که در این دولت انجام شد.
رئیس دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: وقتی امروز یک روستایی صنایع دستی و محصولات و تولیدات خود را با استفاده از زیرساخت‌های ارتباطی و فضای مجازی به مشتریان خود عرضه می‌کند، نشان دهنده اهمیت و ارزش این اقدام است.
دکتر واعظی با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کنیم که آسیب در فضای مجازی به حداقل برسد، گفت: نمی‌توانیم از ظرفیت‌های بالای فضای مجازی در توسعه کسب و کارها و مشاغل دیجیتال غافل شویم.
رئیس دفتر رئیس جمهور در پایان تاکید کرد: خدمتگزاری به مردم به ویژه روستاها و مناطق محروم افتخار ماست.

شناسه خبر: 119872

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سخنراني ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده