دکتر واعظی انتصاب حجت ‏الاسلام والمسلمین احمد مروی به سمت تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتصاب حجت ‏الاسلام والمسلمین احمد مروی به سمت تولیت آستان قدس رضوی ، اظهارداشت: بی شک توفیق خدمتگزاری در آستان مبارک امام علی بن موسی الرضا(ع) افتخار بزرگی است که امیدواریم در سایه تدبیر، درایت و حضور موثر حضرتعالی در این جایگاه معنوی، بیش از پیش شاهد بهره گیری از ظرفیت های معنوی و فرهنگی کم نظیر آن آستان مقدس در ترویج سیره متعالی خاندان عصمت و طهارت(ع) باشیم.

شناسه خبر: 109123 -

شنبه 17 فروردين 1398 - 20:35

متن پیام دکتر محمود واعظی به این شرح است:

 

بسم ‏الله الرحمن الرحیم

حجت ‏الاسلام والمسلمین جناب آقای احمد مروی(دامت توفیقاته)

 

 انتصاب شایسته حضرت عالی از سوی رهبر معظم انقلاب به سمت تولیت آستان قدس رضوی را که نشان از تعهد و تجارب موفق و ارزشمندتان در عرصه های مختلف مدیریتی و خدمتگزاری دارد، صمیمانه تبریک می‌گویم.

بی شک توفیق خدمتگزاری در آستان مبارک امام علی بن موسی الرضا(ع) افتخار بزرگی است که امیدواریم در سایه تدبیر، درایت و حضور موثر حضرتعالی در این جایگاه معنوی، بیش از پیش شاهد بهره گیری از ظرفیت های معنوی و فرهنگی کم نظیر آن آستان مقدس در ترویج سیره متعالی خاندان عصمت و طهارت(ع) باشیم.

توفیق روزافزونتان را در انجام منویات مقام معظم رهبری و خدمت رسانی بیشتر به زائران و مشتاقان آن امام مهربانی ها، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

محمود واعظی

رئیس دفتر رئیس جمهور

شناسه خبر: 109123

- دفتر رئیس‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده