پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۷
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

متن سخنان رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم شهرهای غرب استان تهران

رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم غرب استان تهران با تاکید بر اینکه دوران خشونت و افراط به سر آمده و باید با منطق و اعتدال مسیر توسعه را طی کنیم، گفت: دولت با حمایت مردم و هدایت مقام معظم رهبری قدرتمندانه پیش خواهد رفت و پایان مسیر احقاق حقوق ملت بزرگ ایران، پیروزی پرافتخار خواهد بود.

رییس جمهوری در نشست مدیران غرب استان تهران:

۲۰ طرح و پروژه در غرب استان تهران اجرا می شود/ سبک های اسلامی – ایرانی در ساخت مراکز تجاری و فرهنگی اعمال شود/آمار غرور آفرین اقدامات دولت یازدهم برای اجرای طرح های آبیاری نوین

رییس جمهوری در نشست مدیران غرب استان تهران با قدردانی از استقبال گرم و صمیمی مردم شهرستانهای شهریار، ملارد و قدس تصریح کرد که ۲۰ طرح و پروژه در بخش های صنعتی ، آب و فاضلاب ، بهداشت و راه ها، با ۶۴۲ میلیارد تومان در این منطقه در سال ۹۴ و ۹۵ اجرایی می شود.

رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم غرب استان تهران:

دوران خشونت و افراط به سر آمده؛ باید با منطق و اعتدال مسیر توسعه را طی کنیم/ دولت با حمایت مردم و هدایت مقام معظم رهبری قدرتمندانه پیش خواهد رفت/ پایان مسیر احقاق حقوق ملت بزرگ ایران، پیروزی پرافتخار خواهد بود

رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم شهرستانهای غرب استان تهران تصریح کرد: مردم بزرگ ایران با پیام ۲۴ خرداد ۹۲ به دنیا اعلام کردند که چهره ملت ما چهره صلح، عدالت و همزیستی با مردم جهان است و ما مصمم هستیم تا مشکلاتمان را با منطق، استدلال و مذاکره حل و فصل کنیم.

دکتر روحانی در مراسم بهره‌برداری از اراضی مجهز به سامانه نوین آبیاری:

الگوی کشت و آبیاری باید اصلاح شود/ اعلام آمادگی دولت برای کمک به اجرای گسترده طرح تجهیز اراضی زراعی به روش‌های نوین آبیاری

بیش از ۱۰هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان تهران که به سامانه‌های نوین آبیاری تجهیز شده بود، روز سه شنبه با حضور رییس‌جمهوری در یکی از باغات شهریار به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رییس جمهوری بازار ایرانی – اسلامی «نقش جهان» اندیشه را افتتاح کرد

رییس جمهوری در ادامه سفر کاروان تدبیر و امید به غرب استان تهران، بازار بزرگ ایرانی - اسلامی نقش جهان اندیشه را که با الهام گیری از بازار نقش جهان اصفهان بنا شده است، افتتاح کرد.

استقبال نگین سبز تهران از رییس‌جمهوری/ دکتر روحانی در ورزشگاه شهید ثمری ملارد سخنرانی می کند

مردم خونگرم و صمیمی شهریار، قدس و ملارد در غرب استان تهران که به میهمان‌نوازی مشهورند، در ایام شعبانیه استقبال گرم و باشکوهی از رییس‌ جمهوری و هیأت همراه کردند.

دکتر روحانی وارد غرب استان تهران شد

رییس جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور صبح سه‌شنبه در صدر شماری از معاونان رییس جمهوری و وزیران، وارد شهرستانهای منطقه غرب استان تهران شد.

دکتر روحانی فرا رسیدن روز ملی جمهوری گرجستان را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی فرا رسیدن روز ملی گرجستان را به "گیورگی مارگولاشویلی" رییس‌ جمهوری گرجستان، دولت و ملت آن کشور تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با تلاش مشترک و روزافزون روابط حسنه موجود میان دو کشور در سطوح دوجانبه و بین‌المللی و در راستای منافع متقابل دو ملت بیش از گذشته تعمیق یابد.