پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۸
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

در جلسه هیأت وزیران تصویب شد؛

تحویل سوخت به ناوگان حمل بار و مسافر به نسبت پیمایش/اصلاح اساسنامه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

جلسه هیأت دولت روز یکشنبه به ریاست دکتر روحانی رییس‌ جمهوری برگزار شد و در آن، مهم‌ترین مسایل جاری کشور مورد بحث و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

رییس جمهوری در دیدار معاون اول نخست وزیر کرواسی:

برای احقاق حقوق خود محکم و پابرجا ایستاده ایم/ خواهان تعامل هستیم، وضعیت حاکم برجهان وضعیت زورآزمایی نیست/رسیدن سریع به نتیجه در مذاکرات، نیازمند اراده سیاسی طرف مقابل است/ صدای واحد در برابر خشونت و ترور باید شنیده شود

رییس جمهوری در دیدار معاون اول نخست وزیر و وزیر امور خارجه کرواسی با تاکید بر اینکه تهران از گسترش همکاریهای اقتصادی و فرهنگی با زاگرب استقبال می کند، گفت: کرواسی می‌تواند نقطه اتصال ایران به اروپا در عرصه‌های مختلف از جمله در زمینه انرژی باشد.

پیام تبریک دکتر روحانی به پادشاه جدید عربستان

رییس جمهوری در پیامی انتخاب «سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» را به عنوان پادشاه جدید عربستان سعودی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد روابط میان تهران-ریاض در کلیه زمینه های مورد علاقه طرفین بیش از پیش توسعه یابد.

نشست دوره‌ای كمیسیون سیاسی – اجتماعی و كمیسیون حراست مجلس خبرگان رهبری با حضور اعضای این دو كمیسیون به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی برگزار شد.

برگزاری دو كمیسیون مجلس خبرگان رهبری به ریاست دكتر روحانی

نشست دوره‌ای كمیسیون سیاسی – اجتماعی و كمیسیون حراست مجلس خبرگان رهبری با حضور اعضای این دو كمیسیون به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی برگزار شد.

پیام تسلیت رییس جمهور به مناسبت درگذشت ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه عربستان

رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه عربستان را به دولت ، ملت و خاندان سعودی تسلیت گفت.

در جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست دكتر روحانی؛

سیاست های ساماندهی خدمات پیامكی ارزش افزوده و انبوه در شبكه های ارتباطی تصویب شد

سیاست های ساماندهی خدمات پیامكی ارزش افزوده و انبوه در شبكه های ارتباطی در جلسه شورای عالی مجازی بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

رییس جمهوری با محکومیت نفرت پراکنی در غرب به نام آزادی:

غرب بداند که بازنده تعارض با مقدسات دینی، تمدن انسانی است/ خشاب سلاح تعصب همواره با گلوله توهین پر شده است/ علیرغم دروغ‌های مغایر با منافع ملی، در مدیریت اقتصاد، با حمایت مردم توفیق‌های بزرگی داشته‌ایم

رییس جمهوری در جلسه هیات دولت با تاکید بر اینکه "اگر بتوان به نام آزادی نفرت پراکنی کرد، نمی توان جلوی خشونت به نام ایمان را گرفت"، بار دیگر اهانت به پیام عظیم الشان اسلام(ص) و تعرض به مساجد و سخت گیری بر اقلیت های اسلامی در برخی کشورها را محکوم کرد و از همه مسلمانان جهان خواست اجازه ندهند کسی به اسم آنها خون بی گناهان را بریزد و آبروی پیامبر رحمت(ص) را ببرد.