پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۹
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس جمهوری در دیدار با خانواده شهید فرشاد پاسدار:

روحیه ایستادگی در جامعه بر گرفته از روحیه شهدا است/ تجلیل از رشادت های نیروی دریایی در دفاع از کشور و آزادی کشتیرانی در آبهای بین المللی

رییس‌ جمهوری در آستانه روز نیروی دریایی و در دیدار با خانواده شهید فرشاد پاسدار گفت: امروز نیروی دریایی نه تنها ازآبهای کشور بلکه در آبهای بین‌المللی نیز از آزادی کشتیرانی دفاع و حراست می‌کند و بسیاری از کشورها که مورد هجوم دزدان دریایی هستند به ما پناه می‌آورند و این افتخاری برای ایران اسلامی است.

به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور؛

دومین جلسه فوق العاده هیات دولت تشکیل شد/تشکر رییس جمهوری از خدمات دکتر نجفی در دوران سرپرستی وزارت علوم و خیرمقدم به دکتر فرهادی

دومین جلسه فوق العاده هیات دولت عصر چهارشنبه به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور به ریاست دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، برگزار شد.

دکتر روحانی در جلسه دفاع از وزیر پیشنهادی علوم در مجلس:

گفتمان اعتدال، گفتمان دین و انتخاب مردم است/ دکتر فرهادی شخصیتی مومن، معتدل و معتقد به تحول در دانشگاه ها است/ تبریک هفته بسیج و روز نیروی دریایی

رییس جمهوری در جلسه دفاع از وزیر پیشنهادی علوم ، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: موضع دولت در برابر مجلس شورای اسلامی همواره اخلاق، ادب و قانون است و ما به آراء مجلس در هر شرایطی احترام می‌گذاریم و رأی مجلس به عنوان رأی مردم مورد احترام ما است.

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی انجام شد

انتخاب روسای هفت دانشگاه و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی که شامگاه سه‌شنبه به ریاست دکتر حسن روحانی و با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و سایر اعضا برگزار شد، روسای هفت دانشگاه و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی انتخاب شدند.

به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ ؛

جلسه فوق العاده هیات دولت به ریاست دکتر روحانی تشکیل شد

جلسه فوق العاده هیات دولت عصر سه شنبه به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ كل كشور به ریاست دكتر حسن روحانی رییس جمهوری، برگزار شد.

رییس جمهوری در یک گفت وگوی تلویزیونی:

از حقوق هسته ای ایران کوتاه نیامده و نخواهیم آمد/ ملت ایران پیروز نهایی مذاکرات خواهد بود/ تردیدی در فعال ماندن فناوری و تاسیسات هسته ای ایران وجود ندارد/ طرف های مذاکره باور دارند فشار و تحریم ایران بی نتیجه است

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه آینده روشن است و پیروزی نهایی در مذاکرات هسته ای با ملت ایران خواهد بود، اظهارداشت: منطق ایران، مذاکره و گفت و گو است و مذاکرات هسته ای با جدیت تا رسیدن به توافق نهایی ادامه می یابد.