پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

پیام تبریک دکتر روحانی به مناسبت سالگرد استقلال پادشاهی اردن

رییس جمهوری در پیامی با تبریک سالگرد استقلال اردن هاشمی به ملک "عبدالله دوم" پادشاه، دولت و ملت این کشور، ابراز امیدواری کرد که روابط میان تهران – امان در سطوح دوجانبه، منطقه ای و بین المللی و در راستای منافع دو ملت و مصالح عالیه امت اسلامی، بیش از گذشته گسترش و توسعه یابد.

هیأت دولت به ریاست رییس‌ جمهوری تشکیل جلسه داد

هیات دولت بعدازظهر روز یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری تشکیل جلسه داد.

متن سخنان رییس جمهوری در کنگره ملی تجلیل از ایثارگران

رییس جمهوری در کنگره ملی تجلیل از ایثارگران با بیان اینکه "سوم خرداد برای همیشه تاریخ جاودانه می ماند"، تصریح کرد:سرزمین اقتصادی ما توسط شورای امنیت و ۱+۵ اشغال شده و ما آن را به عنوان خرمشهر جدید آزاد خواهیم کرد.

در هشتمین کنگره تجلیل از ایثارگران انجام شد؛

تقدیر رییس جمهوری از هشت خانواده شهدای دوران دفاع مقدس

رییس جمهوری در هشتمین کنگره تجلیل از ایثارگران که به مناسبت سوم خرداد؛روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی برگزار شد، از هشت خانواده شهدای دوران دفاع مقدس تقدیر و تجلیل کرد.

رییس جمهوری در پایان سفر به استان آذربایجان شرقی و در جمع خبرنگاران:

۳۲طرح با ۹۶۵ میلیارد تومان در استان آذربایجان شرقی اجرا می شود/ دولت همه توان خود را برای احیای دریاچه ارومیه بکار گرفته است/ قدردانی از میهمان‌نوازی و استقبال گرم مردم آذربایجان شرقی و تبریز

رییس جمهوری اعلام کرد که دولت در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی، برای اجرای ۳۲ طرح و پروژه در این استان، ۹۶۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داد.