پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

با حضور در منزل جانباز غلامرضا حیدری؛

رییس جمهوری از جانفشانی‌ها و تلاش‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس تجلیل کرد

رییس جمهوری با بیان اینکه پشتوانه دولت تدبیر و امید ملت بوده و پشتوانه این ملت نیز خانواده شهدا و ایثارگران هستند، گفت: ایستادگی و ایثار ملت بزرگ ایران باعث موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در برابر قدرت‌های جهانی شد.

رییس جمهوری با خانواده شهیدان قاسمی دیدار و گفت و گو کرد /خانواده معظم شهدا مایه برکت برای دولت هستند

رییس جمهوری با حضور سرزده در منزل خانواده شهیدان مهدی، امیررضا و حسن قاسمی در فضایی صمیمی و محبت‌آمیز با خانواده معظم این شهیدان دیدار و گفتگو کرد.

رییس جمهوری در جلسه شورای اداری استان کردستان:

انتخاب مردم، ادامه مسیر عقلانیت، اعتدال و نفی خشونت است/ دسته بندی‌ها زیر چتر وحدت پذیرفتنی است/ گسترش فضای فرهنگی، اعتدال و معنویت، بهترین سلاح در برابر توطئه‌ها است

رییس جمهوری عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان کردستان، تقویت فضای فرهنگی – مذهبی، اعتدال و معنویت را سلاح اصلی در برابر توطئه دشمنان دانست و گفت: بی‌تردید فضای افراط و خشونت در منطقه فقط به نفع غریبه‌ها و رژیم صهیونیستی خواهد بود.

دکتر روحانی در اجتماع بزرگ مردم استان کردستان:

ایران سرزمین تولید و صادرات است و نه واردات/ دولت یازدهم همه‌توان خود را برای توسعه کردستان بکار می‌گیرد/ سیاسیون آمریکا اتاق سیاسی خود را خانه تکانی کنند

رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم استان کردستان در ورزشگاه استقلال سنندج با تاکید بر اینکه ایستادگی مردم، زیاده خواهان را به تسلیم وا داشت، گفت: قدرتها بدانند یک راه بیشتر وجود ندارد و آن احترام، تکریم، تواضع و فروتنی در برابر ملت بزرگ ایران است.

دکتر روحانی در گفت و گوی تلفنی با رییس جمهوری فرانسه:

زمان تعمیق و توسعه روابط تهران - پاریس فرا رسیده است/ تاکید روسای جمهوری ایران و فرانسه بر تدوین نقشه راه برای توسعه و تعمیق روابط

روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه، بر تدوین یک نقشه راه برای توسعه و تعمیق روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تهران - پاریس تاکید کردند.