پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس جمهوری در پیامی به مناسبت بازگشایی مدارس:

مدرسه، خانه امید دولت و مردم و آموزش و پرورش بنیادی ترین بخش توسعه کشور است/ پرسش رییس جمهوری از دانش آموزان سراسر کشور

رییس جمهوری روز سه شنبه و همزمان با آغاز بازگشایی مدارس، در پیامی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کشور ما نیاز به مدرسه پویا و نوآور داریم و سازندگان اصلی مدرسه، معلمان، مربیان و دانش آموزان این سرزمین هستند، تصریح کرد: مدرسه، خانه امید دولت و مردم و آموزش و پرورش بنیادی ترین بخش توسعه کشور است.

رییس جمهوری در فرودگاه مهرآباد:

نشست مجمع عمومی سازمان ملل فرصتی مهم برای طرح نظرات ملت ایران است / ملت ایران در مسئله هسته ای یکصدا است

رییس جمهوری، اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل را فرصتی مهم برای طرح نظرات ملت ایران در حضور سران و نمایندگان کشورهای مختلف دانست و تصریح کرد: مجمع عمومی یکی از تریبون‌هایی است که از طریق آن می‌شود به خوبی صدای ملت ایران را به گوش جهانیان رساند.

رییس‌ جمهوری در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس:

مقابله با ملت ایران، اشتباه بزرگ قدرت‌ها و مرتجعین / هفته دفاع مقدس، هفته درس‌آموزی برای دشمنان ما است / ملت‌های منطقه با ایستادگی، تروریست‌ها را به جای خودشان خواهند نشاند

رییس‌ جمهوری ایستادگی ۸ ساله ملت ایران در دوران دفاع مقدس را سد محکمی در برابر همه توطئه‌های آینده دشمنان دانست و گفت: اگر چه ظاهر این دوران ۸ ساله دفاع بود، اما باطن آن بازدارندگی در برابر انواع توطئه‌هایی بود که دشمن در فکر خود علیه ملت بزرگ ایران می‌پروراند.

پیام تسلیت رییس جمهوری به مناسبت درگذشت آیت الله قبادی آدینه وند

رییس جمهوری در پیامی درگذشت حضرت آیت الله حاج شیخ محمد رضا قبادی آدینه وند را به رهبر معظم انقلاب، علما، حوزه های علمیه بالاخص بیت آن مرحوم، شاگردان، علاقه مندان و منسوبان ایشان تسلیت گفت.

رییس جمهوری سالگرد استقلال مالی را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی به رییس جمهوری مالی، فرا رسیدن سالگرد استقلال این کشور را به وی، دولت و ملت مالی تبریک گفت.

رییس جمهوری در پیامی با تبریک روز ملی عربستان مطرح کرد؛

ابراز امیدواری برای گسترش روزافزون همکاری های برادرانه ایران و عربستان

رییس جمهوری در پیامی به پادشاه عربستان سعودی ، فرا رسیدن روز ملی پادشاهی این کشور را به وی، دولت و ملت عربستان سعودی تبریک گفت.

پیام تبریک دکتر روحانی به رییس جمهوری جدید افغانستان

رییس جمهوری روز یکشنبه در پیامی انتخاب آقای اشرف غنی احمدزی به عنوان رییس‌جمهوری اسلامی افغانستان را به وی تبریک گفت.

رییس جمهوری در جلسه هیات وزیران:

برای نیل به آینده‌ای بهتر باید آموزش و پرورش کیفی‌تر داشته باشیم/ آینده کشور در آموزش و پرورش ساخته می‌شود

رییس‌ جمهوری روز یکشنبه در نشست هیات وزیران بر اهتمام آموزش و پرورش بر تزکیه، رشد اخلاقی و افزایش معنویت در دانش‌آموزان در کنار مقوله مهم آموزش تأکید کرد و اظهارداشت: آینده کشور در آموزش و پرورش ساخته می‌شود و برای نیل به آینده‌ای بهتر باید آموزش و پرورش کیفی‌تر داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در آستانه سفر به نیویورك برای شركت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو كرد.

در آستانه سفر به نیویورک انجام شد؛

دیدار رییس جمهوری با رهبر معظم انقلاب اسلامی

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در آستانه سفر به نیویورك برای شركت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو كرد.