يکشنبه 18 بهمن 1394 - 07:07
فارسی | العربية | English

با حضور رييس جمهوري و در راستاي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي انجام شد؛

آغاز عمليات اجرايي و افتتاح همزمان چندين طرح عمراني، صنعتي و بهداشتي استان خراسان رضوي

در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی؛ عمليات اجرايي برقي‌سازي قطار مشهد - تهران و بهره‌برداری از مرحله نخست افزایش ظرفیت این مسیر ریلی در قالب هوشمندسازی ترافیک قطار، توسعه و افزایش ظرفیت ایستگاه راه‌آهن مشهد با حضور رييس‌جمهوري آغاز شد.

با حضور رييس‌جمهوري و همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر؛

فاز ٣ خط يك قطار شهري مشهد افتتاح شد

بهره برداری از فاز ٣ خط يك قطار شهري مشهد مقدس، روز شنبه و همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر، با حضور حجت الاسلام والمسلمين دكتر حسن روحاني رييس‌جمهوري آغاز شد.

رییس جمهوری در گذشت پدر شهیدان اسدی خانوکی را تسلیت گفت

رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج علی اکبر اسدی خانوکی پدر بزرگوار سردار شهید حسین اسدی خانوکی و همچنین شهیدان افتخار‌آفرین حسن و عبدالرضا ، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رضوان و رحمت واسعۀ الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.

همزمان با روز فناوری فضایی و در سومین روز از دهه مبارک فجر انجام شد؛

رونمایی از سه دستاورد مهم عرصه فضایی کشور با حضور رییس جمهوری

سه دستاورد مهم عرصه فضایی کشور ، همزمان با روز فناوری فضایی و در سومین روز از دهه مبارک فجر، با حضور رییس‌ جمهوری رونمایی و افتتاح شد.

در جلسه هیات وزیران به ریاست دکتر روحانی تصویب شد؛

مازاد مسکن مهر در برخی از مناطق کشور بدون در نظر گرفتن برخی شرایط به متقاضیان واگذار می شود/ اختصاص 5 هزار میلیارد ریال به وزارت نیرو برای احداث و تکمیل خدمات زیربنایی پروژه های مسکن مهر

هیأت وزیران در راستای اجرایی نمودن طرح‌های آتی تأمین مسکن، ‌با واگذاری واحدهای فاقد متقاضی طرح مسکن مهر مازاد بر عرضه و تقاضا ، بدون در نظر گرفتن برخی شرایط موافقت کرد.

رییس جمهوری در دیدار وزیر خارجه آلمان:

برنامه ریزی برای همکاری بلند مدت تهران – برلین ضروری است /باید همه طرف ها برای مستحکم کردن پایه های برجام تلاش کنند/ جلوی انتقال منابع مالی و تسلیحاتی به تروریسم باید سد شود

رییس جمهوری، با استقبال از گسترش همکاری های همه جانبه ایران با اتحادیه اروپا و از جمله آلمان تاکید کرد: تهران و برلین برای تعمیق همکاری های مشترک در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مصمم هستند.

رییس جمهوری در گفت وگوی تلویزیونی با مردم:

دولت حامی کارآفرینان است/ باید بهترین ها را برای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برگزینیم/ نقش آفرین اصلی در صحنه اقتصادی و سیاسی مردم هستند؛ دولت یاریگر است/ همه باید برای ساختن ایران اسلامی دست به دست هم دهیم

رییس جمهوری، افزایش رفاه مردم را از اهداف اصلی دولت یازدهم دانست و با تاکید بر اینکه رفع مشکلات و پیشرفت کشور در گرو تقویت امید مردم است، گفت:همه باید برای ساختن ایران اسلامی دست به دست هم دهیم.

رییس جمهوری در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره):

هیچ حرکتی نباید امید مردم را سلب کند/ مردم در هر شرایطی با حضور در پای صندوق های رای، بهترین ها را برگزینند/ اگر حضور مردم در خرداد 92 نبود، امروز پیروزی هسته ای و پایان مذاکرات را تجربه نمی کردیم/ احترام به امام، احترام به اصول امام و احترام به بیت امام است/ دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

رییس‌ جمهوری با تاکید بر اینکه «راه و اصول امام همواره برای دولت و ملت ایران راهگشا و راهنما بوده و خواهد بود»، گفت: امروز و در آستانه سی و هفتمین دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي در کنار مرقد حضرت امام خمینی (ره) بنيانگذار کبير جمهوري اسلامي ايران، بار دیگر پیمان می‌بندیم که مسیر بر حق ایشان را از یاد نخواهیم برد.