پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
پنج‌شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

دکتر روحانی فرا رسیدن روز ملی جمهوری آذربایجان را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی فرا رسیدن روز ملی جمهوری آذربایجان را به "الهام علی اف"رییس‌ جمهوری ، دولت و ملت آن کشور تبریک گفت.

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر روحانی تصویب شد ؛

تشکیل کمیته بررسی صلاحیت و تایید روسای دانشگاههای کشور/روند انتخاب و تایید روسای دانشگاه‌ها تسریع می‌شود

اعضای شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در جلسه روز سه شنبه خود ترکیب شورایی را تعیین کردند که وظیفه آن، بررسی و تایید صلاحیت گزینه‌های پیشنهادی برای ریاست دانشگاههای کشور است.

رییس جمهوری در نشست مدیران غرب استان تهران:

۲۰ طرح و پروژه در غرب استان تهران اجرا می شود/ سبک های اسلامی – ایرانی در ساخت مراکز تجاری و فرهنگی اعمال شود/آمار غرور آفرین اقدامات دولت یازدهم برای اجرای طرح های آبیاری نوین

رییس جمهوری در نشست مدیران غرب استان تهران با قدردانی از استقبال گرم و صمیمی مردم شهرستانهای شهریار، ملارد و قدس تصریح کرد که ۲۰ طرح و پروژه در بخش های صنعتی ، آب و فاضلاب ، بهداشت و راه ها، با ۶۴۲ میلیارد تومان در این منطقه در سال ۹۴ و ۹۵ اجرایی می شود.

دکتر روحانی در مراسم بهره‌برداری از اراضی مجهز به سامانه نوین آبیاری:

الگوی کشت و آبیاری باید اصلاح شود/ اعلام آمادگی دولت برای کمک به اجرای گسترده طرح تجهیز اراضی زراعی به روش‌های نوین آبیاری

بیش از ۱۰هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان تهران که به سامانه‌های نوین آبیاری تجهیز شده بود، روز سه شنبه با حضور رییس‌جمهوری در یکی از باغات شهریار به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رییس جمهوری بازار ایرانی – اسلامی «نقش جهان» اندیشه را افتتاح کرد

رییس جمهوری در ادامه سفر کاروان تدبیر و امید به غرب استان تهران، بازار بزرگ ایرانی - اسلامی نقش جهان اندیشه را که با الهام گیری از بازار نقش جهان اصفهان بنا شده است، افتتاح کرد.