پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
سه‌شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

دکتر روحانی در مراسم بهره‌برداری از یکهزار هکتار سامانه نوین آبیاری در استان تهران:

الگوی کشت و آبیاری باید اصلاح شود/ اعلام آمادگی دولت برای کمک به اجرای گسترده طرح تجهیز اراضی زراعی به روش‌های نوین آبیاری

بیش از یکهزار هکتار از اراضی کشاورزی استان تهران که به سامانه‌های نوین آبیاری تجهیز شده بود، روز سه شنبه با حضور رییس‌جمهوری در یکی از باغات شهریار به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رییس جمهوری بازار ایرانی – اسلامی «نقش جهان» اندیشه را افتتاح کرد

رییس جمهوری در ادامه سفر کاروان تدبیر و امید به غرب استان تهران، بازار بزرگ ایرانی - اسلامی نقش جهان اندیشه را که با الهام گیری از بازار نقش جهان اصفهان بنا شده است، افتتاح کرد.

استقبال نگین سبز تهران از رییس‌جمهوری/ دکتر روحانی در ورزشگاه شهید ثمری ملارد سخنرانی می کند

مردم خونگرم و صمیمی شهریار، قدس و ملارد در غرب استان تهران که به میهمان‌نوازی مشهورند، در ایام شعبانیه استقبال گرم و باشکوهی از رییس‌ جمهوری و هیأت همراه کردند.

دکتر روحانی وارد غرب استان تهران شد

رییس جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور صبح سه‌شنبه در صدر شماری از معاونان رییس جمهوری و وزیران، وارد شهرستانهای منطقه غرب استان تهران شد.

دکتر روحانی فرا رسیدن روز ملی جمهوری گرجستان را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی فرا رسیدن روز ملی گرجستان را به "گیورگی مارگولاشویلی" رییس‌ جمهوری گرجستان، دولت و ملت آن کشور تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با تلاش مشترک و روزافزون روابط حسنه موجود میان دو کشور در سطوح دوجانبه و بین‌المللی و در راستای منافع متقابل دو ملت بیش از گذشته تعمیق یابد.