پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۵
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

با حضور رییس‌جمهوری و اعضای هیات دولت؛

مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت، همزمان با روز هفتم ماه محرم‌الحرام با حضور رییس‌جمهوری و اعضای هیات دولت در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

پیام تبریک دکتر روحانی به رییس جمهوری برزیل

رییس جمهوری در پیامی پیروزی مجدد خانم دیلما روسف در انتخابات ریاست جمهوری برزیل را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد مناسبات دو کشور در زمینه‌های مختلف دوجانبه و چندجانبه بیش از پیش گسترش یابد.

به ریاست دکتر روحانی؛

هیات وزیران تشکیل جلسه داد

هیأت وزیران روز چهارشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل جلسه داد و اعضای دولت در خصوص مهم‌ترین مسایل روز کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پیام تبریک دکتر روحانی به مناسبت روز ملی ترکیه

رییس‌ جمهوری در پیامی فرارسیدن روز ملی ترکیه را به «رجب طیب اردوغان» رییس‌ جمهوری، دولت و ملت آن کشور تبریک گفت و تأکید کرد: گسترش روابط حسنه میان دو کشور، صلح و امنیت پایدار در منطقه و جهان را به ارمغان خواهد آورد.

رییس جمهوری در دفاع از وزیر پیشنهادی علوم در مجلس:

دکتر نیلی فردی لایق، توانمند و پایبند به انقلاب و نظام است/ به وزیر پیشنهادی رای فراجناحی و ملی دهید

رییس جمهوری گفت: دكتر محمود نیلی احمدآبادی فردی لایق، با تجربه، شایسته از لحاظ علمی، توانمند از لحاظ مدیریتی، پایبند به نظام جمهوری اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری، آماده برای تلاش و فداكاری و فردی معتدل و اخلاقی برای اداره وزارتخانه بزرگ علوم و تحقیقات و فنآوری است.

در جلسه ای به ریاست دکتر روحانی بررسی شد؛

راهکارهای عملیاتی نمودن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به شورای عالی انقلاب فرهنگی

اولین جلسه دوره جدید شورای‌عالی انقلاب فرهنگی عصر سه‌شنبه به ریاست دکتر حسن روحانی برگزار شد و اعضا به بحث و تبادل نظر درباره محورهای حکم مقام معظم رهبری برای دوره جدید فعالیت شورا و راهکارهای عملیاتی نمودن رهنمودها و مطالبات معظم‌له پرداختند.