پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۶
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

دکتر روحانی در گفت و گو با خبرنگاران در اردبیل اعلام کرد:

اجرای ۷۶ طرح در استان اردبیل با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان/ به دنبال ایجاد تعادل در استان ها هستیم / تفاهم به نفع منطقه ،۱+۵ ، ایران و اقتصاد جهانی است

رییس‌ جمهوری از بررسی «اصل تعادل» در استان‌ها توسط هیأت دولت خبر داد و گفت: اصل تعادل در استان‌ها در دولت مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به دنبال ایجاد تعادل در استان‌ها هستیم تا استان‌های کمتر برخوردار، بیشتر بهره‌مند شوند.

رییس جمهوری در دیدار با ایثارگران، نخبگان و برگزیدگان استان اردبیل:

ایثارگران و جانبازان سند جاودانه ایستادگی ملت هستند/ درآمدهای نفتی باید به سرمایه مولد و نه حقوق کارمند تبدیل شود/ قواعد بازی را همه باید بپذیریم / برداشتن تحریم ها، خواست همه ملت است

رییس جمهوری در دیدار با ایثارگران، نخبگان و برگزیدگان استان اردبیل با تاکید بر ضرورت تکریم بیش از پیش ایثارگران و خانواده های معظم آنان، تصریح کرد: ایثارگران و جانبازان، افتخار و سند جاودانه ایستادگی یک ملت تنها در برابر دنیا هستند؛ ملتی که در برابر همه دشمنان ایستاد و پیروز شد.

رییس جمهوری در جمع علما، فضلا و طلاب استان اردبیل:

فرجی دانا محبوب دانشگاهیان بود/نباید اینگونه امور بین قوا فاصله بیندازد/باید مدیریت اسلام را برای جهانیان به نمایش بگذاریم/بدهکارترین دولت را تحویل گرفتم

رییس جمهوری در جمع علما ، فضلا و طلاب استان اردبیل با تاکید بر محبوبیت دکتر رضا فرجی دانا در میان دانشگاهیان کشور، از همگان بویژه دانشجویان، اساتید و صاحبنظران خواست به رای مجلس احترام بگذارند.

متن سخنان رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم استان اردبیل

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز چهارشنبه در دیدار عمومی با مردم استان اردبیل تصریح کرد: دولت ثبات و آرامش را در صحنه اقتصاد و در بازار بوجود آورده و اقتصاد ما کاملا متحول شده و خواهد شد.

با حکم دکتر روحانی؛

دکتر فرجی دانا مشاور رییس‌ جمهوری در امور علمی و آموزشی شد

رییس‌ جمهوری در حکمی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ دکتر رضا فرجی دانا در طول دوره مسئولیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وی را به سمت مشاور رییس جمهور در امور علمی و آموزشی منصوب کرد.

رییس‌ جمهوری، دکتر نجفی را به عنوان سرپرست وزارت علوم تعیین کرد

رییس‌ جمهوری روز چهارشنبه در حکمی با قدردانی از زحمات دکتر رضا فرجی دانا در دوره مسئولیت شان به عنوان وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری، دکتر محمد علی نجفی را به عنوان سرپرست این وزارتخانه تعیین کرد.