پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
پنج‌شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۶
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس‌جمهوری در دیدار وزیر اقتصاد و صنایع جمهوری آذربایجان:

نهال روابط دوستانه و صمیمانه ایران و آذربایجان باید تنومندتر شود/ نباید به كشورهای ثالث اجازه دهیم که در روابط صمیمی تهران - باکو اخلال ایجاد کنند

رییس‌جمهوری صبح امروز (چهارشنبه)، آقای «شاهین مصطفی یف» وزیر اقتصاد و صنایع جمهوری آذربایجان و رییس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور را به حضور پذیرفت.

رییس جمهوری در نشست شورای عالی انقلاب فرهنگی:

کیفیت آموزش و پرورش کشور باید بیش از پیش ارتقا یابد/ تخصیص صددرصد بودجه مصوب طرح‌های عمرانی در استان‌ها

رییس جمهوری با تاکید بر اهمیت و جایگاه ویژه آموزش و پرورش، گفت: زیربنای تحول بزرگ روحی، فکری و علمی نسل جوان کشور آموزش و پرورش است و باید با کمک همه بخش‌های جامعه کیفیت آموزش و پرورش کشور بیش از پیش ارتقا یابد.

رییس‌ جمهوری در دیدار وزیر امور خارجه جمهوری خلق کره:

ایران برای گسترش روابط با شرق آسیا اهمیت خاصی قایل است

دکتر روحانی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران برای توسعه و تقویت روابط با کشورهای شرق آسیا اهمیت خاصی قایل است، اظهار داشت: ایران و کره با فعال کردن ظرفیت‌های خود می‌توانند تحرک بیشتری در روابط و مناسبات خود ایجاد کنند.

رییس جمهوری در دیدار معاون نخست وزیر و وزیر خارجه اسلواک:

ایران از افزایش همکاری ها با اسلواک استقبال می کند/ اینکه تجهیز کنندگان گروههای تروریستی ناگهان به دنبال مبارزه با آنها افتاده اند، طنز است/ تحریم باید از روابط بین الملل حذف شود

رییس جمهوری روز دوشنبه در دیدار معاون نخست وزیر و وزیر امورخارجه اسلواک تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از اراده اسلواك برای افزایش سطح رایزنی ها و همكاریهای دو جانبه، منطقه ای و بین المللی استقبال می كند.

پیام تبریک دکتر روحانی به مناسبت سالروز استقلال جمهوری دمکراتیک خلق کره

رییس جمهوری در پیامی فرا رسیدن سالروز استقلال جمهوری دمکراتیک خلق کره را به «کیم جونگ اون» رهبر، دولت و ملت این کشور تبریک گفت.

رییس‌جمهوری سالروز استقلال مکزیک را تبریک گفت

رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی فرارسیدن سالروز استقلال ایالات متحده مکزیک را به دولت و ملت آن کشور تبریک گفت.

رییس جمهوری در پیامی سالگرد استقلال برزیل را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی فرا رسیدن سالگرد استقلال برزیل را به «دیلما روسف» رییس جمهور، دولت و ملت این کشور تبریک گفت.

دکتر روحانی در جلسه هیأت دولت:

رهبر عظیم‌الشأن انقلاب، همچون لنگرگاهی مطمئن برای کشتی کشور در برابر تلاطمات هستند / تأکید رییس‌ جمهوری بر تقویت مناسبات اقتصادی با کشورهای همسایه

جلسه هیأت دولت روز یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد و اعضای دولت در خصوص مهم‌ترین مباحث و مسایل روز کشور با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.

عیادت مجدد رییس جمهوری از رهبر معظم انقلاب/ وجود رهبر معظم انقلاب حرکت رو به رشد نظام اسلامی را تضمین می‌کند

حجت الاسلام و المسلمین روحانی در بازگشت از سفر پنج روزه به دو کشور آسیای میانه، صبح امروز (شنبه) برای دومین بار با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضرت آیت الله خامنه‌ای عیادت کرد.