پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۲
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

دکتر روحانی در پایان نشست سران سه‌قوه:

روابط سه‌قوه خوب و صمیمی است/ رونق اقتصادی با یکپارچگی قوا محقق می‌شود/ اگر طرف مذاکره اراده داشته و زیاده‌خواهی نکند، توافق در دسترس است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در پایان نشست مشترک سران سه قوه به میزبانی رییس‌ جمهوری و در ارزیابی این نشست گفت: به طور منظم با روسای محترم قوای مقننه و قضائیه جلسات مشترکی داریم و مسایل مهم کشور را مورد بحث و گفتگو قرار می‌دهیم.

در جلسه امروز هیأت دولت انجام شد؛

تصویب اساسنامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران / اختصاص سه هزار و ۴۰۰ پست سازمانی به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

هیأت دولت روز چهارشنبه به ریاست دکتر روحانی تشکیل جلسه داد و مهم‌ترین مسایل کشور از سوی اعضای دولت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

رییس جمهوری در پیامی به همایش ملی اعتدال:

اداره جامعه بدون دانش،گفت‌وگو و سعه صدر امکان‌پذیر نیست

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در پیامی به همایش ملی اعتدال، وظیفه اندیشمندان را تلاش فکری برای تقویت سرمایه‌های اعتدال در عرصه‌های اجتماعی و سیاسی دانست و تصریح کرد: پیام اصلی اعتدال در عرصه کشورداری این است که اداره جامعه ما با علائق و سلائق گوناگون بدون دانش، گفت‌وگو و سعه صدر امکان‌پذیر نیست.

در نامه رییس جمهور به رییس مجلس شورای اسلامی؛

وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شد / سوابق دکتر محمد فرهادی

رییس جمهوری روز چهارشنبه در نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد فرهادی را برای اخذ رای اعتماد جهت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

در پیامی به سلطان قابوس بن سعید؛

رییس‌ جمهوری روز ملی عمان را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی فرا رسیدن روز ملی عمان را به دولت، ملت و «قابوس بن سعید» سلطان این کشور تبریک گفت.

رییس جمهوری در مراسم آغاز ایمن سازی با واکسن پنجگانه:

طرح تحول نظام سلامت تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه می یابد/ برای ساختن کشور همه به میدان بیایند/ هدایت بودجه یارانه نقدی به سمت سلامت و تولید، باید به مطالبه مردم از دولت تبدیل شود

رییس جمهوری روز سه شنبه در جریان طرح آغاز ایمن سازی با واکسن پنج گانه در انستیتو پاستور گفت: طرح تحول نظام سلامت با وجود بار مالی سنگین برای دولت، مرحله به مرحله پیش خواهد رفت و تا رسیدن به نقطه ای مطلوب، متوقف نخواهد شد.