معاون کل نهاد ریاست جمهوری در تجلیل از خالق اثر میرزا آقا دستفروش اردبیلی:

هنرمند با نگاه خلاق و موشکافانه می تواند در تحولات سیاسی و اجتماعی جامعه خود اثرگذار باشد/ رویکرد دولت ایجاد شرایط بهتری برای استفاده از پتانسیل جوانان است

معاون کل نهاد ریاست جمهوری با تجلیل از عکاس و هنرمند خالق اثر میرزا آقا مرد دستفروشی که عکسش در یکی از سخنرانی‌های دکتر روحانی منتشر شد، گفت: یک هنرمند با نگاه خلاق و موشکافانه می تواند در تحولات سیاسی و اجتماعی جامعه خود اثرگذار باشد.

شناسه خبر: 99679 -

سه شنبه 13 تير 1396 - 10:57

دکتر مرتضی بانک روز سه شنبه در دیدار فرید موسوی عکاس جوان اهل استان اردبیل، اثر این عکاس را بسیار ارزشمند و اثرگذار توصیف کرد و گفت: این تصویر هنرمندانه نشان می‌دهد که یک هنرمند جوان می تواند به خوبی از لحظه‌ها، استفاده کرده و اثری با محتوای سیاسی و اجتماعی خلق کند که چه بسا این گونه آثار در مقطعی می‌تواند باعث تحرک جامعه شده و از یک جریانی پشتیبانی کرده و نتیجه بخش باشد.

وی با تأکید بر اهتمام دولت برای استفاده از پتانسیل جوانان در توسعه و تعالی کشور، گفت: کشورمان به دلیل برخورداری از نیروهای جوان، مبتکر و خلاق می‌تواند به صورت هدفمند و شتابان به پیش رفته و توسعه یابد.

معاون کل نهاد ریاست جمهوری افزود: اگر از جوانان مستعد که سرمایه‌های اصلی کشورمان هستند به خوبی استفاده شود، آنان می‌توانند شور، نشاط، پیشرفت، تعالی و توسعه روزافزون کشور را در سایه انرژی، تفکر، ابتکار و تلاش بی‌وقفه خود رقم بزنند.

دکتر بانک خاطر نشان کرد: البته در همه جای دنیا به نیروی انسانی مجرب هم نیاز وجود دارد، اما آنچه موتور محرک یک جامعه است، جوانان هستند که اگر براساس برنامه و هدفی مشخص برای آینده و توسعه کشور ساماندهی و انسجام یابند، می‌توانند بسیار تأثیرگذار باشد.

معاون کل نهاد ریاست جمهوری گفت: جوانان کشورمان به انقلاب و نظام اسلامی خود علاقمند هستند و باید از ابتکار و خلاقیت آنها برای ارتقاء هر چه بیشتر کشور استفاده کنیم چرا که جوانان می‌توانند مایه برکت برای کشور باشند و همواره هر اتفاق مثبتی در کشور با حضور جوانان رقم خورده و در همه عرصه ها نیز پشتیبان کشورشان بوده و هستند.

وی با تأکید بر اینکه با تکیه بر نیروی جوان می‌توان مشکلات را برطرف کرد، اظهار داشت: رویکرد دولت این است که شرایط بهتری را برای استفاده از پتانسیل جوانان فراهم سازد و در این راستا چند تصمیم مهم از جمله احیاء سازمان ملی جوانان ، بکارگیری دستیاران جوان و طرح استفاده از بخشی از جوانان و زنان در پست‌های مدیریتی به منظور تربیت مدیران آینده کشور در دستور کار دولت قرار دارد.

در این دیدار فرید موسوی عکاس جوان اردبیلی از توجه دولت و شخص دکتر روحانی به جوانان و اعتماد به آنان قدردانی کرد.

شناسه خبر: 99679

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده