با حضور دکتر روحانی؛

دو واحد تولیدی فیبر خام در شهرک صنعتی سفیدرود افتتاح شد/ اشتغال‌زایی 600 نفری جوانان استان گیلان

دو واحد صنعتی بزرگ تولید چوب و ورق‌آلات ام‌دی‌اف و اچ دی‌اف با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، روز پنج‌شنبه در شهرک صنعتی سفیدرود در استان گیلان به بهره‌برداری رسید.

شناسه خبر: 98480 -

پنجشنبه 10 فروردين 1396 - 12:48

این طرح‌های صنعتی با تلاش‌های دولت تدبیر و امید و در راستای تأکیدات و منویات مقام معظم رهبری درباره سیاست‌‌های اقتصاد مقاومتی، با سرمایه‌گذاری 450 میلیارد تومانی بخش خصوصی و اشتغال‌زایی، 600 نفری افتتاح شد.

مجتمع آرین تخته و آرین مریم دو واحد صنعتی هستند که با حضور رییس جمهور افتتاح شد. این دو واحد 450 هزار متر مکعبی قادر به تولید ورق‌های ام‌دی‌اف، اچ دی‌اف، فیبر خام و روکش هستند.

کارخانه تولید ام‌دی‌اف آرین تخته به عنوان بزرگترین تولید کننده امی‌دی‌اف و اچ دی‌اف در کشور با بهره‌گیری از خلاقیت مدیران و جوانان ایرانی و همچنین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید تخته‌های فشرده چوبی فعالیت می‌کند.

فاز اول کارخانه با ظرفیت سالانه 250 هزار متر مکعب تولید ام‌دی‌اف و اچ‌‌دی‌اف می‌تواند بخش بزرگی از نیاز داخلی کشور را تأمین کند.

کارخانه ام‌دی‌اف آرین مریم نیز بر مبنای بهره‌گیری از فناوری روز دنیا و تخصص و تجربه نیروهای توانمند بومی کشور، جهت تأمین نیاز کشور به تخته‌های فشرده چوبی طراحی شده است.

فاز اول این کارخانه با ظرفیت سالانه 200 هزار متر مکعب تولید ام‌دی‌اف و اچ‌دی‌اف به منظور عرضه محصولی با کیفیت استاندارد به بازار، بهره‌برداری شد.

شناسه خبر: 98480

- رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده