در حاشیه جلسه شورای اداری خراسان رضوی و با دستور رییس جمهوری انجام گرفت ؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چند طرح و پروژه در استان خراسان رضوی / بهره برداری از ٨ مجتمع آبرسانی روستایی در سه استان کشور

چند طرح و پروژه استانی روز پنجشنبه و در حاشیه جلسه شورای اداری استان خراسان رضوی با دستور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

پنجشنبه 11 آذر 1395 - 16:15

در این مراسم، پروژه های  باند دوم محور مهنه- گناباد و افتتاح باند دوم محور بجستان – فردوس، توسعه پست ٤٠٠ کیلو ولت نیشابور،  پست ١٣٢/٢ کیلو ولت شهرک صنعتی چناران و خط تغذیه آن،  پست ١٣٢/٢ کیلو ولت فارمد و خط تغذیه آن در مشهد، پست ١٣٢/٢ کیلو ولت شهر چناران و افزایش ظرفیت پست شهرک صنعتی خیام نیشابور ، افتتاح شدند.

عملیات اجرایی بیمارستان ٥٤٠ تختخوابی در حاشیه شرق مشهد نیز که از جمله طرح های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان خراسان رضوی است، با اعتباری بالغ بر ٢٧٠ میلیارد تومان آغاز شد.

افتتاح مزرعه مرغ مادر گوشتی دیزباد نیشابور، افتتاح گلخانه تولید گل رز در چناران، افتتاح کارخانه جوجه کشی مرغ مادر و بهره برداری از شبکه آبیاری تحت فشار در سطح ٧٠ هکتار از اراضی در فریمان، طرح های وزارت جهاد کشاررزی برای این استان است.

همچنین افتتاح کارخانه اسید سیتریک جوین در سبزوار، بهره برداری از طرح تولید پلی استایرن مقاوم و معمولی و افتتاح طرح تولید کلیدهای مینیاتوری در مشهد از پروژه های انجام شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری بخش خصوصی در استان خراسان رضوی است.

 در این مراسم همچنین ٨ مجتمع آبرسانی روستایی در قالب ٦٢ روستا در استان های سمنان، کرمانشاه و خراسان شمالی با دستور رییس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

در این راستا در استان سمنان آبرسانی به ٢٥ روستا با جمعیت ١٥٥٧٥ نفر و اجرای ٩٩ کیلومتر خط انتقال، مخازن ذخیره و ایستگاه پمپاژ، در استان کرمانشاه آبرسانی به ٨ روستا با جمعیت ١٦٦٩ نفر و اجرای ١٣ کیلومتر خط انتقال و ١٥ کیلومتر شبکه توزیع برق و در استان خراسان شمالی آبرسانی به ٢٩ روستا با جمعیت ١٤٤٢٠نفر و اجرای ٦.٥ کیلومتر خط انتقال و ١٢ کیلومتر شبکه توزیع برق به انجام خواهد رسید.

شناسه خبر: 96617