معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در دیدار خانواده شهید محمد عموئی:

8 سال دفاع مقدس، آیینه تمام‌نمای ایثارگری‌، فداکاری‌ و رشادت‌های بسیجیان است/ تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در دیداری صمیمی با خانواده شهید محمد عموئی از شهدای دوران دفاع مقدس ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، تصریح کرد: در طول 8 سال دفاع مقدس، شهدا همواره به دنبال بالا بردن پرچم عظمت اسلام و ایران اسلامی بودند.

شناسه خبر: 96593 -

سه شنبه 9 آذر 1395 - 18:07

"مرتضی بانک" عصر سه‌شنبه در این دیدار که همزمان با هفته بسیج انجام شد، با بیان اینکه در متن 8 سال دفاع مقدس، فداکاری و ایثارگری‌هایی وجود داشت که بی‌نظیر بود، اظهار داشت: همه شهدا با وجود کشش‌های دنیوی از جمله فرزند، خانواده، پست، مقام و مال، «پاکی» و «عهد با خداوند» را ترجیح دادند که چنین ارزش‌هایی مختص مردان خداست.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه هفته بسیج یادآور خاطراتی است که رابطه مستقیم با شرافت یک کشور و ملت چون ایران دارد، تصریح کرد: 8 سال دفاع مقدس، آیینه تمام‌نمای ایثارگری‌، فداکاری‌ و رشادت‌های بسیجیانی است که به معنای واقعی لشگر مخلص خدا بودند و هر چه داشتند در راه اسلام و میهن خود تقدیم کردند.

بانک هدف از دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و افزود: به فضل الهی، نهال انقلاب اسلامی با آبیاری خون شهدا امروز به درخت تنومند و نظام مستحکمی تبدیل شده که هیچ نظام سلطه‌ و مستکبری نمی‌تواند به آن صدمه بزند.

در این دیدار که حسن منصفی مسوول بسیج نهاد ریاست جمهوری و سازمان های تابعه نیز حضور داشت، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با اهداء لوح تقدیر از خانواده این شهید گرانقدر تجلیل کرد.

خانواده شهید محمد عموئی نیز خاطراتی از سجایای اخلاقی، صبر، فداکاری و ایثارگری شهید بیان کردند.

شهید  محمد عموئی در سال 1361 در منطقه سرپل ذهاب ، به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

شناسه خبر: 96593

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده