تشکیل جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان البرز به ریاست دکتر روحانی

جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان البرز به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی تشکیل شد و در آن راههای ایجاد شتاب در روند توسعه و پیشرفت و موانع و مشکلات استان بویژه در حوزه حمل و نقل و ترافیک بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

سه شنبه 18 آبان 1395 - 13:46

در این جلسه که روز سه شنبه با حضور وزرای راه و شهرسازی ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ،علوم ، تحقیقات و فناوری ، ورزش و جوانان ، جهاد کشاورزی ، رییس سازمان برنامه و بورجه کشور ، رییس بانک مرکزی و معاون اجرایی رییس جمهوری و استاندار البرز برگزار گردید ، پس از ارایه گزارشی از برنامه ها و پروژه های هر کدام از دستگاه های اجرایی ، روند توسعه شتابان استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
برطرف کردن مشکل استان البرز در حوزه حمل و نقل و ترافیک ، مهمترین محور و موضوع اصلی این جلسه بود که پس از بررسی های انجام شده ، در خصوص راههای رفع این معضل با تقویت بخش راه سازی و راه آهن تصمیم گیری شد .
در جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان البرز همچنین نیاز های مردم استان البرز در بخش های بهداشت و درمان ، ارتباطات و حوزه های مرتبط با آن ، صنعت ، مسایل زیست محیطی ، گاز رسانی به مناطق محروم و روستاها و موضوعات فرهنگی و ورزشی مورد بحث و بررسی دقیق قرار گرفت.
رییس جمهوری قرار است چهارشنبه بیست و ششم آبان ماه در قالب سفر کاروان تدبیر و امید به استان البرز سفر کند.

شناسه خبر: 96274