نشست مشترک معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد

نشست مشترک معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با سردار موسی کمالی معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح و معاونین وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی به منظور بررسی مشکلات جذب نیروهای امریه در دستگاههای اجرایی برگزار شد.

شناسه خبر: 95854 -

يکشنبه 25 مهر 1395 - 11:47

دکتر سید ابوالفضل رضوی روز یکشنبه در این نشست گفت: برابر توافق با ستاد کل نیروهای مسلح و نامه ای که سردار فیروزآبادی رییس وقت ستاد به معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ارسال کردند، مقرر شد موضوع جذب نیروهای امریه برای دستگاههای اجرایی، به شکل متمرکز و صرفا از کانال این معاونت درخواست و پیگیری شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به برخی مشکلات که از سوی سردار کمالی و دیگر مسئولان معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در این نشست مطرح شد، افزود: با سرعت و قطعیت حل این مشکلات را پیگیری می کنیم. سربازان، جوانان و آینده سازان کشور هستند و چنانکه در این نشست مطرح شد، باید از توان و ظرفیت آنها برای آبادانی کشور، به ویژه عمران مناطق محروم استفاده شود.

دکتر رضوی از دستگاههای اجرایی خواست تا ضمن ارائه درخواستهای خود برای جذب نیروهای امریه به این معاونت، در به کارگیری این نیروها نهایت دقت را به خرج دهند تا هم از این ظرفیت استفاده بهینه شود و هم حقی از جوانان کشور تضییع نشود.

سردار کمالی و برخی دیگر از مسئولان معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح نیز در این نشست مشکلات موجود در روند جذب و بکارگیری نیروهای امریه را تشریح کردند.

شناسه خبر: 95854

- نهاد ریاست‌جمهوری

- جلسات

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده