حجت الاسلام انصاری در بازدید از مرکز ارتباطات مردمی در قزوین:

راه اندازی سامانه 111 ارتباط مردم با دولت را سامان داده و کرامت آنها را ارتقا می دهد

معاون حقوقی رییس جمهوری اظهار داشت: راه اندازی سامانه 111 ابتکار بسیار ارزشمندی در دولت تدبیر و امید است که به وسیله آن نحوه ارتباط گیری مردم با  دولت سامان پیدا کرده و اصل تکریم مردم از جایگاه بالایی برخوردار شده است.

شناسه خبر: 95586 -

پنجشنبه 8 مهر 1395 - 16:34

حجت الاسلام والمسلمین دکتر مجید انصاری در حاشیه بازدید از مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان قزوین گفت: در گذشته مردم  در نحوه ارتباط گیری با  دولت با سختی ها و مشکلاتی مواجه بودند و در پیگیری نامه های خود با مشکلاتی رو به رو می شدند که این مشکل با راه اندازی مرکز ارتباطات مردمی تا حدود زیادی برطرف شد.

دکتر انصاری اظهار کرد: با وجود سامانه 111 قبل از سفر رییس جمهوری به هر استانی پیگیری ها آغاز می شود و مردم می توانند مطالبات، شکایات و نظرات خود را به صورت تلفنی مطرح کنند.

معاون حقوقی رییس جمهوری خاطرنشان کرد: مردم پس از اعلام نظرات خود  و دریافت کد پیگیری می توانند به وسیله فرآیند طراحی شده، مشکلات خود را پس از گذشت زمان مورد نظر پیگیری کنند.

حجت الاسلام والمسلمین انصاری گفت: به طور قطع به مشکلات و معضلات مردم به وسیله این سامانه پاسخ داده می شود و در حد توان اقدامات لازم انجام می‌شود.

شناسه خبر: 95586

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده