معاون اجرایی رییس جمهور در مراسم افتتاح سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی استان قزوین:

مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری هدیه ای از طرف دولت برای پاسخگویی همراه با تکریم است / تمام درخواست های ثبت شده در سامانه 111 پیگیری و بررسی می شود

معاون اجرایی رئیس‌جمهوری در مراسم افتتاح سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان قزوین، این سامانه را الگویی مناسب برای برقراری ارتباط عزتمند مردم با مسئولین و دریافت نظرات و پیشنهادات مردمی دانست و گفت: مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری نمونه‌ای از نوآوری های دولت تدبیر و امید است که در تمامی استان ها اجرا می‌شود و 700 نفر اپراتور به صورت 24 ساعته و چهار شیفت فعالیت می‌کند.

شناسه خبر: 95509 -

سه شنبه 6 مهر 1395 - 14:04

دکتر محمد شریعتمداری با بیان اینکه دولت به عنوان تقدیم یکی از هدایای خود به مردم شریف کشور، مرکز ارتباطات مردمی را راه‌اندازی کرده است تا به مشکلات و معضلات مردم با تکریم پاسخ دهد، ادامه داد: این مرکز فعالیتی همراه با تکریم مردم استان قزوین دارد و به صورت کاملا محترمانه با مردم استان قزوین ارتباط می گیرد.

دکتر شریعتمداری خاطرنشان کرد: همه تماس های انجام شده با مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری مورد اهتمام دولت است و تمامی آنها پیگیری، بررسی و در صورت قابلیت اجرا بی تردید انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قبل از سفر کاروان تدبیر و امید به استان قزوین دو نظر سنجی درباره نقاط ضعف و قوت دولت در بین مردم استان صورت گرفته است، بیان کرد: معضل اشتغال، عمران شهری و توجه به زیرساخت های اقتصادی استان جزو مهم ترین معضلات استان قزوین از دید مردم محسوب می‌شود که دولت تلاش دارد تا تمامی این مشکلات را برطرف کند.

معاون اجرایی رئیس‌جمهوری افزود: در نظرسنجی های انجام شده از سوی دولت از شهروندان قزوینی مشخص شد که 41 درصد درخواست ها و مطالبه های آنان مربوط به موضوع اشتغال بوده که البته این مساله مشکلی عمومی و در سطح کشور مطرح است.

دکتر شریعتمداری با اشاره به اینکه یکی از اهداف انجام مذاکرات هسته ای که منجر به عقد سند برجام شد، بهبود شرایط کسب و کار در کشور و رونق سرمایه گذاری و در نتیجه ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور است، گفت: در طول سه سال گذشته دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت ها و تنگناهای مالی مختلف در حوزه اشتغال گام های موثری برداشته است و بر اساس آمارهای تامین اجتماعی در این مدت بیشتر از 600 هزار شغل ایجاد شده که البته متناسب با نیاز کشور نبوده و باید بیشتر به این حوزه پرداخت.

در مراسم افتتاح سامانه سامد استان قزوین، فریدون همتی استاندار ، اسماعیل سماوی رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، مقامات ارشد محلی و همچنین جمعی از خانواده شهدا حضور داشتند.

معاون اجرایی رئیس‌جمهوری قبل از افتتاح سامانه 111 با حضور در مقابل یادمان شهدای استان قزوین با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای استان ادای احترام کرد.

شناسه خبر: 95509

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای استانی

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده