رییس جمهوری درگذشت مادر شهیدان کولیوند را تسلیت گفت/ نام و یاد این اسوه ایثار برای همیشه در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد ماند

رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاجیه خانم «فاطمه سلطان کاروند» مادر بزرگوار شهیدان سلحشور محمدصفا، محمدباقر و محمدحسن و جانبازان سرافراز محمدجواد و محمدقربان کولیوند، تصریح کرد: نام و یاد این اسوه ایثار برای همیشه در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد ماند.

شناسه خبر: 94981 -

دوشنبه 8 شهريور 1395 - 17:37

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم حاجیه خانم «فاطمه سلطان کاروند» مادر بزرگوار شهیدان سلحشور محمدصفا، محمدباقر و محمدحسن و جانبازان سرافراز محمدجواد و محمدقربان کولیوند، موجب تأثر و تألم خاطر شد.

نام و یاد این اسوه ایثار که با اعتقاد راسخ به آموزه‌های متعالی اسلام و ارادت عمیق قلبی به خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام، سه شهید والا مقام و دو جانباز دلیر پرورش داد و تقدیم انقلاب و ایران اسلامی کرد برای همیشه در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد ماند.

اینجانب این مصیبت را به خانواده محترم آن مرحوم به ویژه جناب آقای دکتر محمد جواد کولیوند نماینده محترم مردم شریف استان البرز در مجلس شورای اسلامی تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن سفر کرده، رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

حسن روحانی

شناسه خبر: 94981

- دولت یادهم و دوازدهم

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده