دکتر نهاوندیان در دیدار خانواده شهیدان سرلک و شجاعی فر:

عزت و استقلال ایران اسلامی مدیون شهدا و خانواده بزرگ شهیدان و ایثارگران است/ ایران اسلامی در ریل حرکت رو به جلو قرار گرفته است

رییس دفتر رییس‌جمهوری در فضای صمیمی با مادر شهیدان سرلک و شجاعی‌فر دیدار و از صبر و استقامت مادران این شهیدان تجلیل کرد.

شناسه خبر: 94949 -

يکشنبه 7 شهريور 1395 - 14:38

دکتر محمد نهاوندیان روز یکشنبه در جریان سفر به شهرستان ری در این دیدار سرزده، ضمن دلجویی از مادران  شهیدان سرلک و شجاعی‌فر،  با بیان اینکه عزت و استقلال ایران اسلامی مدیون شهدا و خانواده بزرگ شهیدان و ایثارگران است، اظهار داشت: دولت از دیدار با خانواده شهیدان انرژی و قوت می‌گیرد.

رییس دفتر رییس‌جمهوری در این دیدارهای جداگانه ، خطاب به مادران این شهیدان، با تجلیل از صبر و پایداری آنان، گفت: شما در مسیر حضرت زینب(س) قرار دارید، همچنان که این حضرت الگوی صبر و استقامت است.

دکتر نهاوندیان همچنین با اشاره به تلاش‌های دولت برای تأمین آسایش و رفاه مردم، گفت: امروز شرایط کشور با عنایت الهی و به واسط صبر و ایستادگی مردم بسیار بهتر از گذشته است و کشورمان در ریل حرکت رو به جلو قرار گرفته است.

در این دیدار مادر شهیدان سرلک و شجاعی‌فر خاطراتی از فرزندان شهید خود بیان کردند.

ابراهیم و اسماعیل سرلک در سال‌های 60 و 65 به درجه رفیع شهادت نایل آمدند و شهیدان رضا، جعفر و صادق شجاعی‌فر نیز در سال‌های 62، 64 و 66 به فیض شهادت رسیدند.

 

شناسه خبر: 94949

- دفتر رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده