حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:

اگر در تمام کارها رضایت خداوند و امام زمان (عج) در نظر باشد، شک نکنید موفق خواهید بود/ تقدیر از اقدامات و تلاشهای انجام شده در سه سال گذشته

حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام به دکتر روحانی و تقدیر از اقدامات و تلاشهای انجام شده در سه سال گذشته، برای مسئولین و دولتمردان آرزوی توفیق خدمت بیشتر کرد.

شناسه خبر: 94911 -

شنبه 6 شهريور 1395 - 19:20

این مرجع عالیقدر تقلید افزودند: اگر در تمام کارها رضایت خداوند و امام زمان (عج) در نظر باشد، شک نکنید که در تمام اقدامات موفق خواهید بود.

حضرت آیت الله وحید خراسانی اظهارداشتند: خدمت به مردم با نیت خیر و در راستای جلب رضایت اهل بیت(ع) به عنوان اصول اصلی دولت در تمامی برنامه ریزی ها  و اقدامات باید مدنظر باشد. اگر مسئولین بیش از پیش رابطه خود را با خداوند و امام زمان (عج) تقویت کنند، حتما در برابر همه مشکلات پیروز و موفق خواهند بود و هیچ مشکلی در برابر این دو کلمه تاب مقاومت نخواهد داشت.

دکتر محمد نهاوندیان نیز در این دیدار که به مناسبت هفته دولت انجام شد، گزارشی از تلاشها، اقدامات و خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ارایه داد.

 رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام دکتر روحانی به اهتمام و توجه ویژه دولت به حل و رفع ریشه ای مشکلات و معضلات مردم و کشور اشاره و تصریح کرد: دولت با هدف تسهیل و تسریع مسیر پیشرفت کشور مجموعه برنامه ها و اقداماتی را برنامه ریزی کرد که در نتیجه آنها همزمان با تلاش برای رفع محدودیتهای اعمال شده در تعامل کشور با جهان، در داخل نیز با برنامه ریزی دقیق انجام شده، نرخ تورم بالای 40 درصد مهار شده و رکود و نرخ رشد منفی رفع شدند.

دکتر نهاوندیان خاطرنشان ساخت: با آرامش و ثبات ایجاد شده در کشور، زمینه برای رونق اقتصادی در کشور از هر زمان دیگری مهیاتر است.

شناسه خبر: 94911

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده