معاون حقوقی رئیس‌جمهور در قزوین:

اصلاح نظام اداری در قالب دولت الکترونیک در دستور کار دولت است

معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: اصلاح نظام اداری کشور در قالب اجرای طرح دولت الکترونیک در دستور کار دولت بوده و نیازمند مشارکت مسئولان است.

شناسه خبر: 94906 -

شنبه 6 شهريور 1395 - 18:29

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مجید انصاری روز شنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های دولت یازدهم اظهار داشت: خوشبختانه دولت در طول فعالیت خود علی‌رغم وجود مشکلات بسیار در عرصه‌های مختلف گام‌های مطلوبی برداشته است که مهم‌ترین آن مسئله تأمین امنیت کشور است.

وی با بیان ارتباط مستحکم بین قوا و دستگاه‌های اجرایی کشور بیان کرد: ارتباط بین دولت و قوای مقننه و قضاییه و سایر دستگاه‌های اجرایی در زمینه ایجاد آرامش و امنیت کشور نقش بسزایی داشته و در سایه این وحدت زمینه خدمتگزاری به مردم فراهم است.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور تصریح کرد: در حال حاضر توجه عمده دولت به رفع مشکلات اقتصادی کشور و به ویژه ایجاد اشتغال بوده که اقدامات مطلوبی در این زمینه انجام شده است و در نیمه دوم سال اثرات آن مشخص خواهد شد.

دکتر انصاری با اشاره به جایگاه مؤثر ائمه جمعه در کشور خاطرنشان کرد: ارتباط دولت با روحانیون ویژه بوده و این ارتباط برای دولت فرصت مغتنمی محسوب شده که باید در راستای تحقق اهداف تعیین شده به‌کارگیری شود.

وی ادامه داد: مسئله رانت اطلاعاتی در کشور یکی از مشکلات جدی کنونی بوده که نیازمند توجه و برنامه‌ریزی از سوی مسئولان مربوطه است.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: اصلاح نظام اداری در قالب دولت الکترونیک در دستور کار جدی دولت بوده و در این زمینه در حال تصویب قوانین و لایحه‌های مربوطه هستیم.

دکتر انصاری تقویت بنیه اقتصادی و تأمین امنیت غذایی مردم کشور را از  جمله دستاوردهای دولت عنوان کرد.

شناسه خبر: 94906

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده