با حضور معاون حقوقی رییس جمهوری؛

هشت پروژه عمرانی و خدماتی در قرچک به بهره برداری رسید

هشت پروژه عمرانی و خدماتی در سومین روز هفته دولت با حضور معاون امور حقوقی رییس جمهوری در شهرستان قرچک افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شناسه خبر: 94875 -

پنجشنبه 4 شهريور 1395 - 19:06

حجت الاسلام والمسلمین دکتر مجید انصاری روز پنجشنبه در سومین روز هفته دولت، با سفر به شهرستان قرچک در مراسم افتتاح هشت پروژه عمرانی و خدماتی در این شهرستان، اظهار امیدواری کرد که آغاز به کار واحدهای صنعتی مختلف در شهرک صنعتی قرچک علاوه بر ایجاد شغل برای جوانان این شهرستان، به ارتقای سطح و کیفیت تولیدات ملی هم کمک کند.

معاون امور حقوقی ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه دولت با همه توان از سرمایه گذاری و تولید بخصوص در واحدهای کوچک و متوسط حمایت می کند، گفت: امسال در راستای اقتصاد مقاومتی تدابیر ویژه ای برای نظام بانکی اتخاذ و بانکها مکلف شده اند تمام توان خود را برای تامین نقدینگی و پول مورد نیاز واحدهای صنعتی به کار گیرند.

دکتر انصاری با اشاره به اینکه خود سیستم بانکی هم داوطلبانه برای کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی وارد میدان شده است، اظهار داشت: دولت امسال هفت هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی را برای کمک به راه اندازی یا رفع مشکلات شان شناسایی کرده است.

معاون حقوقی رییس جمهوری با اشاره به اینکه شهرستانهای اطراف تهران بار جمعیتی تهران را بر دوش می کشند، تصریح کرد: این شهرستانها و مردم آن سزاوار برخورداری از رفاه بیشتر و تلاش برای رفع موانع توسعه این مناطق هستند.

دکتر انصاری تاکید کرد: باید هر چه را می توانیم در داخل تولید کنیم، خودمان تولید کنیم و بازارهای هدف منطقه را هم پوشش دهیم. باید با ترویج فرهنگ مصرف کالای داخلی، همه از کالاهای ساخت داخلی در راستای حمایت از تولید ملی و سرمایه گذارانی که ریسک سرمایه گذاری را پذیرفته و برای آبادانی کشور به میدان آمده اند، حمایت کنیم.

معاون امور حقوقی رییس جمهوری در این سفر، بوستان خانواده روستای ولی آباد قرچک، عملیات اجرایی راه جدید دسترسی به شهرک صنعتی قرچک، مخازن زیرزمینی و هوایی ایستگاه پمپاژ شهرک صنعتی قرچک، پست برق سیار 20 کیلوولت شهرک صنعتی قرچک، کارخانه تولید حصیر پلاستیکی و پست و کانال خروجی پست برق 63 کیلوولت قرچک را افتتاح کرد.

شناسه خبر: 94875

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده