دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی از ایرنا دیدن کرد

همزمان با هفته دولت، دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با حضور در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی از بخش های مختلف ایرنا دیدن کرد.

شناسه خبر: 94853 -

چهارشنبه 3 شهريور 1395 - 13:48

الهام امین زاده درجریان این بازدید پس از دیدار با محمد خدادی مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی از بخش های مختلف ایرنا دیدن و با فعالیت های این رسانه آشنا شد.

وی از بخش های مختلف ایرنا همچون اخبار خارجی و اخبار داخلی دیدن کرد و در جریان روند تهیه و تولید اخبار و گزارش های خبری، تصویری و انتشار آن ها بر روی خروجی های مختلف این سازمان قرار گرفت.

دکتر امین زاده و هیات همراه پس از این بازدید، باشرکت در یک نشست خبری به پرسش های مختلف خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در باره حقوق شهروندی پاسخ گفت.

دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی همچنین روز سه شنبه و همزمان با نخستین روز از هفته دولت با حضور در خبرگزاری ایسنا از بخش های مختلف این خبرگزاری بازدید و از تلاش های خبرنگاران و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.

 دکتر امین زاده در این بازدید ، با توضیحات مدیر عامل و مسئولین خبرگزاری ایسنا در جریان روند کاری این خبرگزاری و تولید اخبار قرار گرفت.

دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی بر ضرورت اطلاع رسانی به موقع و کامل دستاوردهای دولت تدبیر و امید تاکید و از خدمات و زحمات جامعه رسانه ای کشور قدردانی کرد.

شناسه خبر: 94853

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده