دکتر نهاوندیان در حاشیه بازدید از سامانه 111 استان کهگیلویه و بویراحمد:

برای تقویت زیرساخت های کهگیلویه و بویر احمد و تامین مالی پروژه ها تصمیمات خوبی اتخاذ شده است

رییس رفتر رییس جمهور در حاشیه بازدید از سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری استان کهگیلویه و بویراحمد در مصاحبه با خبرنگاران با تبریک میلاد امام رضا ( ع ) و قدردانی از زحمات دست اندرکاران و کارشناسان این سامانه گفت: سامانه 111 این امکان مناسب را برای همه مردم استان در شهرها و روستاها فراهم کرده که با کمترین زحمت، دیدگاه ها و نظرات خود را با رییس جمهور در میان بگذارند.

شناسه خبر: 94746 -

دوشنبه 25 مرداد 1395 - 11:43

دکتر محمد نهاوندیان همچنین با اشاره به تصمیمات دولت تدبیر و امید برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارداشت:تصمیمات خوبی برای تقویت زیرساخت های استان و نیز تامین مالی پروژه ها اتخاذ شده و امیدوارم با اعتبارات اختصاص یافته ،مشکلات واحدهای تولیدی استان به نحوی برطرف شود که موجبات اشتغال جوانان استان را فراهم سازد.

وی اضافه کرد:مطمئن هستم با فرصت هایی که استان در بخش های مختلف بویژه در زمینه های گردشگری، صنعت، معدن و کشاورزی برخوردار است می توان گام های بلندی در راستای حل و فصل مشکل بیکاری جوانان استان برداشت.

رییس رفتر رییس جمهور رویکرد اصلی دولت را حل و فصل ریشه ای مشکلات مردم و استان ها دانست و گفت: هدف اساسی دولت در این استان کمک به تقویت زیر ساخت ها و حمایت از فرصت های شغلی است و تصمیم گیری هایی که در این زمینه انجام شده، مشوق های خوبی برای افزایش سرمایه گذاری در این استان محسوب می شود.

شناسه خبر: 94746

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای استانی

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده