با حضور معاون اجرایی رییس جمهور ؛

سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

معاون اجرایی رییس جمهور در مراسم افتتاح سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان کهگیلویه و بویراحمد، این سامانه ارتباطی را الگویی مناسب برای برقراری ارتباط عزتمند مردم با مسئولین و دریافت نظرات و پیشنهادات مردمی دانست و گفت: یکی از موفقیت ها و تدابیر دولت یازدهم استفاده از روش های نوین به منظور انتقال نظرات و دیدگاه های مردم به دولتمردان است و سامانه 111 با این هدف راه اندازی شده است.

شناسه خبر: 94681 -

شنبه 23 مرداد 1395 - 20:48

دکتر محمد شریعتمداری در این مراسم که روز شنبه و با حضور سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سماوی رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری و جمعی از خانواده های معظم شهدا و مسئولان استان برگزار شد، با بیان اینکه تکریم مردم و حفظ شان و کرامت آنان از اهداف اصلی راه اندازی سامانه 111 است، اظهارداشت: سیستم کنونی به مراتب بهتر از نامه دادن است و ضمن اینکه مردم به زحمت نمی افتند و شان، عزت و کرامت آنان حفظ می شود و درخواست ها نیز به راحتی قابل پیگیری است.
معاون اجرایی رییس جمهور همچنین با تبریک میلاد با سعادت امام رضا(ع)؛ هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، تقارن سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان کهگیلویه و بویر احمد با میلاد این امام همام را به فال نیک گرفته و با اشاره به برنامه های دولت برای شتاب بخشیدن به توسعه استان اظهار داشت: دولت از ماهها پیش از سفر ، راههای توسعه استان را در حوزه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی در کانون توجه خود قرار داده و در جلسات مختلف، ابعاد ایجاد گشایش در سطح استان را مورد بررسی قرار داده است.
شریعتمداری افزود: دولت یازدهم از ابتدای شروع به کار، تسریع در توسعه استان را مورد توجه قرار داده و منابع عمرانی اختصاص یافته به استان رشد 300 درصدی نسبت به ادوار گذشته داشته است.
معاون اجرایی رییس جمهور تصریح کرد: سفرهای استانی فرصتی برای شنیدن سخنان مردم و دیدگاه های نخبگان و مقامات محلی و برقراری ارتباط مناسب بین مردم ، مسئولین محلی و مقامات ملی است و نتیجه آن اتخاذ تصمیمات راهبردی در راستای شتاب بخشیدن به روند توسعه استان خواهد بود.
وی با اشاره به استعدادهای انسانی و طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان دارای مشاهیر و مفاخر دینی، علمی و فرهنگی برجسته ای است که در کنار ذخایر طبیعی و معدنی می تواند در توسعه استان شتاب ایجاد کند.
همچنین در این مراسم سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ،سامانه 111 ارتباطات مردمی را بنیانگذاری مبارک دولت تدبیر و امید در امر پاسخگویی در نظام اسلامی دانست و گفت: امیدوارم این الگوی مناسب علاوه بر دریافت مسایل و مشکلات مردمی به شیوه ای سهل و ضمن تکریم ارباب رجوع، به فرهنگی در راستای پاسخگویی با استفاده از سیستم های نوین الکترونیکی تبدیل شود.

معاون اجرایی رییس جمهوری و استاندار کهگیلویه و بویر احمد در این مراسم به یکی از تماس‌های مردمی پاسخ داده و دستورات لازم را برای پیگیری این درخواست‌ صادر کردند.
معاون اجرایی رییس جمهور روز شنبه پیش از افتتاح سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در مقابل یادمان شهدای استان با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای استان ادای احترام کرد.

شناسه خبر: 94681

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده