مولاوردی در بازدید از مراکز جامع خدمات مشاوره و اورژانس اجتماعی شهید نواب صفوی:

برای مقابله با آسیب های اجتماعی اقدامات جزیره ای و جداگانه نمی تواند اثربخشی لازم را داشته باشد/ تاکید بر اهمیت خدمات رسانی سازمان یافته و علمی

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده از مراکز جامع خدمات مشاوره و اورژانس اجتماعی شهید نواب صفوی بازدید و بر اهمیت خدمات رسانی نظام مند و علمی در اینگونه مراکز تاکید کرد.

شناسه خبر: 94600 -

دوشنبه 18 مرداد 1395 - 15:16

خانم شهیندخت مولاوردی روز دوشنبه ضمن بازدید  از واحدهای  مختلف  مراکز خدمات مشاوره و اورژانس اجتماعی شهید نواب صفوی ، با گزارش مسئولین در جریان عملکرد و خدمات این مراکز قرار گرفت.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین در نشست های جداگانه با مدیران و مسئولین این مراکز و روسا و معاونین سازمان بهزیستی با اشاره به برنامه ها و هدفگذاری های معاونت متبوع خویش در راستای شناسایی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و هم افزا کردن و بهره مندی از ظرفیت های دستگاه های مختلف در این زمینه اظهار داشت:معاونت امور زنان برای کاهش آسیب های اجتماعی  گام های مفید و موثری  در حد امکانات و مقدورات خود، برداشته است و مصمم است اقداماتش را با قوت ادامه دهد.

مولاوردی با تاکید بر اهمیت توجه به آسیب های اجتماعی و برنامه ریزی همه جانبه برای پیشگیری از آن، گفت: تجربه ثابت کرده که برای مقابله با آسیب های اجتماعی اقدامات جزیره ای و جداگانه نمی تواند اثربخشی لازم را داشته باشد لذا موفقیت در این عرصه نیازمند همکاری های شبکه ای و هم افزایی ظرفیت نهادها و دستگاه های مختلف است و باید نظام مند ، علمی و سازمان یافته حرکت کنیم .

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین با اشاره به ضرورت وجود توازن بین کار و زندگی بانوان شاغل ، بر ادامه تلاش های معاونت متبوع خویش به منظور ارایه تسهیلات لازم به بانوان شاغل و تثبیت جایگاه شغلی بانوان تاکید کرد.

در این بازدید ها ، رییس سازمان بهزیستی و روسای مراکز مذکور با قدردانی از اهتمام و پیگیری های ویژه خانم مولاوردی در خصوص رسیدگی با مشکلات مربوط به زنان ، گزارشی از روند فعالیت ها و خدمات خود در زمینه برخورد با آسیب های اجتماعی ارایه کردند.

شناسه خبر: 94600

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده