معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور روز خبرنگار را تبریک گفت/تقدیر ازهمراهی و همدلی اصحاب رسانه با دولت تدبیر و امید

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور در پیامی با ادای احترام به شهدای عرصه خبر، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی کشور تبریک گفت و از همراهی و همدلی اصحاب رسانه با دولت تدبیر و امید و تلاش خستگی ناپذیرشان در آگاهی بخشی و امید آفرینی، تقدیر و تشکر کرد.

شناسه خبر: 94549 -

يکشنبه 17 مرداد 1395 - 11:13

متن پیام پرویز اسماعیلی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ن و القلم و مایسطرون

روز خبرنگار یادآور انسانهای فداکار و فرهیخته‌ای است ‌که بدون توقع و تنها از سر اخلاص و تعهد، سرمایه عمر خود را وقف دانایی و امید می کنند؛ و به حق، سرچشمه پویایی و ماندگاری جامعه اند.

خبرنگار "پرچمدار حقیقت و پاسدار روشنایی" است. او با درک عمیق از شرایط زمان و مکان و مناسبات جهانی، و نیز قدرشناسی همه فرصت ها و ظرفیت های ملی؛ حافظ آرامش و آگاهی جامعه؛ پیشران امنیت و پیشرفت کشور و بالاتر از همه؛ مرزبان حریم اخلاق، ارزش ها و آرمان‌های ملت است.

اینجانب با ادای احترام به شهدای عرصه خبر، این روز عزیز را به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی کشور تبریک می‌گویم و از همراهی و همدلی اصحاب رسانه با دولت تدبیر و امید، و تلاش خستگی ناپذیرشان در آگاهی بخشی و امید آفرینی، تقدیر و تشکر و دوام سلامتی و توفیق آرزو می کنم.

پرویز اسماعیلی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی

دفتر رییس جمهور

شناسه خبر: 94549

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده