دیدار صمیمی رییس جمهوری با «رضا پورجواد کری بزرگ» از جانبازان 70 درصد دفاع مقدس/تجلیل از صبر و شکیبایی جانبازان

رییس‌ جمهوری به طور سرزده در منزل «رضا پورجواد کری بزرگ» از جانبازان 70 درصد دوران دفاع مقدس حضور یافت و از ایثار و فداکاری وی و خانواده این جانباز گرانقدر تجلیل کرد.

شناسه خبر: 94525 -

چهارشنبه 13 مرداد 1395 - 20:41

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر چهارشنبه در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده معظم شهدا و جانبازان، با حضور در منزل جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس «رضا پور جواد کری بزرگ»، رضایت و خشنودی جانبازان را در کنار صبر و شکیبایی آنان، دو بال اوج جانبازان به قرب الهی دانست.

رییس‌ جمهوری خاطر نشان کرد: مؤمنین واقعی کسانی هستند که به جهاد و ایثار خود افتخار  می کنند و بی‌تردید جانبازان سربلند کشورمان از جمله چنین انسان‌های بزرگی هستند.

دکتر روحانی در این دیدار صمیمی همچنین با تجلیل از صبر و فداکاری همسر این جانباز 70 درصد، اظهار داشت: بی‌تردید همسران جانبازان از اجر و پاداش بی‌پایانی در پیشگاه خداوند متعال برخوردار هستند.

در این دیدار  پور جواد کری‌بزرگ جانباز 70 درصد و همسرشان با اظهار خشنودی فراوان از دیدار با رییس‌ جمهوری خاطراتی از دوران دفاع مقدس بیان کردند.

پور جواد کری بزرگ سال 61 و در سن 20 سالگی در عملیات والفجر یک در منطقه موسیان دهلران به درجه رفیع جانبازی نایل آمده است.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی دکتر روحانی به این جانباز والامقام تقدیم شد.

شناسه خبر: 94525

- دولت یادهم و دوازدهم

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده