به ریاست معاون اجرایی رییس جمهوری؛

جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد

جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان کهکیلویه و بویراحمد به منظور بررسی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان، روز یکشنبه به ریاست دکتر محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس‌ جمهوری برگزار شد.

شناسه خبر: 94492 -

يکشنبه 10 مرداد 1395 - 14:30

معاون اجرایی رییس جمهوری در این جلسه که مسئولین استان کهکیلویه و بویراحمد و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و همچنین مدیران عامل بانک‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری حضور داشتند، با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه این استان، اظهارداشت: استان کهکیلویه و بویراحمد از امکانات و توانمندی های گسترده‌ای در عرصه‌های مختلف گردشگری، کشاورزی و صنعتی برخوردار است و دولت مصمم است این ظرفیت‌ها را در راستای شتاب بخشیدن به توسعه و رفاه مردم استان، فعال کند.

دکتر شریعتمداری اظهار امیدواری کرد با توجه به اولویت‌بندی‌هایی که برای توسعه استان کهکیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است، رویکرد جدیدی برای شتاب بخشیدن به چرخ‌های توسعه استان، اتخاذ شود.

وی همچنین فعال کردن واحدهای تولیدی را به منظور افزایش اشتغال مؤثر در کشور مورد تأکید قرار داد و با اشاره به جاذبه‌های گردشگری استان کهکیلویه و بویراحمد، خاطر نشان کرد: این استان در حوزه جغرافیایی و تاریخی از جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیری برخوردار است که در کنار سایر ظرفیت‌های موجود در استان می‌توان آن را در راستای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر کهکیلویه و بویراحمد، فعال‌تر کرد.

در این جلسه استاندار و نمایندگان استان کهکیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی و نیز مدیران عامل بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با تشریح فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان، پیشنهادات و دیدگاه‌های خود را در بخش‌های مختلف مطرح کردند.

شناسه خبر: 94492

- نهاد ریاست‌جمهوری

- جلسات

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده