با حضور مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری؛

مراسم بزرگداشت سالروز عملیات مرصاد برگزار شد

مراسم بزرگداشت سالروز عملیات افتخارآفرین مرصاد روز سه شنبه و با حضور جمعی از مقامات و کارکنان نهاد ریاست جمهوری برگزار و از جانفشانی ها و رشادت های رزمندگان میهن اسلامی در این عملیات تجلیل و قدردانی شد.

شناسه خبر: 94466 -

سه شنبه 5 مرداد 1395 - 13:34

حجت الاسلام و المسلمین سید رضا اکرمی در این مراسم که با همت مرکز مقاومت بسیج نهاد ریاست جمهوری و سازمان های تابعه برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد ، خاطره و افتخارآفرینی های رزمندگان اسلام در عملیات مرصاد گفت: درباره این عملیات می توان ده ها کتاب از جانفشانی های ملت مسلمان و همیشه درصحنه نوشت.

سردار سید هادی حسینی از فرماندهان یگان های پدافند عملیات مرصاد نیز در این مراسم با اشاره پشتیبانی و حمایت جهانی از رژیم صدام در جنگ هشت ساله علیه جمهوری اسلامی ایران، فداکاری ها و رشادت های جوانان ایران اسلامی در عملیات مرصاد را نمونه و جلوه ای از نصرت الهی یاد کرد و اظهار داشت: همگان باید از آموزه های این عملیات درس و عبرت بگیریم و این نصرت الهی را در زندگی شخصی و اجتماعی خود جاری نماییم.

همچنین حسن منصفی، سرپرست مرکز مقاومت بسیج نهاد ریاست جمهوری و سازمان های تابعه به پیشینه و خیانت های تشکیلات گروهک منافقین  اشاره و خاطر نشان کرد که باید با بهره گیری از درس های هشت سال دفاع مقدس و بویژه عملیات مرصاد با خلوص قلبی در مسیر صحیح انقلاب حرکت کنیم.

شناسه خبر: 94466

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده