رییس دفتر رییس جمهوری در بازدید از سامانه 111 در استان کرمانشاه:

اگر سیاستها بر پایه اشتغال زایی باشد، مراجعه برای اشتغال کم خواهد شد

رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری عصر یکشنبه در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به استان کرمانشاه با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری مستقر در کرمانشاه ، در جریان روند پاسخگویی و رسیدگی به درخواست‌های مردم این استان قرار گرفت.

شناسه خبر: 94369 -

يکشنبه 27 تير 1395 - 18:27

دکتر محمد نهاوندیان در جریان این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از کارشناسان مستقر در این مرکز برای ارائه خدمات شبانه روزی به مردم ، در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت:  مردم با بهره گیری از این سامانه می‌توانند درخواست‌ها، پیشنهادات ، سوالات و شکایات خود را به دولت منعکس کنند.

رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه ما به دنبال این هستیم که فرایند خدمت رسانی در مجموعه دستگاههای دولتی چنان باشد که میزان مراجعات به سامانه 111 کم و کمتر شود،  خاطرنشان کرد: زمانی که دستگاهها وظایف خودشان را به خوبی انجام دهند، تماس با مرکز ارتباطات مردمی نیز کاهش خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه تاکنون عمده تماس هایی که با سامانه 111 برقرار شده است برای اشتغال و دریافت تسهیلات مالی بوده ، گفت: اگر سیاستها بر پایه اشتغال زایی باشد، مراجعه و درخواست برای اشتغال نیز کم خواهد شد.

نهاوندیان تصریح کرد: البته سامانه هایی از این قبیل بازخورد واقعی از احساس مردم نسبت به عملکرد سازمانها و نهادهای استان به ما می دهد و تا زمانی که ما اطمینان حاصل کنیم مجموعه سیستم ها خوب عمل می کند، سامانه هایی از این قبیل تاثیر گذار خواهند بود.

رییس دفتر رییس جمهوری، عمده ترین مسئله در استان کرمانشاه را ایجاد اشتغال دانست و گفت: ما امیدواریم تا با اجرای پروژه های سرمایه گذاری، طرح های عمرانی و منابع تخصیص داده شده برای سرمایه گذاری، این مشکل را برطرف نماییم.

سرپرست نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه ما امیدواریم که فرصت های شغلی خوبی برای جوانان استان ایجاد شود، تصریح کرد: امروز صبح رئیس جمهور از راه اندازی راه اهن استان در اینده ای نزدیک خبر دادند که با اجرایی شدن این پروژه، مرکز استان به شبکه ریلی کشور وصل خواهد شد، همچنین آب رسانی گسترده به این استان، کشاورزی و صنعت کرمانشاه را در مزیت نسبی نسبت به استانهای دیگر قرار می دهد و ان شاالله بیکاری که جوانان دغدغه اش را دارند در نتیجه نگاه به سرمایه گذاری، برطرف خواهد شد.

دکتر نهاوندیان در پایان به تماس تلفنی یکی از شهروندان کرمانشاهی پاسخ داده و دستورات لازم را صادر کرد.

شناسه خبر: 94369

- دیدارهای داخلی

- سفرهای استانی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبط