با حضور معاون اجرایی رییس جمهوری؛

سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان کرمان افتتاح شد/شریعتمداری: مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری به دقت خواسته‌های مردم را بررسی و پیگیری می‌کند

با حضور دکتر محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری، سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان کرمان افتتاح شد.

شناسه خبر: 93426 -

دوشنبه 20 ارديبهشت 1395 - 12:17

در این سامانه بیش از یکهزار و 600 کارشناس به صورت شبانه روزی آماده دریافت نظرات شهروندان هستند تا با دسته بندی متناسب، برای بررسی و حل آنها اقدام شود.

مردم استان کرمان با برقراری ارتباط با مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری می توانند از امروز به مدت سه روز تا پایان روز چهارشنبه نظرات، مطالبات، انتقادها و پیشنهادهای خود را ارائه کنند.

در مراسم افتتاح سامانه سامد استان کرمان، معاون رییس جمهور، علیرضا رزم حسینی استاندار، اسماعیل سماوی رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین مهدی عرب پور امام جمعه موقت کرمان، جمعی از خانواده شهدا و منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

دکتر شریعتمداری در حاشیه این مراسم  و در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه این سامانه برای مردم کرمان این امکان را فراهم می آورد تا در هر نقطه از این استان که حضور دارند در تماس با شماره تلفن111 ، درخواست ها،پیشنهادات و دیدگاه های خود را مطرح کنند، گفت: این سامانه برای پاسخگویی سریع دولت تدبیر و امید به مسایل و نظرات مردم استان کرمان راه اندازی شده است.

معاون اجرایی رییس جمهور افزود: خوشبختانه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری که مرکزی برای برقراری ارتباط با مردم از طریق ارتباطات نوین است، به دقت خواسته‌های مردم را بررسی و پیگیری می‌کند.

معاون اجرایی رییس جمهوری در این مراسم به یکی از تماس‌های مردمی پاسخ داد و دستورات لازم را برای پیگیری درخواست‌های این شهروند کرمانی را صادر کرد.

شناسه خبر: 93426

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

- سفرهای استانی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده