یونسی در دیدار خانواده شهید «فریبرز موریم» از شهدای کلیمی کشور:

ایثار و فداکاری‌ شهیدان آینده کشور را تضمین کرده است

دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با بیان اینکه شهدای ادیان توحیدی بهترین گواه علاقه و عشق پیروان این ادیان به ایران و ارزش‌های ملی است، اظهارداشت: ایثار و فداکاری شهیدان در راه دفاع از میهن و اسلام، باعث عزت، افتخار، سربلندی ایران اسلامی و در نهایت آینده کشور را تضمین کرده است.

چهارشنبه 8 ارديبهشت 1395 - 20:38

حجت‌الاسلام والمسلمین علی یونسی عصر چهارشنبه به مناسبت  «عید پسح، عید آزادی کلیمیان» با خانواده شهید «فریبرز موریم» از شهدای کلیمی کشور در فضایی گرم و صمیمی دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار اظهارداشت: خاستگاه خانواده شهید از هر جا که باشد به همه ملت تعلق دارد و شهید برای همه یکسان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین یونسی با بیان اینکه حضور همه اقشار جامعه در 8 سال دفاع مقدس، نشان داد که تبلیغات دشمنان پوچ و باطل است، گفت: امنیتی که اکنون در کشور داریم به خاطر مجاهدت و فداکاری همه شهدای جنگ تحمیلی است.

دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با اشاره به اینکه همگان باید به ارزش‌های بنیادی و ملی‌مان فکر کنیم، تأکید کرد: هر خطر و دشواری و یا آسایش و امنیتی برای کشور بوجود آید برای تک تک اقشار مختلف جامعه است. همه گروه‌ها و ادیان همچون گذشته با درک این موضوع باید حضور فعال در صحنه داشته باشند.

شهید «فریبرز موریم» در علمیات والفجر مقدماتی در فکه در سن 23 سالگی در جبهه‌های حق علیه باطل به شهادت رسید.

دکتر سیامک مره صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی و رییس و نایب رییس انجمن کلیمیان نیز  در این مراسم حضور داشتند.

در پایان این دیدار به رسم احترام و یادبود و همچنین برای ارج نهادن به صبر، ایثارگری و استقامت خانواده شهیدان، لوح تقدیری به این خانواده شهید اهدا شد.

شناسه خبر: 93216