مولاوردی در مراسم تشییع شهید مدافع حرم در یاسوج شرکت کرد

معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده روز دوشنبه در ابتدای سفر خود به استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تشییع پیکر نورانی اولین شهید مدافع حرم استان کهگیلویه و بویراحمد سردار سپاه «ستار اورنگ» شرکت و با ذکر فاتحه و دلجویی از خانواده این شهید، یاد و نام شهدای والامقام را گرامی داشت.

شناسه خبر: 91832 -

دوشنبه 19 بهمن 1394 - 09:05

شهیندخت مولاوردی با بیان این که آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی مدیون شهداست، اظهار امیدواری کرد: بزودی شاهد نابودی تروریسم، جریان‌های افراطی و توطئه دشمنان باشیم که این امر با ایستادگی، مقاومت و پایداری ملت‌های منطقه بخصوص ملت مظلوم سوریه و عراق محقق خواهد شد.

مولاوردی همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر جهت شرکت در اختتامیه هفتمین نشست منطقه‌ای و کارگاه‌های آموزشی تقویت همکاری‌های تخصصی شبکه‌ای سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه زنان و خانواده و دستگاه‌هایی اجرایی وارد استان کهگیلویه و بویر احمد شده است.

این نشست از 17 بهمن با حضور 180 نماینده سازمان های مردم نهاد امور زنان و خانواده از چهار استان فارس، بوشهر، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و تا امروز 19 بهمن ادامه می یابد. مسایل مختلف حوزه زنان و خانواده از جمله کارآفرینی، اشتغال و کارگاه‌های آموزشی، از موضوعاتی است که در هفتمین نشست منطقه‌ای و کارگاه‌های آموزشی و تقویت همکاری تخصصی شبکه‌ای سازمان‌های مردم نهاد حوزه زنان و خانواده در شمالغرب کشور، مورد بحث و بررسی و تبادل‌نظر قرار گرفته است.

 

شناسه خبر: 91832

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده