رییس جمهوری در دیدار خانواده های معظم شهدای هسته ای:

موفقیت هسته‌ای و اجرای برجام مرهون تلاش‌ همه فرزندان ایران اسلامی، دانشمندان و شهدای هسته‌ای بود

رییس‌ جمهوری در دیدار خانواده‌های معظم شهدای هسته‌ای کشورمان، موفقیت‌ کشورمان در دستیابی به توافق هسته‌ای را ثمره مجاهدت فرزندان ایران اسلامی، شهدای هسته‌ای و صبر و استقامت خانواده‌های آنان دانست.

شناسه خبر: 91319 -

يکشنبه 27 دی 1394 - 18:46

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر یکشنبه و پس از کنفرانس مطبوعاتی با رسانه‌های داخلی و خارجی، به همراه وزیر امور خارجه و رییس سازمان انرژی اتمی در دیدار با خانواده‌های شهدای هسته‌ای، ضمن تبریک موفقیت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام به آنان، گفت: تبریک واقعی باید نثار شما خانواده معظم شهدای هسته‌ای شود که با صبر بی نظیر و نثار عزیزان خود گام‌های بلندی را در این مسیر بنا نهاده اید.

رییس‌ جمهوری خاطر نشان کرد: موفقیت هسته‌ای و اجرای برجام مرهون تلاش‌های همه فرزندان ایران اسلامی، دانشمندان و شهدای هسته‌ای بود که در راه اعتلای علمی و استقلال کشور جان خود را نثار کردند.

دکتر روحانی افزود: خانواده شهیدان بویژه شهدای هسته‌ای، همواره بخاطر صبر و استقامتشان، سرافراز و سربلند هستند و امیدواریم که بتوانیم خادم همه خانواده‌های شهدا بوده و راه آن عزیزان را ادامه بدهیم.

خانواده‌های شهدای هسته‌ای نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های دولت و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای، خاطر نشان کردند که رسیدن به این توافق کار بسیار سختی بود که باعث خوشحالی مردم شد و خداوند، پاداش این عمل خیر را به مسئولان و دست‌اندرکاران اهدا خواهد کرد.

شناسه خبر: 91319

- دولت یادهم و دوازدهم

- دیدارهای داخلی

- اخبار برگزیده