دکتر روحانی در دفتر یادبود مراسم بهره برداری رسمی از فازهای 15 و 16 پارس جنوبی:

پارس جنوبی مظهر اراده ملی و کار و تلاش در زمینه دستیابی مردم به حقوق خود در یک میدان مشترک است/ قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با تلاش شبانه‌روزی لبخند نشاط را بر چهره مردم غیور ایران عزیز نشاند

رییس جمهوری، بهره برداری از فازهای 15 و 16 میدان گازی پارس جنوبی را حرکتی ارزشمند و برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار توانایی های جوانان ایران اسلامی خواند و تاکید کرد: پارس جنوبی مظهر اراده ملی و کار و تلاش در زمینه دستیابی مردم به حقوق خود در یک میدان مشترک است.

شناسه خبر: 91257 -

دوشنبه 21 دی 1394 - 17:19

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز دوشنبه  در دفتر یادبود  مراسم بهره برداری رسمی از این پروژه عظیم ملی نوشت: در روزهای پایانی تحریم ظالمانه با پایان یافتن بخش مهمی از فعالیت مهندسین و تلاشگران عزیز در زمینه بهره‌برداری از منطقه پارس جنوبی، برگ زرینی بر تاریخ پرافتخار توانایی‌های جوانان عزیز این کشور اضافه شد.

رییس جمهوری در این یادداشت افزوده است: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با تلاش شبانه‌روزی در سال‌های تحریم توانست لبخند نشاط را بر چهره مردم غیور ایران عزیز بنشاند و در مسیر خوداتکایی در زمینه انرژی پاک و قدرت اقتصادی کشور و کمک به شرایط زیست محیطی گام بزرگی بردارد.

دکتر روحانی با تبریک این حرکت ارزشمند برای تاریخ نفت و گاز کشور به مسئولین وزارت نفت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای آنان آرزوی توفیق کرده است.

شناسه خبر: 91257

- دولت یادهم و دوازدهم

- سفرهای داخلی

- اخبار برگزیده

گالری مرتبطفیلم مرتبط