بازدید معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری از چهارمین جشنواره تسنیم

شهیندخت مولاوردی از چهارمین جشنواره تسنیم با رویکرد مد و لباس ایرانی – اسلامی و ابتکارات جامعه محور بانوان بازدید کرد.

شناسه خبر: 91254 -

دوشنبه 21 دی 1394 - 16:31

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری بعد از ظهر دوشنبه با حضور در محل برگزاری چهارمین جشنواره تسنیم در محل بوستان گفت‌وگو تهران از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد و با توضیحات مسئولان و دست‌اندرکاران در جریان جزئیات برگزاری آن قرار گرفت.

این جشنواره با هدف ارائه مد و پوشش اسلامی-ایرانی، ترویج سبک زندگی اسلامی-ایرانی در بین خانواده ها و تحکیم بنیان خانواده برگزار شده است.

در چهارمین دوره جشنواره تسنیم براساس نیاز بانوان، پوشش اداری بانوان، پوشش بانوان در اجتماعات خانوادگی و پوشش دختران نوجوان 9 تا 16 سال ارائه شده است. برپایی غرفه هایی با هدف معرفی دستاوردهای بانوان شهر تهران در سطح محلات، ترویج فرهنگ قناعت و ساده زیستی از جمله بخش های چهارمین دوره جشنواره مد و پوشش اسلامی -ایرانی تسنیم است.

در این دوره از جشنواره 12 کارگاه آموزشی و نشست تخصصی با موضوع مد و پوشش اسلامی - ایرانی و پنج کارگاه با موضوع بهتر پوشیدن برگزار می شود.

570 طرح به دبیرخانه چهارمین جشنواره تسنیم ارسال شده است که از این میان 73 اثر برای نمایش برگزیده شدند.

چهارمین دوره جشنواره تسنیم با حضور بانوانی از 350 محله مناطق 22 گانه شهر تهران تا 23 دی از ساعت 9 تا20 در بوستان گفتگو، محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران دایر است.

 

شناسه خبر: 91254

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده