حضرت آیت الله وحید خراسانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری:

اگر رضای خدا و امام زمان (عج) ملاک عمل باشد، همه تلاش ها مانند مذاکرات اخیر به ثمر خواهد نشست

حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام گرم و خاص به رییس جمهوری و تقدیر از تلاش های دولت تدبیر و امید در مسیر خدمت به مردم، گفتند: اگر رضای خداوند متعال و امام زمان (عج) در همه امور ملاک عمل باشد همه تلاش ها و اقدامات به ثمر خواهد نشست همانگونه که در مذاکرات اخیر به ثمر نشست.

شناسه خبر: 91125 -

جمعه 11 دی 1394 - 15:26

ایشان با بیان این مطلب که خداوند متعال به پیامبر خود حضرت موسی (ع ) در دعوت مردم به وحدانیت امر می فرماید که با زبان نرم و قول لیّن و نه با درشتی با آنان سخن گوید ، خاطرنشان کردند: باید همواره در رفتار و گفتار ما سه اصل نرمی، درستی و پختگی رعایت شود و در مسیر رسیدن به اهداف بلند روش درست را به کار گیریم تا دچار مشکل نشویم.

آیت الله وحید خراسانی با اشاره به اینکه برنامه سعادت که در کلام اهل بیت (ع) نهفته است می تواند برای اداره کشور مورد استفاده مسوولان قرار گیرد، افزودند: با درک صحیح از تعالیم ائمه معصومین(ع) می توان به خوبی و در مسیر صحیح کشور را اداره کرد.

ایشان تاکید کردند: این جمله امیرالمومنان حضرت علی (ع) خطاب به مالک اشتر که می فرمایند"مردم دو دسته اند یا برادر دینی تو هستند یا همنوع تو هستند در خلقت؛ با مردم آنگونه رفتار کن که دوست داری خداوند آنگونه با تو رفتار کند" باید همواره مد نظر مسوولان کشور باشد.

آیت الله وحید خراسانی همچنین از درگاه خداوند به انجام رسیدن موفق برجام و رفع موانع و مشکلات از مسیر اقتصاد و آبادانی کشور را خواستار شدند.

دکتر نهاوندیان نیز در این دیدار با ابلاغ سلام گرم دکتر روحانی به آیت الله العظمی وحید خراسانی گزارشی از روند اقدامات و تلاشهای دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی ارائه کرد.

شناسه خبر: 91125