حضرت آیت الله شبیری زنجانی:

تلاش برای تقویت وحدت، همدلی و انسجام ملی در کشور ضرورت دارد / دکتر نهاوندیان: انتخابات آینده باید در جهت تقویت انسجام ملی و همدلی در کشور باشد

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با تقدیر از تلاش ها و خدمات دولت و مسوولان کشور برای رسیدن به دستاوردهای بزرگ، به توافق هسته ای ایران و قدرت های جهانی اشاره و تاکید کردند: کوشش در مسیر خشنودی خداوند و خدمت به مردم نتیجه و نصرت قطعی بدنبال دارد.

شناسه خبر: 91122 -

جمعه 11 دی 1394 - 12:50

ایشان با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بر ضرورت تلاش برای تقویت وحدت، همدلی و انسجام ملی در کشور تاکید کردند.

آیت الله شبیری زنجانی توجه به مصالح و منافع ملی را حائز اهمیت برشمردند و ابراز امیدواری کردند تا انتخابات آینده موجب تقویت وحدت و انسجام داخلی شود.

دکترمحمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری نیز در این دیدار با ابلاغ سلام رییس جمهور و اعضای دولت به آیت الله العظمی شبیری زنجانی به موفقیت مذاکره کنندگان کشور با قدرت های جهانی اشاره کرد و گفت: با وجود  برخی سنگ اندازی ها و فتنه افکنی ها از سوی دشمنان از جمله رژیم صهیونیستی، به امید خداوند در هفته های آینده شاهد برداشته شدن تحریم های ظالمانه و اجرای کامل برجام خواهیم بود.

رییس دفتر رییس جمهوری سپس به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: بسیار مهم است که در داخل کشور تمامی سلیقه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در جهت حفظ مصالح ملی حرکت کنند و انسجام در مقابله با دشمن بیرونی حفظ شود.

دکتر نهاوندیان همچنین ضمن تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید در دوسال گذشته گفت: همه بخش های دولت برای ادامه راه خود به دعای بزرگان و مراجع عظام تقلید محتاج هستند.

شناسه خبر: 91122

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده