رییس دفتر رییس جمهوری در گفت وگو با سیمای مرکز قم:

نظام مالیاتی عادلانه لازمه اقتصاد سالم است/اصلاح سیستم بانکی جزو اولویت های دولت یازدهم است/ قرار نیست کشور با تکیه بر نفت اداره شود/ ضرورت تقویت فضای امن برای سرمایه گذاری

رییس دفتر رییس جمهوری ، اصلاح سیستم بانکی را جزو اولویت های دولت یازدهم برشمرد و تاکید کرد که در برنامه ششم توسعه کشور یکی از محورهای جدی، اصلاح سیستم بانکی است.

شناسه خبر: 91114 -

جمعه 11 دی 1394 - 10:40

دکتر نهاوندیان ابراز داشت: قم به عنوان یک شهر فرهنگی است و اولین شهرک چاپ و نشر در قم ایجاد شده است و این شهر می تواند صادرات فرهنگی قابل توجهی در دنیا داشته باشد و لازمه آن گسترش مناسبات بین المللی است.

وی افزود: زمینه برای سرمایه گذاری معدنی در قم وجود دارد و قم بعنوان استانی است که محور مواصلاتی استان های کشور می باشد و باید از ظرفیت های منطقه های اقتصادی آن چون سلفچگان استفاده شود و این در حالی است که ظرفیت های قم بالفعل نشده و امیدواریم با بهبود محیط کسب و کار و جذب سرمایه داخلی و خارجی استان قم نیز بهره مند شود.

دکتر نهاوندیان تاکید کرد: قم امروز با قم 20 سال قبل قابل مقایسه نیست و گسترش و توسعه ساخت و سازی که دیده می شود حاصل توجه و اعتنا به این شهر است اما به هر حال متناسب با جمعیت جوانی که رشد کرده است باید فرصت های شغلی و درآمدزایی ایجاد شود.

شناسه خبر: 91114

- دفتر رئیس‌جمهوری

فیلم مرتبطاخبار برگزیده