حضرت آیت الله موسوی اردبیلی:

تلاشهای قابل تقدیر دولت در رفع تنگناهای معیشتی و اقتصادی مردم باید ملموس باشد / دکتر نهاوندیان: توافق هسته ای باعث تقویت روحیه نشاط و امیدواری در مردم شده است

دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری عصر پنجشنبه به منظور دیدار با مراجع عظام تقلید وارد استان قم شد و در بدو ورود مورد استقبال استاندار و برخی مسوولان ارشد محلی قرار گرفت.

شناسه خبر: 91102 -

پنجشنبه 10 دی 1394 - 17:20

رییس دفتر رییس جمهوری با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی، در دیدار و گفتگو با ایشان، ضمن ابلاغ سلام  گرم دکتر روحانی، به تشریح دستاوردهای دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی پرداخت.

حضرت آیت الله موسوی اردبیلی در این دیدار با تقدیر از تلاش های دولت در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و بین المللی، بر ضرورت ملموس شدن تلاش های دولت برای مردم در جامعه تاکید کردند.

این مرجع عالیقدر تشیع  با اشاره به مشکلات و شرایط سخت اقتصادی در کشور خاطرنشان کردند: اینکه دولت در این شرایط اولویت اقدامات و برنامه های خود را در راستای رفع مشکلات معیشتی و تنگناهای اقتصادی مردم قرار داده ، بسیار ستودنی است.

حضرت آیت الله موسوی اردبیلی همچنین با اشاره به دستاوردهای دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای بر لزوم تبیین و تشریح دستاوردهای مذاکرات برای مردم و مراقبت از توطئه دشمنان تاکید کردند.

دکتر نهاوندیان نیز در این دیدار با بیان اینکه امروز در شرایط دشوار اقتصادی، تلاش های دولت و توافق هسته ای باعث تقویت امید و روحیه مردم شده است، گفت: شرایط اقتصادی کشور به گونه ای بود که با رکود و تورم مواجه بودیم و باید این التهاب در کشور برطرف می شد و دولت تا حدودی توانسته این مشکلات را حل و فصل نماید.

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به مشکلاتی که کاهش درآمد نفتی بوجود آورده است، خاطرنشان کرد: دولت با امکانات محدود توانسته در دوسال اخیر آرامشی را در فضای اقتصادی کشور و بازار ایجاد کند.

دکتر نهاوندیان با بیان اینکه توافق هسته ای دشمنان زیادی بویژه در داخل آمریکا دارد که از هر فتنه افکنی در مسیر اجرای این توافق فروگذار نمی کنند، اظهارداشت: با تلاش مسوولان و مذاکره کنندگان اقدامات خوبی تاکنون در مسیر اجرای برجام برداشته شده و امیدواریم بزودی شاهد اجرای کامل برجام باشیم.

رییس دفتر رییس جمهوری لغو قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه ایران و بسته شدن پرونده نابحق پی ام دی  را از دیگر دستاوردهای بی نظیر مذاکره کنندگان کشور برشمرد.

شناسه خبر: 91102

- سفرهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری