در شب شهادت ثامن الحجج (ع) انجام شد؛

رییس جمهوری از بیمارستان امام رضا (ع) مشهد بازدید کرد/ عیادت رییس جمهوری از بیماران با اهدای شاخه های گل/ اجرای طرح تحول نظام سلامت از افتخارات دولت یازدهم است

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز جمعه در ادامه برنامه های سفر به مشهد مقدس با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد، از بخش جراحی عمومی این بیمارستان بازدید و با اهدای شاخه ای گل به بیماران بستری در این بخش، از آنان عیادت کرد.

شناسه خبر: 90852 -

جمعه 20 آذر 1394 - 16:28

رییس جمهوری در این بازدید با توضیح مسوولان در جریان چگونگی و روند ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائران و مجاوران ثامن الحجج (ع) قرار گرفت.

رییس جمهوری همچنین در دیدار با پزشکان و پرستاران شاغل در این بخش ضمن تقدیر از تلاش های آنان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم و زائران امام رضا(ع)، کار آنان را ایثار و خدمت به مردم دانست و توفیق روزافزون و اجر الهی را برایشان خواستار شد.

دکتر روحانی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع) به ملت ایران افزود: امیدواریم ملت ایران همواره با عنایات ولطف امام هشتم(ع ) در مسیر توسعه، پیشرفت و ترقی باشد.

رییس جمهوری همچنین با اشاره به اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در کشور و تلاش همه مسوولان بخش بهداشت و درمان برای ارائه بهترین خدمات به مردم در این بخش، خاطرنشان کرد: طرح تحول نظام سلامت یکی از افتخارات دولت یازدهم است چراکه موضوع سلامت مسئله ای مهم و اساسی در کشور به شمار می رود.

دکتر روحانی با بیان اینکه اساس کار در نظام تحول سلامت بر عهده پرسنل و کادر بخش بهداشت و درمان است، گفت: تلاشگران این عرصه با جان و دل در مسیر ارائه خدمات در این حوزه فعال هستند و دولت هم با همه توان برای موفقیت این امر مهم کمک خواهد کرد.

رییس جمهوری هدف از اجرای طرح تحول سلامت در کشور را ارائه خدمات درمانی با حداقل هزینه از سوی مردم دانست و افزود:  طرح تحول نظام سلامت گام مهمی در کاهش هزینه های مردم در حوزه درمان و سلامت است.

دکتر روحانی با اشاره به ضرورت ادامه طرح تحول نظام سلامت در کشور خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که به رغم کاهش درآمدهای دولت، اجرای این طرح مهم در کشور با قدرت ادامه یابد.

رییس جمهوری همچنین از تلاش ها و زحمات ارزنده کادر درمانی و پزشکی کشور در هلال احمر و بهداشت و درمان برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی و امام رضا (ع) در این ایام عزاداری تقدیر و تجلیل کرد.

بیمارستان امام رضا (ع)، یکی از بزرگترین بیمارستانهای شهر مشهد  است که در حال حاضر با داشتن 856 تخت بعنوان یک بیمارستان عمومی و درجه یک در ردیف یکی از بزرگترین مراکز عمده آموزشی ودرمانی سطح کشور است.

درمانگاه و بخشهای اورژانس در مجتمع درمانگاهی این بیمارستان بصورت شبانه روزی با حضور پزشکان داخلی و جراحی در ارائه خدمات درمانی به مراجعین فعال است.

شناسه خبر: 90852

- دولت یادهم و دوازدهم

- سفرهای داخلی

فیلم مرتبطاخبار برگزیده