معظم‌زاده در دیدار جمعی از بسیجیان نهاد ریاست جمهوری تأکید کرد:

ضرورت استمرار فعالیت بسیج برای توسعه کشور با رویکرد فرهنگی و ارزشی

معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری بر استمرار فعالیت بسیج برای توسعه کشور با رویکرد فرهنگی و ارزشی تأکید کرد و گفت: بسیج یک گفتمان و فرهنگ ارزشی است که رویکرد تعالی بخشی و جریان‌سازی دارد.

شناسه خبر: 90806 -

يکشنبه 15 آذر 1394 - 16:03

عبدالخلیل معظم زاده روز یکشنبه در دیدار جمعی از بسیجیان عضو گردان‌های عاشورای نهاد ریاست جمهوری ضمن تسلیت ایام عزاداری اربعین حسینی و رحلت پیامبر اسلام(ص) گفت: بسیج ریشه در حرکت امام حسین(ع) دارد و فرمان تاریخی امام خمینی(ره) در 5 آذر 1358 بار دیگر بسیج را حیات بخش و شجره طیبه ساخت.

معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری در این دیدار که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بسیاری از پیشرفت‌های کشور مدیون و مرهون حرکت بسیجی است، تصریح کرد: بسیج یک حرکت خودجوش، مردمی و درون‌زا است که در هر عرصه‌ای آماده خدمت و حرکت می‌باشد.

معظم زاده اظهار داشت: فلسفه استمرار بسیج در دهه چهارم انقلاب حضور در عرصه سازندگی و عمران و آبادانی کشور مبتنی بر محوریت اقتصاد مقاومتی و نگاه فرهنگی و ارزشی است.

معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری یادآور شد: اگر بنا باشد بسیج جلوه‌ای از بسیج سازندگی و جهادی باشد بایستی پس از به نتیجه رسیدن برجام به صورت هدفمند و نظام‌مند یک جهاد علمی و پژوهشی با استفاده از نیروهای نخبه و توانمند در عرصه توسعه کشور شکل بگیرد، چرا که بسیج یک گفتمان و فرهنگی ارزشی است که رویکرد تعالی‌بخشی و جریان‌سازی دارد.

در این دیدار همچنین دو نفر از نمایندگان بسیج خواهران و برادران و فرمانده مرکز بسیج ریاست جمهوری به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

شناسه خبر: 90806

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده