مولاوردی در جلسه ای با مقامات عالی رتبه استان خراسان رضوی:

با امضاء تفاهم نامه ها در پی تکمیل زنجیره تولید تا فروش هستیم / باید با برنامه ریزی های منسجم سود واقعی را کارآفرینان ببرند

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، بازار محور بودن محصولات را از چالش های بزرگ در کشور دانست و گفت: معاونت امور زنان و خانواده با امضاء تفاهم نامه ها با سازمان ها، در پی تکمیل زنجیره تولید تا فروش محصولات کارآفرینان هستیم.

شناسه خبر: 90693 -

چهارشنبه 4 آذر 1394 - 18:31

شهیندخت مولاوردی روز چهارشنبه در جلسه ای با مقامات عالی رتبه استان خراسان رضوی نابسامانی های موجود در بازار را به عنوان استثمار کامل برخی از کارآفرینان دانست و اظهار داشت: باید با برنامه ریزی های منسجم به نقطه ای برسیم که دیگر واسطه ها و دلالان بیشترین سود را عاید خود نکنند و سود واقعی را کارآفرینان و کسانی ببرند که در عرصه تولید فعالیت دارند.

علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی نیز  در این جلسه گفت: باید از نیروی کارآمد آموزش دیده و متخصص در استان های مختلف به نحو احسنت در راستای حل چالش ها و دغدغه های همان استان استفاده شود.

استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: باید با دادن تسهیلات لازم به کارآفرینان از جمله بخش های صنعت، معدن و صنایع دستی، راه توسعه کشور را با فعالتر کردن بخش خصوصی هموار کنیم.

وی به مشکلات واحدهای آلاینده در کشور اشاره کرد و گفت: باید با ایجاد صندوق برای واحدهای صنعتی و ایجاد تسهیلات ارزان قیمت، این واحدها را در تلاش برای تجهیز و در نهایت کاهش آلایندگیها ، یاری برسانیم.

شناسه خبر: 90693

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده