دیدار صمیمی معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با خانواده های شهیدان سمیعی معز و تقی پور

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در دیداری صمیمی با خانواده‌های شهیدان اسماعیل و قنبرعلی سمیعی معز و ناصر تقی‌پور، ضمن گرامیداشت خاطره شهدای سرافراز هشت سال دفاع مقدس، اجر خانواده شهدا را همطراز شهدا دانست و گفت: دعای خیر خانواده شهدا در سایه راهبری ولایت فقیه باعث وحدت و یگانگی ملت و نظام اسلامی شده است.

شناسه خبر: 89492 -

سه شنبه 31 شهريور 1394 - 20:32

«مرتضی بانک» در این دیدار که عصر سه‌شنبه و  همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس انجام شد، از صبر و استقامت خانواده معظم شهدا تجلیل کرد و اظهار داشت: ایثار و فداکاری‌های شهیدان در راه دفاع از میهن و اسلام باعث عزت، افتخار و سربلندی ایران اسلامی است.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را ارج نهادن به مقام، منزلت و مسیر شهدا دانست و تأکید کرد: شهدا الگوهای بسیار ارزشمند و تأثیرگذاری در کشور می‌باشند و به برکت خون پاک شهیدان، انقلاب اسلامی ایران با وجود تمام توطئه‌ها و دشمنی‌ها تا به امروز پابرجا بوده و به راه راستین خود ادمه می‌دهد.

بانک با تأکید بر اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان، خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده شهدا ضمن اینکه باعث ارتقاء روحیه می‌شود انگیزه ما را در رسیدن به اهداف والای نظام مقدس اسلامی تقویت می‌کند.

در این دیدارها خانواده‌ شهیدان سمیعی معز و تقی‌پور با ذکر خاطراتی از سجایای اخلاقی و همچنین از چگونگی به شهادت رسیدن شهدا، یاد و نام این شهیدان را گرامی داشتند.

در این دیدارها که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شد، علاوه بر معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، منصفی سرپرست بسیج نهاد ریاست جمهوری، ملایجردی مدیر کل دبیرخانه‌ مرکزی، باقری فرمانده بسیج بنیاد شهید استان تهران نیز حضور داشتند.

در پایان این دیدار به رسم احترام و یادبود و همچنین برای ارج نهادن به صبر، ایثارگری و استقامت خانواده شهیدان، لوح تقدیری به این دو خانواده شهید اهدا شد.

شناسه خبر: 89492

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده